Trending News
HomeVīrusa afēraPavisam oficiāli — ES no 1. jūlija kļūs par milzīgu koncentrācijas nometni

Pavisam oficiāli — ES no 1. jūlija kļūs par milzīgu koncentrācijas nometni

Pavisam oficiāli — ES no 1. jūlija kļūs par milzīgu koncentrācijas nometni

2021. gada 23. maijā / NouveauMonde.ca

Ar Eiropas Parlamenta lēmumu ‘Zaļo pasi’ oficiāli ir paredzēts ieviest no 1. jūlija, lai atjaunotu atļauju pārvietoties starp dažādajām ES valstīm. Eirodeputāti un Dalībvalstis nupat jau ir noslēgušas vienošanos attiecībā uz zaļo digitālo sertifikātu, kas paredz ar QR koda palīdzību noteikt, ka tās turētājs ir vakcinēts, saņēmis negatīvu testa rezultātu vai ir imūns, jo izslimojis kovidu.

Nemelosim paši sev: Šis Eiropas Ausweis nav nekas vairāk kā atļauja pamest Eiropas brīvdabas cietumu, lai atkal drīkstētu kustēties no vienas Eiropas valsts uz citu.

Tādējādi tas rada milzīgu Eiropas aparteīdu atkarībā no tā, vai cilvēks ir vakcinējies vai nē.

"Neatkarīgā" par zaļo digitālo sertifikātu ieviešanu stāstīja jau 19. maijā: 
https://neatkariga.nra.lv/izpete/347500-zalo-digitalo-sertifikatu-latvija-ieviesis-15-junija

Šis solis pilnveido veselu represīvu un brīvību iznīcinošu ieroču arsenālu, pie kura pieder izsekošana, ģeolokalizācija, policejiskums, dažādi lokdauni, masku nēsāšana, komandantstunda un galu galā arī mediju propaganda un cenzūra sociālajos tīklos.

Jebkāda līdzība starp šo jauno nacistu valsti un tās modeli ir tīra sakritība. Kurš vēl spēj noticēt tam, ka Eiropas mūsdienu mērķis ir miers? Vai tai labāk nekarot?

Eiropa, kas karo ar savām tautām, lai nostiprinātu savu kundzību vēl pirms ekonomiskā sabrukuma, kāds šogad paredzams pirms Davosas trako ‘Lielā restarta’, lai pēc sabrukuma varētu ieviest digitālo valūtu un universālo ienākumu, pilnīgas pakļaušanās burkānu visai vidusšķirai — nākamajai Eiropas zombiju šķirai.

Šis murgainais scenārijs netraucē Eirokomisāram Didjē Reindersam (Didier Reynders) salīdzināt šo vienošanos ar pāvesta ievēlēšanu, gluži otrādi — pacilāts viņš tvīterojis, pats sevi apsveikdams:

“Dūmu aizsegs: Esam panākuši vienošanos attiecībā uz Komisijas priekšlikumu par Eiropas Covid sertifikātu.

Šo jaunu instrumentu esam sasnieguši rekordīsā laikā, lai visiem pilsoņiem nodrošinātu brīvu pārvietošanos.”

Šī „pase” nav nekas cits kā vienkārša atļauja atstāt Eiropas cietumu, — priekšspēle iespējamai nākamai, izsmalcinātākai slepenai atslēgai, piemēram, zemādas digitālajai mikroshēmai, Švāba transhumānistiskajai ieslodzīto elektroniskās aproces versijai.

Komisijas priekšsēdētāja vietniece Ursula van der Leijena uzsvērusi, ka zaļais sertifikāts būtu “izšķirīgs elements ceļā uz drošu un vienkāršu ceļošanas atsākšanu visas ES robežās”.

Citiem vārdiem — salduma kumosiņš starp diviem pātagas cirtieniem pa purnu.

Taču pēdējo vārdu lai saka neartikulētais Eiropas iekšējā tirgus komisārs un pakalpiņš Tjerī Bretons (Thierry Breton) lieliskā liriskā uzplūdā:

“Ar digitālo Covid sertifikātu Eiropa virzās uz priekšu vienoti… Spēcīgs signāls priekš tūrisma un atveseļošanās!”

Skaidrs, ka tūrisms atgūsies, ņemot vērā to, ka visi restorāni ir uz bankrota robežas un 75 % no tiem Klauss Švābs jau ir paredzējis izzušanu…

Šajā brīnumskaistajā ainiņā ir tikai viena maza ēna: Par spīti zaļajam sertifikātam ikvienu pilsoni var iebāzt karantīnā. Jo 27 valstis uzsver, ka šīs tiesības ir nacionāla privilēģija un grib tās paturēt gadījumam, ja parādītos kāda “mutācija”.

Ir gan labi zināms, ka mutācijas robežu nepazīst, tā ka karantīna tāpat vien būs eiropiešu ikdiena par spīti šai tā saucamajai ‘brīvības caurlaidei’. Velns slēpjas detaļās…

Zaļais sertifikāts, kas nav nekas cits kā slēpts līdzeklis, ar ko piespiest vakcinēties, tika apspriests Eiropas līderu samitā Briselē 24. un 25. maijā. Viņu vienošanās vēl jāapstiprina Eiropas Parlamentā nākamajā plenārsēdē, kas notiks Strasbūrā no 7. līdz 10. jūnijam.

“Šāds lēmums ļaus vienošanai stāties spēkā 1. jūlijā,” preses konferencē apstiprinājis Spānijas eirodeputāts Huans Fernando Lopess Agilārs (Juan Fernando Lopez Aguilar), parlamentāro sarunu vedējs.

Nav šaubu, ka visi šīs nu jau Ieslodzīto Savienības uzraugi ar paceltām rokām vienbalsīgi ar sajūsmu balsos par jaunā Ausweis apstiprināšanu.

Viņi nešaubās, ka visi eiropieši piekritīs pārtraukt dzīvot, lai izvairītos no nomiršanas.

Ziņas oriģināla tulkojumu angļu valodā latviskojusi L. Tjuniņa.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment