Trending News

Pfizer efektivitāte Izraēlā no 95% uz 39%

Atcerieties, ar kādu sajūsmu visas pasaules globālistu mediji  ziņoja par Pfizer injekcijas ‘efektivitāti’ kas esot 95%? Tagad pat saskaņā ar oficiāliem datiem tie bija meli.

Protams, ka pēc nelielas izpētes ātri vien varēja secināt jau toreiz, ka tas balstās uz pavisam nelielas klīniskās grupas datiem un šī tā saucamā ‘efektivitāte’ patiesībā neattiecas ne uz saslimstības novēršanu, ne smagu simptomu mazināšanu, ne hospitalizācijas novēršanu un protams, ne uz mirstību.

Tas viss ir domāts tikai vidēju un vieglu simptomu novēršanai. Par to, ka šo brīnumpošu klīniskie pētījumi nekam neder un neatbild uz pašu galveno, kapēc vispār būtu vajadzīga vakcīna, rakstīja par NYTimes vēl 2020.gada septembrī, citējot Britu medicīnas žurnāla rakstu par šo tēmu. Taču tas palika neievērots un sākās masveida eksperiments. Viena no aktīvākajām eksperimenta dalībniecēm bija Izraēla. Arī to sākumā slavēja kā lielisku paraugu, taču tagad izrādās, ka tas viss nekam neder – ir kārtējais vilnis, atkal uzpurņi un aizliegumi.

Izejot kaut vai tikai no oficiālajiem datiem par Pfizer injekciju efektivitāti, tikai pirms divām nedēļām tika ziņots, ka tā nokritusies līdz 64% attiecībā uz saslimšanu un simptomiem kā tādiem. Tātad no 95% un 64%. Tas tika izpētīts laika posmā līdz 5 jūnijam.

Bet tagad ir jaunie dati, kas ir no tā brīža līdz 17 jūlijam un šeit efektivitāte ir vairs tikai 39% – nu jau mazāk par pusi. Protams, tas viss Delta varianta dēļ, jo tas tagad skaitās jaunais bubulis. Izraēlā kopš spricēšanas kampaņas sākuma sapotēti vairāk kā 5.75 miljoni jeb 61% iedzīvotāju ar vismaz vienu dozu, bet 5.28 miljoniem jau ir abas.

Līdz ar to šeit skaidri redzama tendence, ka tā saucamā aizsardzība kļūst aizvien vājāka ar katru mēnesi. Tiem, kas špricēti janvārī, esot tikai 16% aizsardzība, bet tiem, kuri aprīlī, vēl turoties uz 75%

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ārsti to mēģina skaidrot ar apstākli, ka sākumā tika sapotēti vājākie, kam bija papildus slimības un vecākie ļaudis, kuriem arī ir lielāks risks saslimt.

Sekas visam šim ir ļoti vienkāršas – būs trešā un tad ceturtā pote, maskas, aizliegumi un testi – viss, kā bija, lielākās daļas sašpricēšana vīrusa izplatību nenovērš, nekāda kolektīvā imunitāte neveidojas. Tieši tā, kā skaidri pateica PVO boss Tedross. Līdz ar to visa propaganda par atgriešanos normālā dzīvē, vai ka sapotētiem iespējamas kādas privilēģijas, vienkārši ir meli un tas tā nav bijis domāts.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment