Trending News

Pedofili cenšas sevi rebrendot, un iegūt līdzīgu aizsardzību kā geji

Anglijas The Mail žurnālistu veiktajā izmeklēšanā tika noskaidrots, ka vairāki bēdīgi slaveni Lielbritānijas likumpārkāpēji izmanto tiešsaistes platformas, piemēram, YouTube, Instagram un Twitter, lai pārbrendotu sevi kā “personu kurai piesaista nepilngadīgie”. Izmantojot sociālos mēdijus, viņi arī mēģina pārdalīt pedofiliju kā “nekaitīgu seksuālo izvēli”.

Saruna ar Tom O’Carroll, Britu pazīstamākais bēdīgi slavenais pedofilijas legalizēšanas izplatītājs

Pēc izmeklēšanas datiem, katru dienu tiek izveidoti simtiem sociālo kontu, kas sevi dēvē par potenciālajiem, vai par jau varmākām, kuri tiek saukti par “MAPs” – Minor-Attracted Persons – latviski – “Nepilngadīgos interesējošas personas”. Tiek ziņots, ka pārdēvēšana ir viņu mēģinājums norobežoties no vārda ‘pedofilija’ piesaistītās “stigmas”. Ziņojumā apgalvots, ka anonīmi lietotāji ir nākuši klajā arī ar savu varavīksnes karodziņu “MAP Pride”, daži pat apgalvo, ka vajadzētu svinēt šo, kā nišas grupu līdzās LGBT kopienai.

Tas nav viss, anonīmi lietotāji ir izveidojuši savu saukli tāpat kā LGBT kopiena. Daži no šiem saukļiem ir “#MAPPride” un “#Mappositivity”, kas, kā ziņots, tiek uzskatīti par mērķi iepazīstināt ar pedofiliju kā daļu no sabiedrības plašākas virzības uz seksuālo brīvību. Neidentificēti lietotāji tiešsaistē ir ievietojuši memes, sludinot “Geju MAPs ir burvīgi” un multfilmu varoņi, kuri saka: “Atkārtojiet, ja jūs domājat, ka MAPs būtu jādod iespēja iet attiecībās ar nepilngadīgajiem”. Viens no šādiem kontiem bija @SandMapMinorva, kura darbība tagad ir apturēta. Šajā kontā ievietotais ziņojums bija šāds:

Pievilcība pret nepilngadīgajiem ir dabīga

The Mail pētījumā atklāja, ka šo anonīmo kontu profil lietotāji izmanto karikatūras, nevis fotogrāfijas kā savas profila bildes. Lielākā daļa no viņiem ir minējuši viņu piesaistīto bērnu vecumu, un tas sasniedz pat ‘divus līdz septiņus gadus vecus bērnus’. “Viņi ir velnišķīga apakšcilvēku grupa, un viņi neatradīs patvērumu LGBTQ kopienā. Mēs pilnīgi nosodām viņu maldīgos un ļaunos nodomus, ” sacīja geju tiesību aizstāvis Otep Shamaya.

Tomēr šī nav pirmā reize, kad šāda veida kampaņa tiek sākta tiešsaistē. Saskaņā ar ziņojumiem, 70. un 80. gados notika Pedofilu informācijas apmaiņas (PIE) kampaņa, kas tajā laikā izmantoja geju atbrīvošanas kustību, lai atbalstītu pret bērniem vērstu vardarbību veicinošu politiku, piemēram, samazinot piekrišanas vecumu.

Laikraksta veiktā izmeklēšana atklāja, ka Tom O’Carroll joprojām ir aktīvs un izmanto sociālās vietnes, lai argumentētu pedofilijas legalizāciju. Vienā “intervijā”, kas joprojām atrodas vietnē YouTube, Lielbritānijas slavenākais pedofilu kampaņas atbalastītājs – O’Carroll – ir apgalvojis, ka seksuālās attiecības starp pieaugušo un bērnu ir līdzīgas attiecībām starp bērnu un māti. Kopā ar YouTube, O’Carroll izmanto arī savu WordPress blogu, lai strādātu pie tā, lai legalizētu seksu ar nepilngadīgiem bērniem. Tomēr ziņojumā teikts, ka WordPress ir apturējis viņa bloga darbību.

Ziņojumā teikts, ka daži akadēmiķi atbalsta arī šāda veida kampaņas, jo viņi uzskata, ka pedofilu viedoklis ir jāuzklausa. Viens no šādiem akadēmiķiem ir Nottingham Trent University vecākais psiholoģijas pasniedzējs Dr. Craig Harper, kurš parakstīja 2018. gada vēstuli, kura tika rakstīta Twitter, pieprasot atgūt noņemtos pedofilu kontus. Harper paziņoja, ka “pedofilija un vardarbība pret bērniem nav viens un tas pats” un “pedofilija ir seksuāla pievilcība, kurai ir kopīgas iezīmes ar citām seksuālajām orientācijām”.

Tikmēr, bērnu seksuālās vardarbības cietušais Jacqui Dillon, kurš vada Beck Road Alliance tiešsaistes atbalsta tīklu, sacīja: “Tas ir absurdi un bīstami. Twitter un citas korporācijas tagad pedofiliem nodrošina piekļuvi pie bērniem internetā. ” Neskatoties uz to – arī Twitter atbildēja, ka viņiem ir “nulle tolerance, attiecībā uz visiem materiāliem, kas raksturo vai veicina bērnu seksuālu izmantošanu”.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment