Trending News

Pfizer bērnu testu neprāts – blaknes piedzīvo 86.2% injicēto

FDA  apstiprināja Pfizer injekciju – ārkārtas stāvokļa izmantošanai arī bērniem no 12 gadiem jau 10.maijā. Eiropas EMA nesen izdarīja to pašu. Nav šaubu, ka drīz tam sekos arī britu MHRA.

Bet ko rāda oficiālie klīniskie izmēģinājuma dati par šīs injekcijas ietekmi? Tur redzamas diezgan šokējošas atklāsmes. Proti, testa subjektiem – bērniem vecumā no 12-15 gadiem 86% gadījumu tika konstatētas blaknes – no maigām līdz ļoti nopietnām.

To var izlasīt publiski pieejamā FDA lapā, tur ir divas tabulas ar šiem datiem. Tās parāda, ka 1127 bērni ir saņēmuši pirmo dozu, bet otro saņēmuši 1097. Tātad 30 bērniem kaut kādu iemeslu dēļ otro šprici nav potējuši.

Bet no tiem 1127, kuri saņēma pirmo, blakus efekti konstatēti 86.2% vismaz sāpju veidā. No tiem 43% apzīmēti kā vidēji smagas, bet 1% kā ļoti smagias. Otro dozu saņēmušiem tādas blaknes konstatētas 78.9% gadījumu. Redzams arī citu reakciju apraksts, piemēram, pirmo dozu saņēmušiem 20.3% tika konstatēts drudzis, bet otro dozu saņēmušiem tas bija jau divreiz lielāks rādītājs jeb 39.3%

Tāpat otrās dozas izraisa vairāk noguruma – tie ir 66% sašpricēto bērnu, kamēr pirmajai dozai tas ir nedaudz mazāk – 60%. Jāatzīmē, ka bērnu dzīvīguma enerģijas samazinājums ir ļoti nelāgs rādītājs un daudz ko izsaka pats par sevi.

55.3% pirmo dozu saņēmušiem sāpēja galva, bet otro dozu saņēmušo vidū šī problēma pieaug un tur galvas sāpējušas jau 64.5% gadījumu. Kā redzams, tad faktiski visas blaknes pieaug pēc otrās dozas, izņemot caureju un vemšanu, kas ir nedaudz vairāk pirmās dozas gadījumā, kā pēc otrās.

Kas ir patiesi šokējoši – kā vispār iespējams pie 86% blaknēm pēc pirmās dozas vispār turpināt šo pētījumu un špricēt vēl otro dozu?

Dokuments min arī 0.4% ārkārtīgi smagu reakciju – kaut arī nav specifiski norādīts, kas tas bija. Tas varbūt ir mazs cipars, taču tas jāsalīdzina perspektīvā – uz miljoniem bērnu, ko plāno sašpricēt Eiropā, ASV un pasaulē, tas ir ļoti liels skaits potenciāli letālu iznākumu. 86% blakus efektu ir šausminošs rādītājs jebkādam medikamentam un īpaši vakcīnai, bet vēl briesmīgāk tas izskatās, ja ņem vērā to, ka bērni vispār nav šī vīrusa riska grupā un praktiski ar to neslimo, ja vien par slimiem neuzskata ‘asimptomātiskos’ bērnus.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kā iespējams apstiprināt lietošanai kaut ko tādu un apgalvot, ka ieguvumi atsver riskus?

Tagad ir sākusies eksperimenta nākošā fāze – cilvēku klusēšana ir pieļāvusi to, ka masveidā tika sašpricēti vecie un nevarīgie ļaudis, bet tagad sistēma nāk pēc bērniem. Kāda būs cilvēku reakcija un vai klusējot arī viņi tiks ziedoti uz medicīnas eksperimentālā altāra?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment