Trending News

Pavasara saulgrieži 20./21. martā — pagrieziena laiks

2021. gada 18. martā / MaināmPasauli & Spēkavots.lv

Strauji tuvojas pavasara saulgrieži — Lielā diena jeb pavasara vidus pēc mūsu senču kalendāra, kas ik gadu ir jauna atmoda, jauna auglīga gada apsolījums. Šogad šīm dienām ir īpaša nozīme, jo tās vēstī par daudz lielāku, dziļāku un plašāku atmodu, nekā mēs jebkad esam pieredzējuši. Kāds eneŗģētiskais fons gaidāms šajās dienās, un kā šo spēku vislabāk izmantot?

Sestdiena, 20. marts — radoša diena, kurā izšķirīgi saglabāt augstas vibrācijas

Stāsta Ansis no Spēkavots.lv: “Šai dienai ir potenciāls ieviest ko jaunu šajā pasaulē, taču tas nenotiks caur cilvēcisko izpausmi, caur mijiedarbību ar cilvēkiem. Tas var notikt, tikai mijiedarbojoties ar Dievu, ar saviem Eņģeļiem un savu Augstāko Es, mijiedarbojoties ar dabu un dabas spēkiem.

Šajā diena būtu svarīgi atcerēties — netiesā un netapsi tiesāts. Jā kādu izsauksiet tiesas priekšā, tiesās arī jūs. Lai met pirmo akmeni tas, kurš pats nekad nav grēkojis. Ja tiesās vienu, tiesās visus un katru pēc saviem nopelniem.

Mums katram pašam ir jāpaskatās sākumā uz sevi, pirms citam metam ar akmeni, un jāuzdod jautājums — ko es esmu izdarījis šīs pasaules labā, un kā es to iznīcinu caur savām ikdienišķajām darbībām. Ko es esmu izdarījis, lai nenotiktu cilvēku apspiešana, un cik daudz es esmu pakļāvies sistēmai, lai veicinātu šādu apspiešanu. Mums ir jāpaskatās uz lietām daudz plašāk un jāierauga kopaina. Un tad tiem, kas šo kopainu redz, ir jāsadodas rokās, lai mūsu apņēmība un nodoms augtu ģeometriskajā progresijā ar katru nākamo cilvēku, kurš iestājas aplī par tīru un brīvu pasauli. Par dabisku pasauli.

20. martā ir ļoti radoša enerģija, bet, ja tās izpausme notiek ļoti zemā vibrāciju līmenī, tad tā var izpausties ļoti melni,

jo laiktelpā ir Chuwen enerģija, kura zemās vibrācijās ir ļoti melna un nepiedienīga! Tā ir kā galma āksts, tikai visi joki tai ir melnais humors ar ļoti sarkastisku pieeju. Chuwen zemās vibrācijās nepriecājas par dzīvi, bet gan izsmej nelaimē nonākušos. Tas ir kā pērtiķu bars, kuri viens otru apceļ un tad par to visi smejas. Lai visiem būtu smieklīgi, kādam ir jācieš. Turklāt šī enerģija iet kopā ar negatīvo skorpionu, kas simbolizē visas perversijas un citas līdzīgas melnās puses. Šādās dienās var sanākt pasākumi ar orģijām un perversijām, jo melnais var aiziet tādos dziļumos, par kādiem paši dalībnieki nespēj pat iedomāties.

Tāpēc šo dienu labi pavadīt pie dabas, iekurt uguni un lūgt dabai, Zemes mātei palīdzību. Kā filmā “Avatars”, kad visa cilvēce sanāca kopā, lai apvienotu spēkus ar dabu un pašu zemi. Zemes māte mums palīdzēs, ticiet man, — arī viņai ir apnicis, ka masveidā iznīcina kokus, ka korporācijas masveidā piesārņo planētu, ražojot patēriņa preces un uzspiežot mums to lietošanu. Zemei ir apnicis, ka zemnieki un korporāciju lidmašīnas to miglo līdz tādam apjomam, ka lietus smird pēc pilsētas notekūdeņiem un upes pārklājās ar ķīmijas slāni. Tie nav cilvēki, kas to piesārņo, bet gan korporācijas ar valdību atbalstu. Cilvēks pats par sevi ir daba, un, ja mēs turēsimies kopā ar dabu, tad mūsu spēks daudzkāršosies.

Sestdienā būs labi meditēt un prasīt Dieviņam padomu, jo tad var atnākt visādas inovatīvas idejas, kā risināt savas problēmas.

Vēl sestdien būs svarīgi valdīt savas emocijas, neļauties provokācijām. Tas ir īpaši aktuāli, ņemot vērā to, ka daudzi cilvēki visā pasaulē ir aicināti iziet ielās.

Šādās demonstrācijās mēdz piedalīties cilvēki ar ļoti sakāpinātu un lielos apjomos akumulētu agresijas enerģiju. Protams, katrai tautai ir savs apziņas līmenis, un no katras tautas prasa pēc tās īpašā apziņas līmeņa. Daudziem amerikāņiem, piemēram, ir ļoti šaura apziņa; iespējams, ka tāpēc viņiem ir Tramps, kurš viņu vietā visu dara kā supervaroņu filmās. Eiropas tautām arī ir ļoti zems apziņas līmenis, it sevišķi spāņiem, grieķiem, itāļiem, vāciešiem, francūžiem. Var būt, ka viņiem protests ir augstākā forma, uz ko viņi var tēmēt, un tāpēc viņus nevar nosodīt.

Taču latvietim ir daudz augstāks apziņas līmenis, un viņam ir jāapzinās, ka nevis kāds viņam rada šo realitāti, bet mēs katrs paši radām savu individuālo realitāti, kas, pārklājoties ar citām, veido mūsu tautas kopējo realitāti, — un tā ļoti atšķiras no citu tautu realitātēm!

Katram Dieviņš uzliek to, ko tas var panest. Attiecīgi likumi, ierobežojumi un tautas apspiešana pie mums mēdz notikt agresīvāk nekā tepat kaimiņos.

Tāpēc tiem, kam gribas piedalīties kādā demonstrācijā vai protestā, lai tur izlādētu savu agresijas enerģiju, es iesaku labāk palīdzēt kādai pensionārei ar malkas apkuri un saskaldīt viņai malku, vai aizbraukt uz mežu un nogāzt kādu nokaltušu koku, lai izliktu savu agresiju daudzmaz radoši.”

Vispārīgi attiecībā uz demonstrācijām vai citām pretošanās akcijām Ansis aicina būt apdomīgiem, uzsverot, ka “sistēma nekad nepiedāvās tautai instrumentu, ar kuru tauta var kaut ko ietekmēt.” Viņš arī neredz, ka atmoda, kas pašreiz notiek, vai kādi konkrēti protesti varētu novest pie likumu sakārtošanas vai valdības maiņas. “Es redzu, ka sistēma sagrūs pilnībā, turklāt izskatās, ka Latvija būs viena no pirmajām vietām, kur tas notiks.

Latvietis ir gatavs samierināties. Cik daudz esmu dzirdējis neapmierināto cilvēku izteikumus par to, ka viņi ir gatavi darīt visu, ja tikai ļauj viņiem turpināt strādāt (ļauj turpināt vergot — tā es to dzirdu). Tā nav izeja no šīs situācijas, tā ir ieeja vēl dziļākā verdzībā. Valdības maiņa un likumu maiņa pastieps garāku šo agoniju, šo sāpīgo procesu. Tāpēc mans uzskats ir tāds, ka ir jābeidz samierināties un paļauties uz sistēmas uzlabošanu. Tas nenotiks, drīzāk mūs noslaucīs no šīs Zemes virsas, nekā ļaus pielāgot sistēmu. Vai, visticamāk mums atmetīs kādu asaku, lai nomierināmies un turpinām strādāt, tikai jau ar vēl sliktākiem nosacījumiem.”

Piedāvājam iepazīties ar Vispasaules demonstrācijas (World Wide Demonstration) organizatoru (Kaseles brīvo pilsoņu apvienības) preses relīzi par 20. marta starptautisko akciju. Akcijas centrālais mērķis ir manifestēt 5 Cilvēka pamatbrīvības:
- Vārda brīvība
- Kustības brīvība
- Izvēles brīvība
- Pulcēšanās brīvība
- Brīvība rīkoties ar savu ķermeni un veselību
Savukārt Āgenskalna klīnika/Dr. Edgars Mednis aicina visus 20. martā pulksten 12.00 “vienoties kopīgā dziesmā, kopīgā lūgšanā par savu tautu, par mūsu bērniem, par mums pašiem. Dziedāsim no sirds visi kopā vienā laikā, vieniem vārdiem, vienā melodijā. Lai kur arī katrs mēs atrastos, mēs būsim kopā, mēs būsim vienoti. Laikā, kad pasaulē valda dīvainas lietas un varas vīru darbības kļūst aizvien attālinātākas no rūpēm par savām tautām, ir ļoti būtiski mums visiem turēt možu garu, celt savas vibrācijas un būt brīviem savā apziņā, savā būtībā. Kopā mēs varam!!!”

MaināmPasauli aicina katru ieklausīties sevī un rīkoties saskaņā ar savu sirdsbalsi. Kopābūšanai liels spēks, jā; pat sanākot dažiem, aplī sadodoties rokās un nodziedot dziesmu vai tikai kopā paklusējot, un sajūtot gaismu un mīlestību, kas mūs vieno citu ar citu, vieno ar dabu un Dievu. Taču varam arī būt kopā tikai domās, aizdedzot sveci vai izejot pastaigā katrs no savas mājas. Toma Vītola vārdiem runājot, “Tev ir jāsajūt, kur tev ir rezonanse, un tas arī ir pareizais tavs šībrīža ceļš un darāmais.”

Taču viņa novēlējums ir, lai ikkatrs var “atgriezties šajās mīlestības, prieka frekvencēs. Neskatoties uz to, kas notiek apkārt, bet tajā pašā laikā rīkojoties. Jo šī absolūtā pieņemšana, mīlestība nav tikai sēdēšana un meditēšana. Tā ir darīšana un reāla rīcība — pieņemšana un darīšana. Katram tas var būt savā veidā, un katram mums ir savas unikālās dāvanas, unikālie veidi, kā mēs varam ar pasauli dalīties šajā gaismas un mīlestības frekvencē. Un pat tik maza lieta kā esot laimīgs un darot savu darbu ikdienā, komunicējot ar cilvēkiem, tu dalies šajā… un tas ir arī tavs pienākums.”

Svētdiena, 21. marts — gaismas uzvaras manifestācija, aicinājums kopā meditēt

Pavasara saulgriežos mostas visa daba šaipus ekvatora. Tā enerģija, kas modina visus un visu, ir jau jūtama gaisā un pieņemas spēkā ar katru dienu. Ansis atklāj: “Noteikti ne manī vienā mostas arī sajūta, ka gribas šajā atmodas procesā piedalīties. Tādu kā es, kas jūt, ka grib kaut ko darīt — kaut ko ievērības cienīgu, kaut ko paliekošu, kaut ko, kas šo pasaules situāciju var mainīt uz labu, ir ļoti daudz. Daudzi gan ir apjukuši un nezina, ko darīt. Daudzi zina, ko darīt, bet nezina — kā. Daudzi dara, bet pietrūkst atbalsta un enerģijas, lai procesu iekustinātu.

Viss, ko kopīgiem spēkiem esam kustinājuši kopš 2020. gada 21. decembra — ziemas saulgriežiem — sāk lēnām manifestēties, jo sociālais cikls iet uz vispiesātinātāko un materiālāko formu — un tādu tas iegūs tieši 21. martā.

Šajā dienā noslēgsies tas 91 dienas sociālais cikls, kurš aizsākās 21. decembrī.

Kāda interesanta sakritība, vai ne? Tas tā nav visu laiku, ka šie cikli tā sakristu ar saulstāvjiem un saulgriežiem, taču šogad tā ir!! 🙂 Šajā dienā iekrīt arī trīspadsmit dienu cikla pēdējā diena, šo trīspadsmit dienu galvenais motivators un pati enerģijas kulminācija. Šajā tekošajā apziņas attīstības cikla enerģijas vilnī trīspadsmitajā dienā iekrīt enerģija, kuru sauc par kopības spēku un garīgajiem ceļa biedriem. Šo enerģijas izpausmi piedzīvoja tie, kas piedalījās Baltijas ceļā, kad sadevās rokās trīs tautas un izveidoja dzīvu cilvēku ķēdi cauri Lietuvai, Latvijai un Igaunijai. Tas, ko tad sajutām, tas bija tas kopības spēks, kuru 21. martā atkal varam piedzīvot! Šī enerģija Latvijai aktivizē materiālo stabilitāti. Tas nozīmē to, ka, esot kopā, mēs varam nodrošināt sev materiālo stabilitāti, kas ir pats svarīgākais garīgajai attīstībai.”

Sociālā cikla, kas beigsies 21. martā, galvenā tēma bija indivīda brīvība, kuru var iegūt caur cilvēces un pasaules vienotību. Jāvienojas gan ir augstu mērķu vadītiem, nevis savu vajadzību apmierināšanai.

“Ir jāapvienojas gaismas vairošanai. Tas manā skatījumā ir vienīgais veids, kā mēs šo pasauli varam izmainīt, izmainot dominējošo frekvenci uz tās. Un tam jānotiek no brīvas gribas un nesavtīgi domājot par mums visiem, nevis tikai par sevi.

Jo mēs visi un visi mūsu bērni ar savām kājām stāvam uz vienas un tās pašas zemes.

Arī citas zīmes, kas iekrīt svētdienā (‘Liktens zīmogs Pasaule’ un Eb enerģija), var tulkot tikai tā, ka šī ir pasaules kopības diena! Visas laiktelpas enerģijas to atbalsta un uz to ved, un laikam tieši tāpēc viss notiek tik viegli un dabiski.

Tāpēc es iesaku 21. martā sanākt kopā, sadoties rokās, atvērt savu sirdi, atmodināt tajā mīlestību un tad ar to piepildīt šo planētu, lai to dziedinātu, lai dziedinātu tos, kas mums ir apkārt, un pašiem sevi.

Vairosim gaismu sevī un ap sevi. Dienā, kad gaišais dienas laiks kļūst garāks par tumšo. Dienā, kad gaisma ņem virsroku par tumsu. Dienā, kad mostas visa daba, koki, akmeņi un pati zeme. Dienā, kad visas enerģijas uz zemes aktivizējas, lai varētu sākties pavasaris un cilvēces garīgā atmoda ietu plašumā. Šai dienā manifestēsies daudz no tā, uz ko esam gājuši kopš Ziemassvētkiem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kāds varbūt teiks, ka tas nestrādā, vai ka pietrūkst to cilvēku, kas šādi domā. Taču tā nav — šo apzināto darbību spēks ir milzīgs, turklāt tās no jums neko citu neprasa, kā vien piedalīties un pameditēt uz mīlestību.

MaināmPasauli lasītāju vidū noteikti ir daudz tādu, kas, sekojot savai sirdsbalsij, jau izveidojuši paši savus meditācijas un citus rituālus miera un gaismas vairošanai, savu vibrāciju celšanai. Tiem, kas vēl ir ceļā uz to vai kas svētdien noteikti vēlas būt kopā ar citiem kaut vai tiešsaistē, piedāvājam apsvērt iespēju atsaukties Spēkavots.lv Anša aicinājumam uz kopīgu meditāciju:

“Mēs ar sieviņu esam iniciatori vērienīgai Vislatvijas meditācijai, kas notiks 21. martā pulksten 20.00 interneta tiešsaistē.

Piedalīsies ļoti daudz viedu un gaišu, spēcīgu un apzinātu cilvēku. Piedalīsies tie, kas jūt, ka var un grib. Piedalīsies tie, kas nesavtīgi grib padarīt šo pasauli un cilvēkus ap sevi gaišākus un mīļākus.

Šīs meditācijas mērķis ir vairot gaismu katra dalībnieka sirdī, lai katrs dalībnieks pilnībā apzinātos, ka viņš pats ir mīlestība, ka viņš pats ir gaisma, ka viņš pats ir šī skaistā dziedinošā enerģija, kas spēj uz šīs zemes kaut ko mainīt.

Šīs meditācijas mērķis ir parādīt to, ka, dodot un daloties nesavtīgi mīlestībā ar tiem, kas tai ir atvērti un ir gatavi atvērties paši, mīlestība tikai vairojās; tā neiztērējās kā degviela auto bākā. Ja šim visam pieiet nesavtīgi, tad mīlestības avots, kas ir mūsu sirds čakra, ir neizsmeļams. Tas ir kā izsmelt spaini enerģijas, un avotā jau divi vietā, izsmel divus un četri ir jau vietā. Tā šī mīlestība vairojās milzīgā ātrumā un spēj piepildīt visu mūsu dzīvi. Caur to mainās apziņa un pasaules redzējums, caur to mainās pilnīgi viss.”

Ansis stāsta, ka viņš jau tagad jūt, ka tas būs ļoti spēcīgi: “Sirds trīs un priecājas par to, kas notiks, un es gaidu šo dienu ar nepacietību. Gaidu, jo esmu sajutis, kā tas ir, kad mīlestība tevī vairojas ģeometriskā progresijā tad, kad tu ar to nesavtīgi dalies. Kaut ko tādu līdz šim nebiju piedzīvojis. Tas man ir kā tāds lielākais pasaules brīnumus, kuru šobrīd piedzīvoju. Tikai trijās dienās esmu sasniedzis tādu apziņas un sirds stāvokli, uz kādu esmu gājis desmit gadus dienu no dienas, vācot sevi kopā pa mazam smilšu graudiņam, un te — pēkšņi tas viss kaut kā sakārtojas un sāk darboties tā, kā to vienmēr esmu gribējis!

Tāpēc, ja arī Tu jūti, ka esi gatavs atvērties mīlestības vibrācijām, atvērt savu sirdi un ar mīlestību dalīties nesavtīgi, tad piesakies uz kopējo Latvijas meditāciju. Galvenais ir sajust ar sirdi, vai to gribas. Ja gribas, tad raksti uz [email protected] un piesakies, lai 20. martā varam Tevi painformēt, kā pievienoties meditācijai. Būs ļoti gaiši, ļoti silti un ļoti jaudīgi. Ja esi par gaismu, par mīlestību, tad pievienojies. Būs fantastiski foršs pasākums. Negribu neko sasolīt, lai prātam nav ekspektāciju, taču nevaru to nepateikt, jo pats tā jūtos. Katrā ziņā pievienojies ar bezgalīgu mīlestību un pateicību sirdī. Dalies ar šo ziņu ar visiem, kas ienāk prātā tai brīdī, kad lasi šo ziņu! Aicini draugus un līdzīgi domājošos.

Gaidām jūs pulciņā. Tas mainīs visu uz labo pusi. Dievs savus cilvēkus sargā 🙂 Sargā tos, kas vairo gaismu un paši nelec uz ecēšām.

Ar meditāciju iesoļosim jaunā sociālajā ciklā, kurš vedīs mūs visus pie Dieva pa taisnāko un īsāko ceļu. Kurš ies, tas tur nokļūs, kurš pretosies, to straume mētās pa labi un kreisi, kamēr atjēgsies, kurā virzienā jāiet.

Apzināmies, kas mēs esam. Apzināmies, ka esam gaismas būtnes ar milzīgu gaismas potenciālu, kam mēdzam neļaut izpausties, jo domājam, ka esam tikai zobratiņi mehānismā. Mēs esam Gaisma, mēs esam Mīlestība, un tas, ka mēs esam, tā ir laime!!!

Mēs nemērīsim kopīgās meditācijas ietekmi uz plašo pasauli, mēs to sajutīsim katrs savā dzīvē un visā pasaulē jau tajā pašā brīdī.

Ar pateicību un mīlestību 🙂

Uz tikšanos jau 21. martā kopmeditācijā! Ansis”

Sagatavojusi L. Tjuniņa

Titulbildes avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment