Trending News

Pie friziera tikai ar svītru kodu – 1.septembra noteikumi

Lai saprastu to, kāpēc ir vajadzīgs ne vien Baltijas ceļš, bet visu pasaules brīvo cilvēku apvienošanās, varam izlasīt kārtējās režīma izdarībās. Atcerēsimies, ka no 1.septembra friziera un ‘labsajūtas’ pakalpojumi tikai ar globālistu svītru kodu vai puļķi nāsī.

Visu afēras laiku režīms burtiski izvaroja šo industriju, tad uz brītiņu ļāva uzelpot, bet tagad seko nākamais. Kamēr ļaudis šūmējas par obligātās/neobligātās špricēšanas spriedumu, tikmēr Ekonomikas ministrijas mājas lapā kopš 20.augusta lasāms šāds paziņojums:

Lai mazinātu cilvēku pulcēšanos iekštelpās un Covid-19 izplatību sabiedrībā, ieviesti stingrāki epidemioloģiskās drošības pasākumi skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu sniegšanai.

No 2021. gada 1. septembra frizieru, manikīru, pedikīru un podologu pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 faktu, vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 pārslimošanas faktu, vai testēšanas faktu, kā arī ir jāaizpilda precizētā Skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu sniedzēja paškontroles lapa 

Testēšanas fakta apliecināšana.

Ja pakalpojuma sniedzējam/saņēmējam nav sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 pārslimošanas faktu, tad, lai apliecinātu testēšanas faktu, jāievēro sekojošais:

pakalpojumu sniedzējam – jāvar uzrādīt sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka ne agrāk kā 96 stundas pirms pakalpojuma sniegšanas persona ir veikusi Covid-19 testu:

nosakot SARS CoV-2 RNS un tas ir negatīvs, vai

SARS-CoV-2 ātrā antigēna testu, kas iekļauts Padomes rekomendācijās 2021/C 24/01, un tas ir negatīvs

pakalpojumu saņēmējam – jāvar uzrādīt sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona:

  • pēdējo 48 stundu laikā pirms pakalpojuma saņemšanas ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai
  • sešu stundu laikā pirms pakalpojuma saņemšanas ir veikusi SARS-CoV-2 antigēna testu, kas iekļauts Padomes rekomendācijās 2021/C 24/01, un tas ir negatīvs.
Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Citiem vārdiem sakot, vēl atlikusi nedēļa, lai visi tie, kas negrib špricēties, var paspēt aiziet pie friziera vai manikīra, jo pēc tam tas vairs nebūs iespējams. Ja vien cilvēks nevēlas taisīt testu par 30-40 eiro, lai apmeklētu šīs iestādes. Tālākais viņu plāns arī ir zināms un tie jau būs lielveikali, kā tas viss jau ir Francijā. Kāda būs tautas reakcija uz šo? Atkal redzam, kā tiek veikts kārtējais uzbrukums industrijai un cilvēkiem. Vai jau esi apzinājis savu frizieri? Dīvaini, ka šis paziņojums presē parādījās tikai šodien un tikai tvnet krievu versijā, vismaz pagaidām.

Pie tam tas ir Ekonomikas ministrijas lapā un šeit atkal varam lieku reizi sev atgādināt, kas šis viss ir par projektu, kuru kūrē Pasaules banka un augstākās raudzes uzvedības izmaiņu speciālisti, nevis īsti ārsti vai zinātnieki.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment