Trending News

Personisko SMS cenzūra – nākamais ierocis pret veseliem ļaudīm

Kamēr liela daļa sabiedrības turpina domāt, ka notiekošajam ir kaut kāds sakars ar vīrusiem, tikmēr plāndēmijas arhitekti sper nākamos soļus savu plānu realizācijai. Tagad tiek plānota privāto sms cenzūra, lai novērstu ‘pretvakcīnu’ informācijas izplatīšanos.

Tieši tā – šajā informatīvajā karā vienkārši cenzēt sociālos tīklus ir daudz par maz – cilvēki taču mēdz sazināties arī savā starpā. Tāpēc ASV varu sagrābusī Džo administrācija paziņojusi, ka uzskata savus konservatīvos oponentus par bīstamiem ekstrēmistiem, jo tie kritizē eksperimentālo injekciju kampaņu un it īpaši nesen pieņemto stratēģiju doties pie katra uz mājām, lai censtos pārliecināt špricēties tos, kuri iekļauti viņu sarakstos. Arī par to jau ir gana daudz jautājumu – vēl jo vairāk tāpēc, ka plāns paredz arī piefiksēt katra potenciāli špricējamā reakciju uz šādu vizīti. Acīmredzot, ka arī tam tiek plānotas turpmākās darbības. Ne jau velti republikāņu pārstāvji šo taktiku salīdzina ar nacistiskās Vācijas izdarībām.

Taču Baltais nams uzskata pasākuma kritiku par ekstrēmismu un galvenais dakters Fauči svētdienas intervijā centās iestāstīt, ka tie neesot nekādi valdības aģenti, kas nāks uz mājām, bet gan uzticami ļaudis no pašas sabiedrības. Nu ja. Ja tas tā būtu, tad diez vai būtu nepieciešams darīt visu tieši tā, lai tas vēl vairāk atgādina nacistu paņēmienus.

Un tā Politico rakstā var izlasīt to, ka ar Džo saistītās ietekmes grupas, ieskaitot Demokrātu Nacionālo komiteju tagad plāno paplašināt ‘faktu čakaru’ pilnvaras vēl agresīvāk kontrolēt informāciju, kas izplatās ne tikai publiskos ierakstos kādā no lielajiem cenzūras sociālajiem tīkliem, bet arī privātās ziņas tajos un pat SMS, kas tiek sūtītas caur tālruņiem.

Kad mēs redzam apzinātus centienus izplatīt dezinformāciju, mēs to uzskatām par traucējumu valsts sabiedrības veselībai un mēs nekautrēsimies ar to cīnīties – Baltā nama runas vīrs Kevins Munozs.

Tiek atzīmēts, ka švakcinācijas progress ASV ir tālu no cerētā – tika paziņots, ka līdz 4.jūlijam būšot sašpricēti 70%. Tas izrādījās visai tālu no realitātes. 10 vismazāk sapotētos štatos uzvarējis Tramps un republikāņu politiskā pretvakcīnu kampaņa tiekot izmantota, lai traucētu demokrāta Baidena politiskajai darbībai. Vainīgs arī Fox kanāls – tajā pēdējās nedēļās iniciatīva apmeklēt cilvēkus mājās, lai uztieptu poti tiek kritizēta regulāri – tas dominē arī soctīklos un privātajā sarakstē. Tā uzskata Politico, vienlaicīgi mierinot ar tēzi, ka injekciju reklamētāji esot drīzāk jāuztver kā labās vēsts nesēji jeb misionāri.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Savukārt tie, kas par šo tēmu domā citādi, aicina parakstīties par attiecīgām iniciatīvām, lai apturētu medicīniskā fašisma reidus pa ļaužu mājvietām. Tas tad arī ir piesaistījis demokrātu uzmanību, jo tas tiek izplatīts caur tālruņu SMS, kas nozīmē, ka viņi grasās cenzēt arī tās.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment