Pēc cilvēku ieslodzīšanas mājās infekciju skaits tikai pieaudzis

Infekciju slimību eksperts profesors Stīvens Railijs (Steven Riley) atzīst, ka jaunākie skaitļi liecina par Apvienotās Karalistes lokdauna neefektivitāti. Imperial College London infekciju slimību dinamikas profesors Railijs citējis REACT* pētījumu, kas pierāda, ka “inficēšanās gadījumu skaits pieauga laikā no 6. līdz 15. janvārim, pēc tam, kad 4. janvārī paziņoja par lokdaunu visā valstī.”

“Nu jau pietiekami daudz laika pagājis, lai gadījumā, ja lokdauns būtu efektīvs, mēs noteikti jau redzētu inficēšanās gadījumu skaita samazināšanos,” saka Railijs.

Profesors piebilst, ka jaunākie pētījumu atzinumi “pilnīgi noteikti neatbalsta tēzi, ka lokdauna pasākums darbotos.” Ekspertu atzītā pētījumā Stenfordas zinātnieki atklājuši, ka obligātais lokdauns nav efektīvāks Covid-19 izplatīšanas apturēšanai par vienkāršu iedzīvotāju “sociālo distancēšanos”.

Zinātnieki “nevienā valstī neatrada skaidru, ievērojamu pozitīvu [vairāk ierobežojošo metožu] ietekmi uz gadījumu skaita pieaugumu.”

Virkne pētījumu liecina, ka lokdauni nesamazina vīrusu izplatību, toties milzums datu pierāda, ka tie prasa cilvēku dzīvības!

Djūkas, Hārvardas un Džona Hopkinsa universitāšu akadēmiķi ir brīdinājuši, ka, lokdauniem turpinoties, tuvāko divu desmitgažu laikā sagaidāms ap 1 miljonu tieši lokdaunu izraisītu nāves gadījumu.

Reģistrēta tūkstošiem ārstu un zinātnieku vēršanās pret lokdauna pasākumiem, brīdinot, ka tie izraisīs vairāk nāves gadījumu nekā pats koronavīruss.

Avots: Pola Džozefa Vatsona 21.01.2021. publikācija

6000 zinātnieku un ārstu paraksta petīciju pret lokdauniem:

*REACT ir Imperial College London iniciatīva, kuras mērķis – novērot vīrusa izplatīšanās uzvedību, iedzīvotājiem veicot antivielu testus mājas apstākļos:

Tulkojusi un apkopojusi Lauma Tjuniņa

25.01.2021.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment