Trending News

Pierādījumi, ka PTAC negodīgi vēršas pret Memory Water

PTAC vadītāja atklātā diskusijā nespēj pamatot Memory Water uzlikto sodu – ne ar vienu argumentu. Ir saprotams, ka kāds PTAC vadītājai Baibai Vītoliņai lika veikt šīs noziedzīgās represijas pret mazu Latvijas ģimenes uzņēmumu – Memory Water. Nožēlojuma ir arī Ekonomikas ministrijas ierēdņu attieksme. Viņi sākotnēji bija pretimnākoši un piekrita sarunai. Diskusijā ir skaidri redzams, ka patiesībā Ekonomikas ministrijas ierēdņiem pat neinteresē pašiem saprast, tieši par kādu maldināšanu ir uzlikts sods.

Jānis Pļaviņš sola vērsties pret PTAC vadītāju Baibu Vītoliņu ar iesniegums prokuratūrā par dienesta pilnvaru pārsniegšanu. Memory Water stingri pateicis, ka nepildīs nevienu no šiem noziedzīgajiem PTAC lēmumiem.

Vītoliņai agrāk vai vēlāk būs personīga atbildība par šo noziegumu,

saka Memory Water dibinātājs Jānis Pļaviņš.
Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Memory Water aicina cilvēkus atbalstīt vietējo Latvijas pārtikas ražotāju un dzert labāko un garšīgāko ūdeni Latvijā – pa īstam dabīgu ar Bio kvalitāti un strukturētu: shop.memorywater.lv Lai arī propagandistu televīzija LTV un raidījums Defacto izplata melus, Memory Water tiek iegūts no savas ieguves vietas, kas atrodas uz zemesgabala, kas pie der ražotājam un, kura ģeoloģiskais nosaukums jau gadu desmitiem ir “Pļaviņu saime”.

Visu Zoom sēdes video skatieties šeit: https://youtu.be/0YEdvj_SBjw

Lēmums tika pieņemts dažas dienas pirms lielākās tautas sapulces 12.12, kas skaidri parāda, ka notikušais ir politiska izrēķināšanās.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Ko no tādām maitām vel var gaidīt. Riebīgie, zombēti ierēdņi

  decembris 25, 2020
 • turpini ticēt savam zombijam pļaviņam

  decembris 26, 2020
 • Noskatījos. Var diskutēt, vai Pļaviņš ir vai nav pārkāpis kādus noteikumus. Var diskutēt, jo nav saprotams, ko viņš ir pārkāpis, kādas ir apsūdzības viņam. Un tas nav saprotams tāpēc, ka augsta ranga birokrāte nespēj dažos vārdos izklāstīt lietas būtību, kas saprātīgam cilvēkam grūtības nesagādātu, ja vien, iespējams, birokrāte patiesībā nezina, ka lieta ir safabricēta. Tad gan, visticamāk, nāktos malt uz riņķi vienu maļamo (kā tas arī tika darīts), kas neko nepaskaidro, jo tiek tiražēts pieņemtā lēmuma verdikts, nevis pamatojums pieņemtajam lēmumam. Abi pārējie ierēdņi ir tipiski Latvijas ierēdņi, kas prot un māk vien virknēt neko neizsakošas frāzes, kam pat nav vēlmes izprast jautājuma būtību, jo viņi ir labi apguvuši tautas apmaušanai pielietojamās komunikācijas stilu, kas ir absolūti nekonstruktīvs, pārpilns tukšu un trafaretu frāžu. Visi 3 birokrāti gan aizmirsuši, ka algu, ko viņi saņem, viņiem maksā Latvijas nodokļu maksātāji, ka viņiem ir pienākums strādāt tautas labā, nevis pildīt, ļoti iespējams, politiskas norādes.

  decembris 26, 2020
 • dating seiten
  [url=”http://freedatingste.com/?”]free chat online singles [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • local women dates
  [url=”http://freedatingste.com/?”]free personal ads [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • what is tinder , tinder date
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder sign up [/url]

  maijs 10, 2021
 • can ed pills taken with ismo tab – best ed pill for premature ejaculation ed cao pill pack

  maijs 16, 2021
 • bactrim tablet price – medicine bactrim buy bactrim canada

  maijs 22, 2021
 • synthroid 250 mcg – synthroid 125 mcg cost levothyroxine buy online uk

  maijs 29, 2021
 • [/url]

  jūnijs 12, 2021

Leave A Comment