Trending News
HomePašizaugsmePasaules Vienotības Diena – 7.marts.

Pasaules Vienotības Diena – 7.marts.

Pasaules Vienotības Diena – 7.marts.

Jau rīt Indijā, bet vienlaicīgi visā pasaulē risināsies Vienotības dienas kulminācijas pasākums. Tam gatavošanās notika gandrīz mēnesi, kura laikā cilvēki tika aicināti izpildīt dažādus meditatīvus uzdevumus. Idejas autori ir Šrī Prītadži un šrī Krišnadži, kuri uzsākuši masveida globālu pasākumu, kas norisināsies tiešsaistē. Tā nolūks ir izraisīt milzīgu Vienotības vilni cilvēces apziņā.

Šrī Prītadži un šrī Krišnadži ir mūsdienu mistiķi un filozofi. Ar viņu vecāku šrī Ammas un šri Bagavāna svētību abi ir radījuši Ekam. Tā ir
īpaša celtne Indijā (netālu no Čenajas), kas veidota ar nodomu pamodināt cilvēci un ievest to apgaismotajos apziņas stāvokļos, kā arī tuvināt cilvēci Dievišķajam.

Šrī Prītadži un šrī Krišnadži uzskata, ka visu politisko, ekonomisko un vides problēmu pamatā ir cilvēces apziņa, kas pārņemta ar šķelšanos un nošķirtību. Kā zināms, tad arī patreizējā varas ideja ir mūs pēc iespējas vairāk izolēt un atšķirt vienu no otra, lai mēs nespētu apvienoties un pretoties viņu tirānijai. Taču to var izdarīt arī citā veidā.

Viņi saka: “Ja cilvēce atmostos vienotības stāvoklim, domātu un rīkotos, jūtoties vienoti ar citiem, vienoti ar pasauli, vienoti ar dabu un Dievišķo, tad notiktu strauja cilvēces garīgā izaugsme. Mēs varam kopīgi rast risinājumus savām problēmām un izveidot brīnišķīgu planētu mūsu nākamajām paaudzēm.”

Tādējādi, 7. martā no plkst. 14:30 līdz 15:45 pēc Latvijas laika vairāki miljoni cilvēku tiešsaistē pulcēsies uz īpašu “Dikšas meditāciju”, lai savā apziņā piedzīvotu garīgu atmodu. Dikšas laikā dalībnieki varēs pārraidīt vienotības stāvokli pasaulē.


Kopā mēs izveidosim pasaules vienotības vilni!

Lai izmērītu Dikšas meditācijas ietekmi uz cilvēces apziņu, norises dienā veicot mērījumus piedalīsies arī Heartmath Institūts un citi pētniecības institūti no visas pasaules.

Lai radītu šo vienotības vareno vilni, šrī Prītadži un šrī Krišnadži 21 dienu veic Maha Tapas. Maha Tapas ietver askēzi un dzīvošanu ļoti augstos apziņas stāvokļos. Viņu Maha Tapas nopelni tiks pasniegti kā ieguldījums pasaules vienotībai.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ikviens, kuram ir degsme pievienoties, var būt daļa no šīs Pasaules Vienotības dienas. Arī Tu vari dot savu ieguldījumu, pievienojot savas Tapas pasaules vienotībai. Tu vari apņemties meditēt jau no šodienas, skandējot vienotības mantru – ‘Es esmu tu, tu esi es, mēs esam viens’. Daudzinot šo mantru tik reižu, cik vien iespējams, radīsies vienotības atbalss, kas izplatīsies visā cilvēces apziņā. Šobrīd jau vairāki tūkstoši mantras skandētāju apņēmušies daudzināt to 1008 reizes dienā.

Pievienojies 2021. gada 7. martā un veicini pasaules vienotību! Bet darīsim mēs to ar savām korekcijām – izsakot attiecīgus nodomus, ka šī ģenerētā enerģija iegūst vektoru, kas kļūst kā gaismas uzkrājums vecās sistēmas sagraušanai. Tieši šāda, apzināta korekcija ir ļoti nozīmīga, tā kā pasākuma laikā radītā enerģija būs ļoti jaudīga, bet smalkajā pasaulē to var izmantot dažādiem nolūkiem un ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās. Tāpēc apzinātība un konkrēti nodomi ir tas instruments, kas virza šo enerģiju tā uzdevuma izpildei, kāds tai ir uzstādīts. Un tas ir pielietot šo jaudu tam, lai ātrāk sabrūk globālistu Restarta matrice un vietā mēs varam radīt tautai un cilvēkiem kalpojošu Brīvvalsti!

A. Vasiļevskis

M. Brante

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment