Trending News

Pentagons – Eco Health – Uhaņa. Vīrusa finanšu shēma atklāta?

Vīrusa afērā aizvien jauni pavērsieni. Tagad atklājas, ka Ķīnas laboratoriju finansējis neviens cits, kā pats Pentagons. Konkrēti shēma ir tajā, ka no ASV institūcijas 39 miljoni dolāru pārskaitīti EcoHealth Aliance, kuras vadītājs ir Peters Daszak un tā savukārt finansējusi Uhaņas laboratoriju.

Viņš ir britu izcelsmes zinātnieks, kurš ir viens no aktīvākajiem mākslīgās izcelsmes noliedzējiem. Bet tieši viņa vadītā  ‘labdarības alianse’ ir tā, kas tālāk piešķīra finansējumu tai pašai Uhaņas laboratorijai. Tā raksta britu presē.

 Faktiski tie ir federālā budžeta līdzekļi, kas tikuši izmantoti it kā ASV pasludināta ģeopolitiskā pretinieka bioloģisko ieroču programmu izstrādei. Kā tas iespējams? Šāds fakts pats par sevi ir kosmiska mēroga skandāls. Bet šī EHA, kura formāli tika izveidota, lai izmeklētu jaunas slimības – vai arī drīzāk tās radītu – ir piedalījusies arī tieši tajā eksperimentā ar nosaukumu ‘gain of function’, kur tiek pētīts, kā padarīt vīrusus vairāk infekciozus. Šo pašu projektu kūrēja arī visiem zināmais dakters Fauči, kas tagad nonācis krustugunīs savas atklātās sarakstes dēļ.

Tas bija tieši Tramps, kas pagājušā gadā atcēla 3.7 miljonu dolārus šai ‘labdarībai’, kad pirmo reizi parādījās vēstis par iespējamo mākslīgo vīrusa izcelsmi, kuru noliegt metās visi korporatīvie zinātnieki un mediji. Bet neatkarīgie pētnieki atklājuši, ka valdība EHA piešķīrusi veselus 123 miljonus laikā no 2017-2020 gadiem. No šīs summas liela daļa nāk pa tiešo no Aizsardzības Departamenta – augstāk minētie 39 miljoni dolāru kopš 2013.gada saņemti tieši no Pentagona. Jā, Trampa teiktais par deep state purvu kaut ko tomēr nozīmē. Cik tieši no visa tā ir saņēmusi Uhaņas laboratorija, nav zināms, bet figurē summa no vismaz 600tk dolāriem.

Shēmā redzams, kādas milzu summas saņēmusi Dašaka vadītā EHA. Starp citu, 2014.gadā Obamas administrācija pat uz brīdi bija aizliegusi šo ‘gain of function’ projektu, pamatojoties uz to, ka toreiz zinātnieki sāka paust bažas par to, ka tas var novest pie globālas epidēmijas, kuru izraisīs ģenētiski modificēts vīruss no laboratorijas. Taču tas netraucēja EHA turpināt šos pētījumus, izmantojot caurumu likumdošanā, kas atļāva tādas darbības, ja tās tika pamatotas ar steidzamu vajadzību, kas skar nacionālo drošību. Par to, cik dziļa ir šī afēra, liecina arī iesaistītās personas. Viens no EHA padomniekiem ir arī David Franz – viņš ir bijušais ASV bioloģisko ieroču izstrādes bāzes Fort Detrick vadītājs. Arī tur taču risinājās dīvaini notikumi, kad to apturēja vēl 2019.gada decembrī uz aizdomu pamata, ka tur varētu izsprukt kādi vīrusi. Un vēl viņš ir bijis arī oficiālais ANO speciālās komisijas vadītājs, kas meklēja bioloģiskos ieročus Irākā.

Ja atceramies, kāds vispār bija formālais iebrukuma iemesls Irākā un Kolina Pauela vicināto pulverīti pa TV, tad jau jābūt skaidram, kas par kadriem te savākti. Irākā taču esot gan atomieroči, gan bioloģiskie. Realitātē tur ir tikai nafta.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ir zināma arī paša Dašaka sadarbība ar tā saukto sikspārņu sievieti Shi Zengli, kas Uhaņā studēja korona vīrusus alās saķertajiem sikspārņiem. Un tas bija viņš, kas 2020.gada februārī savāca vairākus desmitus zinātnieku, kuri parakstīja vēstuli Lancet žurnālam par to, ka vīrusa mākslīga izcelsme ir kategoriski noliedzama. Tieši šī publikācija visu laiku tika izmantota kā neapstrīdami autoratīvs materiāls, lai apspiestu jebkādas versijas par vīrusa nedabisko izcelsmi – to izmantoja visi faktu čekeri. Tagad viss atkal ir citādi un lai arī joprojām nav nekādas skaidrības par to, kur tad ir vīrusa izolāts, tad vismaz meli un manipulācijas visā šajā lietā atklājas aizvien vairāk.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment