Thursday, August 13, 2020
Trending News

Pierādījumi, cik ciniski partijas krāpj vēlētājus

Saeimas koalīcija un īpaši Jaunā konservatīvā parija (JKP) vārdos ir vienmēr kvēli aģitējuši par programmu 3×500, no kuriem viena sastāvdaļa ir neapliekamais minimums 500 EUR. Diemžēl, kad no vārdiem jāpāriet uz darbiem viņi rīkojas pilnīgi pretēji. Turklāt balsojums nebija par likuma pieņemšanu, tikai par šī jautājuma nodošanu komisijām tālākai diskusija. Tātad viņi pat nav gatavi par šo jautājumu diskutēt koleģiāli ar citiem deputātiem.

Priekšlikumu palielināt neapliekamo minimumu bija iesnieguši vairāki opozīcijas deputāti un par to ziņoja Viktors Valainis. Koalīcijas pārstāvis Gatis Eglītis uzreiz teica, ka jābalso “pret”. Viņa argumentācijā grūti saskatīt loģiku, skatiet video augstāk un vērtējiet paši.

Zemāk var skatīt Jāņa Bordāna zvērestu, kur viņš solīja nolikt mandātu, ja tautas uzticība ir pievilta. Visa frakcija neatbalstīja neapliekamo minimumu palielināt līdz 500 EUR pretēji daudzkārt solītajam.

To apliecina arī reitingi – ja Saeimas vēlēšanās JKP guva 16% atbalstu, tad šodien reitings ir noslīdējis jau līdz 5,7%.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Dirš acis nemirkšķinot. Uzreiz jūtams, ka nerunā no sirds.

    jūlijs 21, 2020
  • vēršas pret JKP un izceļ ZZS, kā gribas zaņķi atpakaļ!
    zaņķu portāls ejiet dirst

    augusts 2, 2020

Leave A Comment