Trending News

Pierādījumi, ka Covid-19 pandēmija ir plānota (1. daļa)

Vācijas ārsti paziņo, ka pandēmija bija plānota

Vairāk nekā 500 ārstu grupa Vācijā ar nosaukumu “Ārsti, lai izskaidrotu” preses konferences laikā sniedza šokējošu paziņojumu:
“Koronavīrusa panika ir spēle. Tā ir krāpšana.

Ir pēdējais laiks saprast, ka mēs esam globāla nozieguma vidū.”

Šī lielā medicīnas ekspertu grupa katru nedēļu izdod medicīnas laikrakstu 500 000 eksemplāros, lai informētu sabiedrību par masveida maldinošu informāciju plašsaziņas līdzekļos. Viņi arī organizē masveida protestus Eiropā, piemēram, to, kas notika 2020. gada 29. augustā, kur piedalījās vairāki miljoni cilvēku.

Simtiem spāņu ārstu apgalvo, ka pandēmija ir plānota

Spānijā 600 ārstu grupa, ar nosaukumu “Ārsti par patiesību”, preses konferences laikā sniedza līdzīgu paziņojumu. Visu preses konferenci iespējams noskatīties šeit.

Covid-19 ir viltus pandēmija, kas radīta politiskiem mērķiem. Tā ir pasaules diktatūra ar sanitāru ieganstu. Mēs aicinām ārstus, plašsaziņas līdzekļus un politiskās iestādes pārtraukt šo noziedzīgo darbību, izplatot patiesību.”


Vācija un Spānija ir tikai divi piemēri. Visās pasaules valstīs ir līdzīgas lielas medicīnas ekspertu grupas.

ASV dokumentālo filmu PLANDEMIC, kurā COVID-19 tiek atklāta kā noziedzīga operācija, atbalsta vairāk nekā 27 000 ārstu.

Miljoniem COVID-19 testa komplektu tika pārdoti 2017. un 2018. gadā

Kā mēs zinām, jaunā COVID-19 slimība Ķīnā parādījās 2019. gada beigās. Tāpēc tā tika nosaukta par COVID-19, kas ir akronīms apzīmējumam Corona Virus Disease 2019. Tomēr pasaules Integrētā tirdzniecības risinājuma dati parāda kaut ko pārsteidzošu:

  1. un 2018. gadā – divus gadus pirms COVID-19 – simtiem miljonu COVID-19 testa komplektu tika izplatīti visā pasaulē.

Šos neskaidros datus kāds atklāja 2020. gada 5. septembrī un ievietoja sociālajos tīklos. Nākamajā dienā tas izplatījās visā pasaulē. 6. septembrī WITS pēkšņi nomainīja sākotnējo apzīmējumu “COVID-19” uz vispārīgu vārdu “Medical Test Kits”.

Tirdzniecībā nav atļauts lietot vispārīgus terminus, tam vienmēr jābūt ir konkrētam. Ir daudzi un dažādi slimību testu komplekti.

Tas, ka pēc tam, kad šie dati kļuva zināmi visā pasaulē, viņi samainīja specifikāciju “COVID-19”, pierāda, ka viņi nevēlas, lai kāds par to uzzinātu. Tomēr viņi aizmirsa izdzēst vienu detaļu: šo “Medicīnisko testu komplektu” HS kods ir 300215, tas nozīmē, ka tie ir: “COVID-19 testa komplekti”

Divus gadus pirms COVID-19 uzliesmojuma ASV, ES, Ķīna un visas pasaules valstis sāka eksportēt simtiem miljonu diagnostikas testa instrumentu … COVID-19 – slimības testēšanai, kura toreiz nemaz it kā nepastāvēja…

Šo datu noliegšanai izmantots arguments, ka nosaukums COVID-19 tika pievienota tikai 2020. gadā. Bet kāpēc viņi vispirms izmantotu nespecifisku terminu, piemēram, “Medicīnisko testu komplekts”, pēc tam gadus vēlāk mainītu to uz “COVID-19 testa Komplekts ”(kas tieši tas ir) un pēc tam nomainīt to atpakaļ uz veco, neskaidro“ Medicīnisko testu komplektu” nosaukumu? Tas neizklausās ticami. Tas izskatās pēc mēģinājuma noliegt acīmredzamo.

Starp citu, šie COVID-19 testa komplekti patiesībā ir slavenie PCR testi, kurus visā pasaulē patiešām izmanto, lai pārbaudītu cilvēkus pret COVID-19.

Pat ja tā bija taisnība, ka viņi ir 2020. gadā šajā preču sistēmā nomainīja nosaukumu uz Covid-19, tas tomēr nemaina faktu, ka divus gadus pirms pandēmijas pēkšņi visas valstis visā pasaulē sāka izplatīt simtiem miljonu PCR testu, pēc kuriem ir milzīga nepieciešamība. Tātad lietas būtība nemainās. Jautājums ir:

Kāpēc visā pasaule tika masveidīgi un organizēti izplatīti simtiem miljonu PCR testu, kurus tieši tagad izmanto COVID-19 testēšanai?

Kam viņi gatavojās?

Rotšilds 2015. gadā patentēja COVID-19 testēšanas metodi

Nīderlandes valdības vietne izgudrojumu patentēšanai arī parāda kaut ko interesantu. Ričards A. Rotšilds no Lielbritānijas patentēja COVID-19 testēšanas sistēmu jau 2015. gadā.

Šī izgudrojuma iesniegšanas prioritārais datums ir 2015. gada 13. oktobris. Vēl interesantāk, ka iesniedzēja uzvārds nav Brauns vai Grīns, bet tieši Rotšilds.

Tie, kas pazīst Rotšildu dinastiju, saprot, ka gadsimtiem ilgi viņi ir bijuši pasaules kontrolētāji. Viņiem pieder lielākā daļa banku gandrīz visās pasaules valstīs. Rotšildi ir pazīstami ar daudzu karu organizēšanu, manipulācijām ar valdībām un epidēmiju izraisīšanu.

Tādēļ Rotšilds, kas patentē testēšanas metodi, kas paredzēta tieši COVID-19, ir vērā ņemams fakts.

Moderna pirmo reizi pieteica patentu Covid-19 vakcīnai 2015. gadā

Koronavīrusa vakcīna (tieši kā Covid-19 – ar smailes S1 proteīnu) tika patentēta 2019. gada 28. martā un tika izstrādāta jau iepriekš. Tātad kāds zināja, ka nākotnē dabīgi radīsies elpceļu koronavīruss un jau laicīgi bija izgatavojis tieši tādu vakcīnu, kāda ir nepieciešama. Vai varbūt tomēr ir grūti tam noticēt?

Šo vakcīnu uzņēmums Moderna jau centās patentēt kopš 2015. gada. 2019. gada 28. martā tas sekmīgi izdevās. Šeit ir pieejams patenta pieteikums. 2019. gada 28. marta patenta pieteikumā ir šāds teksts –

Dēļ bažām, ka SARS koronavīruss varētu izcelties atkārtoti, vai tas tiktu speciāli palaists, tika uzsākta vakcīnas izstrāde.

COVID-19 ‘projekts’ ir plānots līdz 2025. gadam

Pasaules Banka parāda, ka COVID-19 ir projekts, kuru plānots turpināt līdz … 2025. gada marta beigām. Tātad nolūks ir turpināt to vēl piecus gadus.

Kāds ir vīrusa ažiotāžas mērķis?
Šeit ir tikai daļa faktu, drīzumā publicēsim faktu apkopojuma nākamās daļas.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment