Trending News

Patiesības mirklis no Fauči CNN tiešraidē

Ik pa laikam arī no galveno plāndēmijas arhitektu puses izskan kādas patiesības druskas. Tā notika CNN 10. marta tiešraidē, kad galvenajam ASV dakterim un vīrusa zinātājam Antonijam Fauči tika uzdots jautājums par to, kāda tad ir zinātne tajā, ka divreiz vakcinētie joprojām nevar ceļot?

Jāatzīmē, ka parasti tādus jautājumus oficiālie mediji attiecīgajām amatpersonām nemēdz uzdot – vai nu šeit kaut kas negāja pēc scenārija, vai diktors tomēr atļāvās tādu jautājumu uzdot, bet tas nav ikdienas CNN stilā.

Diktors: Kā zināms no Baidena administrācijas, tad viņi balstīs savus lēmumus, balstoties uz zinātni. Kas tad ir zinātne, uz kuru balstās fakts, ka pat divas vakcīnu dozas saņēmušajiem joprojām nav droši ceļot?

Fauči: Jā, Džon, tas ir labs jautājums un CDC piesardzīgi dodas šajā virzienā. Kad doktors Velinski pirms dažām dienām izteica argumentu par to, ja jums ģimenē ir divi vai vairāk vakcinēti cilvēki un kāds, kurš ir no citas ‘mājsaimniecības’ tad šis ir pirmais solītis daudzpakāpju programmā, ko viņi tagad plāno izvērst. Viņi grib būt piesardzīgi, viņi grib datus.

Taču ja jums nav datu un nav pierādījumu, tad ir jāveic izvērtēšana ar viedokli. Un to jūs redzēsiet nākamajās nedēļās. Aizvien vairāk vadlīnijas, kas ļaus cilvēkiem kļūt aizvien elastīgākiem. Pirmā stadija ir tas, ko vakcinētie cilvēki var darīt savās mājās. Tad sekos nākamais, ko Jūs jautājat – kā ar ceļošanu, kā ar pasākumu apmeklēšanu, kā ar matu nogriešanu un tamlīdzīgām lietām.

Ko tad dakters Fauči pateica? To, ka nekādas zinātnes te nav – ne pierādījumu, ne datu, bet viss notiek vienkārši izvērtējot situāciju. To, kas ir šie vērtētāji, labi demonstrēja tas pats CNN, kurš pirms tam tika publicējis CDC vadlīnijas ar virsakstu, ka tas atgriež cilvēkiem ‘ierobežotas brīvības’, ja viņi ir vakcinēti.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Šis raksts pamatoti izsauca pamatīgu kritiku no visu to cilvēku puses, kuri kaut ko ir dzirdējuši par cilvēktiesībām un ASV Konstitūciju. Un patiesi – kas ir CDC, lai izsniegtu cilvēkiem daļu brīvības? Pēc definīcijas tā ir iestāde, kurai jāveic rekomendācijas cilvēku veselības uzlabošanai, nevis jānodarbojas ar brīvības atņemšanu un tad izsniegšanu atpakaļ, ja cilvēki izpilda kaut kādas prasības. Bet tieši tāda šobrīd ir pasaule, kurā patieso varu pārņem korporatīvā Farma, tās iestādes diktē cilvēkiem, ko tiem darīt un kādas brīvības tiem drīkst būt.

Turklāt pamatojuma tam visam, kā arī ‘zinātnes’ nemaz nav. Ir tikai medicīniskais fašisms. Vispirms cilvēkiem atņem visas brīvības, tad pamazām sola atdot, ja viņi pakļausies Farmas eksperimentiem. Kā to sauc? Domājiet paši.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment