Trending News

Piespiedu vakcinācija kā dehumanizācija

Guntars Kukuls –

Es jau iepriekš rakstīju, ka eksistē tāds jēdziens – dehumanizācija, kas ir instruments, kuru kopš laiku laikiem gan dažādi totalitāri režīmi, gan varas kāri indivīdi izmanto, lai apspiestu, pakļautu vai iznīcinātu kādu sabiedrības daļu, tautu, valsti utml.

Dehumanizācija nozīmē, ka režīmam lojālie cilvēki un vispirms jau varas struktūrās esošie ir jānoskaņo pret tiem cilvēkiem, kurus ir nodoms pakļaut. Ir svarīgi radīt ienaidnieka tēlu, izcelt savējos un noniecināt citus. Kā? Atņemot tiem cilvēciskās kvalitātes! Dehumanizācijas procesa virzītājspēks ir BAILES to visdažādākajās izpausmēs – bailes par dzīvību, veselību, bailes no ciešanām, bailes pazaudēt darbu, īpašumu, naudu, reputāciju, ietekmi, brīvību, bailes kā skaudība, augstprātība, nenovīdība, bailes no pārmaiņām dzīvē, nestabilitātes u.c.

Nacistiskā režīma laikā Vācijā dehumanizācijas propaganda bija tik jaudīga, ka vairākums vāciešu burtiski neieredzēja ebrejus. Staļiniskās represijas bija iespējamas, vispirms dehumanizējot tos, pret kuriem šīs represijas bija vērstas. Tika ieviests jēdziens – tautas ienaidnieks.

Šobrīd Latvijā šo instrumentu izmanto mūsu pašu ievēlētie un pašreiz pie varas esošie politiskie spēki ar to spilgtākajiem pārstāvjiem Danielu Pavļutu, Krišjāni Kariņu un Egīlu Levitu priekšgalā. 

Ar iebiedēšanu, manipulāciju un uzpirkšanu arvien vairāk tiek sašķelta Latvijas sabiedrība, dalot cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos jeb labajos un sliktajos – labos mēs atbalstīsim, bet sliktos visādi ierobežosim, sodīsim, represēsim. Kā absolūtā cinisma “odziņa” šajā visā ir tas, ka Daniela Pavļuta gadījumā šis viss tiek darīts, izkropļojot un degradējot jēdzienu “PAR”.

Lai dehumanizācija būtu iespējama, ir “jāpārprogrammē” cilvēku apziņa, un tas tiek darīts, izmantojot dažādas baiļu programmas, kuras tiek aktivizētas caur vārdiem, kuru var saukt arī par naida runu. Tiem, kurus ir nodoms dehumanizēt, tiek piedēvēti dažādi viņu cilvēciskumu pazemojoši – nievājošie, nicinoši apzīmējumi. Pavisam nesenā vēsturē mēs atceramies tādus apzīmējumus kā – žīdi, tautas ienaidnieki, buržuji, контра недабитая, гансы, krievi, fašisti, zagļi, korumpanti u.c.

Kā “vakcinācija” pret COVID-19 tiek izmantota dehumanizācijas procesā? Šajā sakarā mēs varam vērot dažādas dehumanizācijas procesa stadijas un izpausmes.

1. Brīvprātīgā stadija

Situācijā, kurā pastāvot riskam saslimt ar COVID-19, šī vīrusa izplatības dēļ globālā mērogā tiek slēgtas robežas, ieviesti dažādi ierobežojumi, nemitīgi tiražētas baiļu emocijas saturošas ziņas, un kā brīnumlīdzeklis un vienīgā cerība tiek gaidīta vakcīna, kura glābs pasauli, un dzīve varēs atgriezties vecajās, labajās sliedēs. Rietumu sabiedrības vērtībās saprogrammētu indivīdu šāda ziņas iedvesmo – es varēšu atkal negausīgi patērēt, jo man taču ir TIESĪBAS baudīt dzīvi!!! Un visa pasaule ir domāta tam, lai tā man sniegtu baudu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kad nu beidzot līdz šim vēl nepieredzēti īsā laikā šī “brīnumvakcīna” ir radīta, Rietumu pasaules valstu valdības histēriski, “grūstoties ar elkoņiem”, BEIDZOT tiek pie šiem “brīnumsubstrātiem”, iztērējot to iegādei no “BIG PHARMA” desmitiem miljardus EUR un USD, lai dāsni – bez maksas savakcinētu savus pavalstniekus. Arī Latvijas tauta uzgavilē un tas nekas, ka valsts šim apšaubāmas jēgas pasākumam ir aizņēmusies vairākus miljardus EUR, kuri būs jāatdod katram no mums!!! Tie daži, kuri atļaujas par šo tēmu iepīkstēties un pacelt balsi, ar mēdiju palīdzību tiek vai nu izsmieti, kritizēti, apmeloti, ignorēti vai kā citādi dehumanizēti.

Tajās valstīs, kurām BIG PHARMA vēlīgi ir devusi iespēju par lielu naudu (ne jau cēlsirdīgi ziedojot) tikt pie “vakcīnām”, iedzīvotāji tiek motivēti vakcinēties izmantojot mega jaudīgu masveida propagandu, anormālus mediju resursus, kuros ilgstoši, sistemātiski un masveidīgi, no vienas puses, tiek tiražētas baiļu ziņas, un, no otras puses, ziņas par vakcinēšanu kā VIENĪGO līdzekli cīņā pret COVID-19.  Mediji savu “dvēseli” jeb neatkarību pārdod valstij par gana iespaidīgām naudas summām, kuras medijos tiek iepumpētas ģeniāli nekrietnā veidā – caur COVID-19 izraisītās ekonomiskās krīzes atbalsta programmām. Šāda bezprecedenta ceturtās varas “pagulšanās” zem valsts varas notiek klusi un mierīgi – neviens par to nerunā, jo nav vairs kam runāt – mediji ir pazaudējuši savu spēju pildīt savu ceturtās varas misiju. Mediju telpa tiek pārpludināta ar valsts varai tīkamām ziņām, kuru saturu ģenerē dažādi valsts varai lojāli viedokļu līderi – ārsti, zinātnieki, eksperti u.c. Sociālo tīklu informācijas telpas pieskatīšanai un konrolei tiek ieviesta cenzūra. Varonīgie “Re – Čekisti” ar I. Spriņģi priekšgalā sociālajos tīklos (FB) bloķē un cenzē visus tos, kuru paustais viedoklis neatbilst to interesēm, kam viņi vergo.

Šajā dehumanizācijas procesa fāzē tiek apstrādāti tie valsts iedzīvotāji, kuri ir visvairāk nobijušies, lētticīgi vai savtīgi, domājot, ka “vakcinācija” (kas patiesībā ir modificētas ģenētiskas informācijas substrāta injekcija) viņus paglābs no saslimšanas ar COVID-19, ka viņu dzīve atgriezīsies vecajās, labajās sliedēs, viņi varēs ceļot, baudīt dzīvi un visādi citādi patērēt.

Lieki piebilst, ka šobrīd pasaulē visvakcinētākās valstis, kuras līdz šim tika minētas kā masveida vakcinācijas labie piemēri, tādas kā Izraēla, Islande un Lielbritānija, konstatējot, ka vīruss turpina izplatīties vakcinēto iedzīvotāju vidū, un viņi slimo, un arī nonāk slimnīcās un mirst, maina savu rīcība taktiku, gan atceļot ierobežojumus (kā briti[1]), gan atkārtoti ieviešot prasības lietot maskas un veikt testus visiem bez ierobežojumiem (kā Islande[2] un Izraēla[3]).

2. Stimulēšanas jeb uzpirkšanas stadija.

Kad vakcinēšanas un vienlaikus dehumanizācijas procesa pirmā stadija nesniedz gaidītos rezultātus – savakcinēto skaits ir pārāk mazas, tiek likti lietā papildus ietekmes līdzekļi. Šajā stadijā papildus visiem pirmās stadijas līdzekļiem tiek izmantoti jauni papildus instrumenti – loterijas, uzpirkšana, dažādu labumu piesolīšana tiem, kuri ir pietiekami savtīgi, negausīgi vai vienkārši stulbi. Par iespēju piedalīties, piemēram,

D. Pavļuta plānotajā loterijā vai gūt sev kādus citus labumus vai priekšrocības, viņi ir gatavi pārdoties tiem, kuri stāv aiz visa šī pasākuma ar nosaukumu COVID-19.

Šajā stadijā vakcinācijas procesa virzītāji kā galveno vakcinācijas motivējošo vērtību izvirza cilvēka BRĪVĪBU – vakcinējies un atkal būsi brīvs – varēsi atkal ceļot, tikties ar draugiem, apmeklēt kora nodarbības, restorānus, sporta zāles u.c.

Ārkārtas stāvokļa aizsegā bez konkursiem gaisā tiek palaistas vairākas komunikācijas kampaņas, kurās tiek iesaistīti viedokļu līderi – sabiedrībā zināmi un atzīti ļaudis.  Mēs – Latvijas sabiedrība pašreiz esam situācijā, kura atbilst šīs stadijas pazīmēm un jau robežojas ar nākamo stadiju!!!

3. Iebiedēšanas un draudēšanas stadija.

Sabiedrības sašķelšanas un dehumanizācijas process turpinās!!! Iepriekš lietoto ietekmes līdzekļu arsenāls tiek papildināts ar draudiem par sodīšanu un citiem represīviem ietekmes līdzekļiem – dažādi koridori lidostās vakcinētajiem un nevakcinētajiem, ieviestas privilēģijas vakcinētajiem apmeklēt restorānus, publiskos pasākumus u.c. Tiek draudēts atlaist no darba skolotājus, mediķus, militārpersonas, ja šie cilvēki nevakcinēsies. Valdība apstiprināšanai parlamentā virza likumu par piespiedu vakcināciju konkrētu profesiju pārstāvjiem. Valsts augstāko amatpersonu izteikumi kļūst aizvien kategoriskāki, neiecietīgāki, draudošāki, baiļu emocijas pastiprinošāki.

4. Sodīšanas stadija.

Lai varētu sākties šī stadija, ir jārada situācija, ka saslimšana ar COVID-19 turpinās, un tas skar arī vakcinētos, vīruss mutē, un, kā jūs domājiet, kuri tiks pasludināti kā VAINĪGIE pie šī visa? Protams, ka nevakcinētie!

Lai gan arvien vairāk zinātnieku, pētījumu un faktu norāda, ka tieši masveida vakcinācija vīrusa pandēmijas apstākļos veicina jaunu vīrusa paveidu jeb mutāciju rašanos![4]

Šāda situācija un tai atbilstošs noskaņojums sabiedrībā dod iespēju aktivizēt dehumanizācijas procesu jaunā līmenī –  pret lielu sabiedrības daļu – nevakcinētajiem nu var vērsties jau ar piespiedu līdzekļiem – naudas sodi, nepaklausīgo uzņēmumu slēgšana, darbinieku atlaišana, kriminālatbildība, līdz pat brīvības atņemšanai. Ir valstis, kurās šis jau notiek!!![5]

5. Kinētiskā stadija jeb vēršanās pret konkrētu sabiedrības daļu ar masveida represijām.

Par kinētisko šo stadiju sauc tāpēc, ka dehumanizācijas, sabiedrības sašķelšanas, baiļu un naida process jau ir sasniedzis tādu stadiju, ka uzkrātajai destruktīvajai enerģijai kaut kādā veidā ir jāizpaužas darbībā. Noskaņojums sabiedrībā ir “sprādzienbīstams”.

Pietiek ar vienu “dzirksteli” – provokāciju vai to, ka kādam neiztur nervi, un var sākties reāla asins izliešana, bruņoti konflikti un taml. Lai lielu sabiedrības daļu valsts varētu piespiest pakļauties tās izvirzītajām prasībām, šajā stadijā tām jau ir jābūt nostiprinātām ar likuma spēku. Tad valsts nepaklausīgo pakļaušanā, nemieru apspiešanā un piespiedu vakcinēšanā var izmantot armiju, policiju un citus valsts varas represīvos instrumentus.

6. Fiziska iznīcināšana, genocīds, jeb dzīvības atņemšana.

Cilvēces vēsturē diemžēl šīs stadijas piemēru ir gana daudz. Pēdējo 20 gadu laikā vien pasaulē ir notikuši vairāk kā 50 valsts vai starpvalstu mēroga bruņoti konflikti. Vairākus mēs varam vērot arī tagad. Šī ir dehumanizācijas procesa pēdējā stadija, kur “uz kārts” dažādu BAIĻU ģenerētu ideju vārdā tiek likta cilvēka DZĪVĪBA!!! Mūsu nācijai kolektīvās zemapziņas līmenī šajā sakarā ir gana liela uzkrāto baiļu emociju pieredze.

Ja kādam šis liekas pārspīlēti vai kā kārtējā, murgainā sazvērestības teorija, un Jums šķiet, ka Latvijā šāds situācijas attīstības scenārijs pārredzamā nākotnē nav iespējams, lūdzu “patiniet filmu atpakaļ” un ielūkojieties sevī – kā kopš COVID-19 epopejas sākuma ir mainījusies Jūsu attieksme pret dažādiem sabiedrībā notiekošajiem procesiem, pret līdzcilvēkiem, kā arī izziniet reālus notikumus un to attīstības procesus, gan mūsu tautas, gan cilvēces vēsturē. Pat mūsu tautas salīdzinoši nesenā vēsturē ir gana daudz piemēru, kad tuvākie draugi, kaimiņi un pat vienas ģimenes locekļi dehumanizācijas procesa rezultātā kaut dažādu baiļu programmu radītu ideju vārdā cits par citu ziņojuši vai pat cits citu ir nogalinājuši.

Dievs Sargā un Svētī Latviju un tās ļaudis!!!


[1] https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/britu-premjers-dzonsons-riske-ar-covid-19-ierobezojumu-atcelsanu.a413444/

[2] COVID-19 in Iceland: Exponential Rise in Cases, Domestic Restrictions Imminent (icelandreview.com)

Iceland loosened border restrictions on July 1, allowing travellers with proof of vaccination or previous infection to enter the country without testing or quarantine. Since that date, 236 people have tested positive for COVID-19 domestically, 213 of them in the past week. These numbers show that infections rates are rising exponentially, Þórólfur stated at the briefing, despite widespread vaccination. The majority of infected people are fully vaccinated.

As of Monday, all travellers to Iceland will be required to present a negative PCR test or antigen test before departure, regardless of their vaccination status.

[3] https://www.jpost.com/breaking-news/for-first-time-since-march-855-new-coronavirus-cases-in-israel-674084 ;

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/309762?fbclid=IwAR1iImKkO6Y14UMMcz4HI7ziIA989hs4BIZuFGA3FbiVGPibq5AjS7S45Rw

[4] https://www.rt.com/uk/515824-covid19-vaccines-variants-oxford/ ;

Vaccines Are Pushing Pathogens to Evolve | Quanta Magazine ;

Vaccines Could Drive The Evolution Of More COVID-19 Mutants : NPR ;

28d8fe_266039aeb27a4465988c37adec9cd1dc.pdf (filesusr.com) : Vaccinologist Dr. Geert Vanden Bossche, whose resume includes work with GSK Biologicals, Novartis Vaccines, Solvay Biologicals and the Bill & Melinda Gates Foundation, published an open letter to the World Health Organization March 6, in which he warned that implementing a global mass vaccination campaign during the height of the pandemic could create an “uncontrollable monster” where evolutionary pressure will force the emergence of new and potentially more dangerous mutations: “There can be no doubt that continued mass vaccination campaigns will enable new, more infectious viral variants to become increasingly dominant and ultimately result in a dramatic incline in new cases despite enhanced vaccine coverage rates. There can be no doubt either that this situation will soon lead to complete resistance of circulating variants to the current vaccines”

[5] https://www.abc.net.au/news/2021-02-19/indonesia-warns-fines-for-refusing-covid-19-vaccine-world-first/13170826 ;

https://www.wsj.com/articles/declining-a-covid-19-vaccine-risks-penalties-in-some-countries-11613998997 ;

https://www.10news.com/news/local-news/states-have-authority-to-fine-or-jail-people-who-refuse-coronavirus-vaccine-attorney-says ;

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment