Saturday, August 15, 2020
Trending News

Ģimenes ārsts lūdz norādīt Covid-19 miršanas apliecībā

Saeimas deputāts Aldis Gobzems savā kontā publicējis atmaskojošu audio ierakstu –

“Publicēju slepeni ierakstītu sarunu kādā valsts iestādē. Sarunas dalībniece sieviete ir valsts amatpersona (iestādi nesaukšu, lai notikumi attīstās paši no sevis), bet vīrietis ir man personīgi pazīstams cilvēks. Sarunas fragments ir par COVID19. Un sieviete valsts amatpersona informē, ka ir nomiris cilvēks gados, radinieki iet izņemt miršanas apliecību, uz ko tiek saņemts lūgums, vai miršanas apliecībā nevar norādīt, ka nāve iestājusies no COVID19. Šis ir tikai viens no pierādījumiem, kuri, nešaubos, vēl sekos. Par to, kā veido statistiku, esmu dzirdējis no vairākiem nesaistītiem avotiem, bet šoreiz ir arī audio.”

Valsts amatpersonas liecība

Būtu nepieciešama detalizēta visu 30 esošo Covid-19 nāves gadījumu izpēte, lai saprastu to pamatotību.

Latvijā Covid-19 cenšas nekorekti piedēvēt maksimālākam cilvēku skaitam ar mērķi turēt visus bailēs un ieviest brīvības ierobežojumus.

Līdzīgas statistikas falsificēšanas darbības notiek arī ASV. Deep State cenšas centralizēti organizēt statistikas viltošanu un baiļu radīšanu, lai maksimāli līdz vakcīnas ieviešanai noturētu sabiedrību ierobežotu. Viņiem būs grūti sākumā noteikt piespiedu vakcināciju, bet to darīs pakāpeniski – pirmajā posmā būs obligāts nosacījums, lai, piemēram, izceļotu uz citu valsti.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment