Trending News

Pieci vakcīnu mārketinga triki

Šobrīd pilnā sparā notiek vakcinēšanas kampaņa un ikdienas skaitītājiem pievienota jauna sadaļa – tikšķis, kas uzskaita vakcinētos cilvēkus katrā valstī. Ir spēki, kas grib vakcinēt katru planētas iedzīvotāju un viņiem ir izstrādātas metodes, kā to izdarīt. Aplūkosim šīs metodes un veiksim nelielu to analīzi. Tās pēc būtības ir piecas.

Kukuļošana.

Tiek ziņots, ka vakcinācija ir vienīgais veids, kā atgriezties pie normālās dzīves. Vai gribat atkal doties uz bāriem, uz sporta zālēm, apciemot vecmāmiņas vai apskaut cilvēkus? Nu tad špricējieties. Un tad brīnumainā kārtā visi lokdauni, to radītā ekonomiskā katastrofa un distancēšanās radītās psiholoģiskās problēmas vienkārši pazudīs. Apmēram tāda ir propaganda jau gadu. Tikai jaunais normālais nozīmē vēl kādu triku – izredzēto pasi, kas apliecina Jūsu jauno statusu. Tīrā veidā šo tehniku var apzīmēt ļoti vienkārši – dariet, ko Jums liek un tiksiet atalgots. Paskatieties, kā to dara cirkā zvēru dresētāji.

Taču atcerieties to, ka tas viss ir meli. Lai cik šo mantra atkārtotu mediji un to reklamētu pat sabiedriskajā transportā, tā saucamie ‘eksperti’ ir daudz tiešāki un vēl jo vairāk tiešāks ir Klauss Švābs, sakot, ka atgriešanās pie vecā nav iespējama vairs nekad. Maigāki varianti ir ziņas par to, ka aizliegumi turpināsies vēl līdz 2022-23 un tad jau redzēs. Arī tie, kas ir vakcinēti, nekādu veco normālo nevar gaidīt, jo tāda šobrīd vienkārši nav. Tas var parādīties tikai tad, ja kādas valsts vai štata politiķi dara pretējo, ko tiem liek globālisti un atver vaļā skolas un biznesus. Tādi piemēri ir – bet tas nav tāpēc, ka tur visi būtu vakcinēti.

Slavenības un influenceri.

Viens no senākajiem un parasti veiksmīgākajiem marketinga trikiem. Daļēji tāpēc, ka tas parasti strādā un daļēji tāpēc ,ka tas ir lēti un viegli. To izmanto praktiski visās valstīs, arī pie mums notika gan publiska politiķu špricēšana, gan dažāda kalibra vietējie apmaksātie propagandisti aicina to darīt sabiedrību. Anglijas NHS vispār nemaz neslēpa, ka izmanto šo metodi, lai iesaistītu tos, kuri skaitās ‘zināmi un mīlēti’ karā pret vakcīnu noliedzējiem. Tai skaitā ir arī visai labi zināmais Eltons Džons un pati Majestāte. Tas bija ātri un nesāpīgi – viņa saka. Tikai kā Jūs varat zināt, ko viņai tur špricēja un vai tā tiešām ir tā pati substance, pēc kuras masveidā mirst veco ļaužu namu iemītnieki?

Bet ziniet to, ka šīs slavenības un īpaši aktieri vienkārši saņem naudu par teksta nolasīšanu. Tāpēc nav pamata uzskatīt, ka viņi kaut ko no tā saprot. Turklāt viņi absolūti neko nezaudē un ne ar ko neatbild gadījumā, ja vakcīnas rezultātā kādam tiek nodarīts kaitējums. Tieši tāpat, kā Farmas kompānijas.

Biedēšana ar vakcīnu trūkumu.

Ievērojāt, ka pēdējā laikā daudzos medijos tas tiek apspēlēts vakcīnu trūkums, kā valstis par tām cīnās, jo nav saražots pietiekoši daudz, ka ir kaut kādi strīdi ar piegādātājiem, ka ir vienu valstu prioritātes pār citām un tā tālāk? Bet šo triku ir jāsaprot ikvienam, kas nodarbojies ar parastu mārketingu. Arī veikalu apmeklētāji taču zina to, ka tur visu laiku ir kaut kādas akcijas no sērijas ‘kamēr prece krājumā’, ‘ierobežots piedāvājums’ vai kā citādi, kas spiež Jūs pirkt šo preci tagad, citādi tā beigsies vai kļūs dārgāka. Tad, kad cenšaties rezervēt kādu viesnīcu, taču arī esat redzējuši, ka tad ļoti bieži ir sarkani uzraksti, ka tās ir pēdējās istabas un steidzami jārezervē, vai ne? Tikai tā tas ir visu laiku. Protams, reizēm gadās, kad sezona ir patiešām izpārdota, tomēr šo triku pamatā izmanto ļoti bieži. Tā nolūks ir radīt viltus ekskluzivitātes sajūtu.

Tieši tāpat arī šeit – tiek radīta ilūzija, ka vakcīna ir grūti pieejama un par to notiek cīņa, tātad vakcinētie būs tādā veidā ekskluzīvi pie tās tikuši un vispār politiķi ir lieli malači, ka izcīnījuši Jums kādu kravu. Paskatieties, kā šis pats triks tiek izmantots arī pie mums. Visu martu būšot akūts vakcīnu trūkums.

Tas visdrīzāk ir muļķības. Jums vienkārši cenšas radīt iespaidu, ka piederēsiet pie kāda ekskluzīva kluba un varat kaut ko nokavēt. Stipri apšaubāmi, ka viņiem ir kaut kāds krājumu trūkums. Šis ir sen zināms un vecs triks.

Viltus popularitāte.

Šo triku vajag novērtēt. Spiediens no cilvēka uz cilvēku marketingā ir viens no vecākajiem un spēcīgākajiem instrumentiem ar nolūku veidot ilūziju par to, ka dotais produkts jau ir populārs, kaut tas tā nemaz var nebūt. Tas ir iemesls, kāpēc cilvēki pērk ‘laikus’ soctīklos. Tam ir domātas arī visādas viltus aptaujas un statistika, kas iedveš cilvēkam domu par to, ka vairums jau domā tieši tā un tapēc atliek tikai pievienoties. Tieši tāpēc ļoti bieži šīs tā saucamās aptaujas ir nevis sabiedrības viedokļa atspoguļojums, bet tieši šī viedokļa veidotājs.

Tas nav realitātes rādītājs un tāds nav arī popularitāte pati par sevi. Tāpēc varas uzdevums ir parādīt to, ka vakcīnu pretinieki šai gadījumā ir maza un niecīga minoritāte, neizglītoti, neko nesaprotoši un ir pret zinātni. Kaut arī patiesībā viss var būt tieši otrādi – tas, protams, katrā sabiedrībā ir citādāk.

Pretoties ir bezjēdzīgi.

Šis ir diezgan interesants. Ir daudz runu par vakcīnu pasēm un varbūt tās arī ieviesīs, bet šobrīd informatīvais spiediens ir tāds, ka tās ir neizbēgamas. Tas ir ļoti spēcīgs instruments. Tādā veidā var sagatavot ceļu daudziem noteikumiem un radīt opozīcijā sajūtu, ka ir bezcerīgi tam pretoties. To pašu izmanto arī globālajam Restartam un tāpēc ir šie saukļi par to, ka pie vecā normālā nevar atgriezties. Bet vai tad tiešām nevar? Atliek tikai patriekt saujiņu uzurpatoru un globālistu pakalpiņu katrā valstī un tauta var pašnoteikties, kā vēlas. Taču šī bezcerības sajūta ir ļoti spēcīga un tas ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi arī nemaz nevēlas pretoties, jo neesot jau jēgas.

Vēl viltīgāks ir triks ar tiem, kuri sākotnēji it kā bija vakcīnu pretinieki, bet tad padevušies un atzinuši, ka tomēr jāvakcinējas. Ir arī tādi piemēri.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Apmēram tā izskatās šis triku arsenāls. Varbūt tie visi izgāzīsies un vara būs spiesta atklāti draudēt sabiedrībai un paziņot visu, kā ir – ieviest piespiedu vakcinēšanu un atmest visu demokrātiju. Bet pagaidām viņi vismaz cenšas spēlēt šos trikus un pārliecināt sabiedrību vakcinēties tā, lai tas vismaz izskatās brīvprātīgi.

Atcerieties, ka viss šis var strādāt un kļūt ‘neizbēgams’ tikai tad, ja lielais vairums tam pakļaujas. Ja vairums izvēlas veco normālo, tad ‘jaunie normālie’ nebūs normāli, viņi būs nenormāli. Tas ir ļoti vienkārši – vajag tikai atšķirt ilūzijas no patiesības un mazliet pastudēt marketinga trikus.

A.Vasiļevskis

Vai Tu tici, ka vakcīnu trūkums ir uzspēlēts marketinga triks?

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments
 • mature adult phone chat
  [url=”http://stfreeonlinedating.com/?”]dating websites new [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • tinder app , tindr
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]how to use tinder [/url]

  maijs 10, 2021
 • HPBOSE Government and Private Collages both belonging to the State of Himachal Pradesh, HPBOSE Government and Private Collages both belonging to the State of Himachal Pradesh, HPBOSE Government HP Board 11th Question Paper 2022 and Private Collages both belonging to the State of Himachal Pradesh, HPBOSE Government and Private Collages both belonging to the State of Himachal Pradesh, HPBOSE Government and Private Collages both belonging to the State of Himachal Pradesh, HPBOSE Government and Private Collages both belonging to the State of Himachal Pradesh

  oktobris 19, 2021

Leave A Comment