Trending News

Pasīvā mRNS vakcinēšana caur ieelpu?

Ja vēl nupat veselības problēmas saskarsmē ar vakcinēto faktu čekistiem skaitījās sazvērestības teorija, tad tūlīt pat seko jauni atklājumi un brīnumi, kas atkal apliecina to pašu – nekādu sazvērestību šeit nav, bet ir rūpīgs plāns. Iepazīsimies ar elpojamās vakcinēšanas konceptu no Ķīnas.

Tas tika uzrakstīts jau 2020 gada novembrī un tajā rakstīts par to, ka mRNS tehnoloģijas izmantošana pasīvai vakcinācijai tiek pētīta un izskatīta jau kopš 90tajiem. Šis ir attiecīgā koncepta apraksts, kāds tas ir publikācijā.

Pasaule šobrīd saskārusies ar bezprecendenta akūtā elpceļu sindroma uzliesmojumu, kas izraisa korona vīrusa slimību. Šī darba rakstīšanas laikā, vairāk kā 38 miljoni ir inficēti ar šo vīrusu, miljons reģistrētu mirušo. Zinātnieki steidzami cenšas izveidot drošu un efektīvu vakcīnu pret SarsCov2, ko varētu ražot lielos daudzumos un aizsargāt vājākās populācijas pret šo slimību.

Lai sasniegtu šos mērķus, mēs piedāvājam gan masīvo, gan pasīvo imunizāciju riska populācijas ietvaros, grupējot tos indivīdus, kuri nesen saslimuši ar kovid un testēti ar PCR testu, bet nav infekciozi. Pozitīvs tests nozīmē to, ka apkārtnē tiek izdalītas dzīvot nespējīgas RNS daļiņas.

Daudzi pētījumi apliecina, ka tie, kuriem kovids bijis vairāk kā 10 dienas, vairs nav infekciozi, kaut arī PCR tests vienalga ir pozitīvas. Tas sakrīt ar CDC vadlīnijām par to, ka personas ar maigiem un vidējiem simptomiem nav infekciozi ilgāk par 10 dienām, bet smagie gadījumi – par 20 dienām.

mRNS kā pasīvās imunizācijas koncepts ir daudz pētīts jau gadiem. Sākotnējie pētījumi 1990tajos apliecināja, ka ārējais RNS var veikt proteīna veidošanu dzīvā organismā, nostiprinot šo tehnoloģiju kā perspektīvu zāļu piegādes sistēmu. Vairāki pētījumi pēc tam demonstrē mRNS piemērotību vakcīnām. Vēl vairāk, pasīvā mRNS imunizācijai ir mazāk risku drošībai, pateicoties tās ne-integrējošai un īslaicīgai dabai, kas nodrošina labāku kontroli pār proteīnu modifikāciju. mRNS vakcinācijas potenciālo lomu pierāda I fāzes testi, ko veic vairākas Farmas kompānijas, ieskaitot Moderna mRNA-1273 vakcīnu, kas uzrāda labus rezultātus. Iespēja izmantot ieelpoto RNS pasīvai šūnu transfekcijai ir pierādīta vairākos pētījumos. Mehāniskā līmenī ieelpotais RNS var novest pie pasīvās pīķa proteīna sintēzes, izmantojot šūnu transfekcijas īpašības, tādejādi izraisot indivīda imunizāciju.

Kaut arī vēl nav liela apmēra klīnisko pētījumu, kas pierāda šo hipotēzi, mēs ticam, ka šis koncepts ir izskatīšanas vērts, ņemot vērā lielo daudzumu atveseļojušos indivīdu un dabisko vairoties nespējīgo kovid daļiņu izplatību apkārtējā vidē”

Acīmredzot, ka šis koncepts ir sen pētīts un ja lasa šos pētījumus par pasīvo vakcināciju, tad izskatās, ka iepriekš aprakstītais Pfizer protokols un tajā norādītā saskarsmes ar vakcinēto ziņošana ir tieši tas, par ko ir runa arī šeit. Arī tur specifiski pieminēts, ka saskarsme skaitās arī atrašanās blakus un viena gaisa elpošana. Ja reiz pētījumi par pašvakcinēšanos un šāda tipa piegādes sistēmu notiek jau gadiem, tad tas nozīmē vien to, ka vakcinatori meklē visus iespējamos veidus, kā iedabūt šīs substances cilvēku ķermeņos. Droši vien, ka viņi apzinās to, ka labprātīgi lielāko cilvēces daļu šādi ietekmēt nesanāks. Tāpēc ir jāķeras pie citām metodēm.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vēl 2008.gadā Bils piešķīra 100tk dolārus kādam Japānas pētniekam, kura ideja ir pārvērst odus par lidojošām šļircēm, kas vakcinētu tos, kam tie iekož. Kāpēc šie ļaudis ir tik ļoti apsēsti ar visu vakcinēšanu un pat veidos, kas šķiet absolūti murgaini? Acīmredzot, ka viņi tīri labi zina, ko tas nozīmē un ka cilvēku vairums pie pilna prāta negrasās pakļauties šim neprātam.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment