Trending News

Piespiedu vakcinācija pārkāpj UNESCO Deklarāciju par bioētiku un cilvēktiesībām

Augsta līmeņa amatpersonas un sabiedrībā zināmi cilvēki ir pauduši atbalstu piespiedu koronavīrusa vakcīnas ieviešanai. Vēl ļaunāk – to vēlas darīt kā šantāžu – ja nepiekritīsi – zaudēsi darbu, nevarēsi ceļot, ieiet veikalā, pārvietoties. Visā pasaulē, arī Latvijā ievieš CovidPass, kur runa ir tieši par piespiedu vakcināciju kā šantāžu.

Pretstatā pašreizējam centienam visā pasaulē padarīt koronavīrusa vakcīnu par obligātu, UNESCO 2005. gada Deklarācijā par bioētiku un cilvēktiesībām skaidri pateikts, ka “medicīniskai iejaukšanās” nepieciešama “attiecīgās personas brīva un informēta piekrišana”.

UNESCO deklarācijas 6. pantā noteikts:

“Jebkura profilaktiska, diagnostiska un terapeitiska medicīniska iejaukšanās jāveic tikai ar attiecīgas personas iepriekšēju, brīvu un informētu piekrišanu, balstoties uz pietiekamu informāciju.”

Lai gan pats teksts ir nepārprotams un skaidri saprotams, Apvienoto Nāciju Organizācija ir gan sniegusi interpretācijas, gan rīkojusies pretrunā ar pašu apstiprinātā dokumenta nozīmi. Kā zināms ANO ir pasaules elites kabatas organizācija, kura vēlas ieviest vienotu pasaules valdību.

Dokumentā, kurā sīkāk aprakstīts deklarācijas piemērošana, UNESCO norāda, ka piekrišana ārstniecībai, nevis medicīniskajai izpētei, “parasti tiek uzskatīta par mazāk kritisku, jo pacientam nepieciešama palīdzība un viņam bieži nav lielas izvēles. Kaut arī pacientam principā ir jāpiekrīt ārstēšanai un viņam ir tiesības no tās atteikties, vairumā gadījumu ar netiešu piekrišanu var pietikt. ” Nav skaidrs, ko nozīmē “netieša piekrišana”.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

UNESCO dokumentā par deklarāciju arī norādīts, ka pastāv 6. panta “kopīgas” interpretācijas, saskaņā ar kurām “indivīda tiesības tiek uzskatītas par sekundārām sabiedrības vai valsts vajadzībām, kuras pienākums ir garantēt likumu un kārtību, stabilizēties sociālās struktūras, nospraust veselības politikas mērķus utt. ”

Deklarācijas 6. pants, kas nesen tika pat cenzēts ir noniecināts ar pašas ANO Iedzīvotāju fonda (UNFPA) palīdzību. Kā ziņots šī organizācija ir piedalījusies Ķīnas ģimenes plānošanā, saistībā ar piespiedu abortiem un sterilizāciju, ziedojot resursus, kurus Ķīna izmantoja savas piespiedu “iedzīvotāju politikas” īstenošanai. Kā ziņots, arī UNFPA amatpersona Ķīnā darbojās ārpus Ģimenes plānošanas biroja Sihui.

Medicīniska iejaukšanās bez piekrišanas tiek aplaimota ne tikai valstīs, kas pazīstamas ar cilvēktiesību pārkāpumiem, piemēram, Ķīnā. Šķietami ietekmīgi cilvēki -precīzāk, Deep State runājošās galvas – tādās valstīs kā Amerikas Savienotās Valstis un Lielbritānija ierosina piespiedu medicīnisku iejaukšanos valsts noteikto COVID-19 vakcīnu veidā.

Džona Hopkinsa Blumberga Sabiedrības veselības skolā nesen notika diskusija, kurā tiesību un sabiedrības veselības eksperte Džoanna Rozena kā obligātu vakcīnu precedentu minēja 1905. gada Augstākās tiesas lietu Jacobson pret Masačūsetsu. Tajā laikā Augstākā tiesa paziņoja: “Valsts policijas spēkos ir piemērot obligātās vakcinācijas likumu.”

Medicīniskais fašisms

Slavenais amerikāņu jurists un Hārvardas profesors Alan Dershowitz šā gada sākumā apgalvoja, ka mums “nav tiesību netikt vakcinētiem” un ka “ja jūs atsakāties vakcinēties, valstij ir tiesības burtiski aizvest jūs uz ārsta kabinetu un iedurt adatu rokā. ”

Nesen Ņujorkas štata advokātu asociācijas (NYSBA) pieņemtajā rezolūcijā tika ierosināts apsvērt obligātu vakcīnu COVID-19, tiklīdz tā būs pieejama.

NYSBA rezolūcijā tika ierosināts arī “valsts ārkārtas veselības pilnvaru akts”, lai novērstu “trūkumus spēkā esošajos Ņujorkas likumos, pamatojoties uz 2001. gadā izstrādāto Valsts ārkārtas veselības pilnvaru likumu (MSEHPA)”.

Vai 2030. gadā paredzēts ieviest tehnisko totalitārismu un sociālismu?

MSEHPA, kuru Džordžtaunas un Džona Hopkinsa universitātes Tiesību un sabiedrības veselības centrs sagatavoja pēc CDC pasūtījuma, teikts: “Lai novērstu lipīgu vai, iespējams, lipīgu slimību izplatīšanos, sabiedrības veselības iestāde var izolēt personas, kuras veselības, reliģijas vai sirdsapziņas dēļ nav spējīgas vai nevēlas veikt vakcināciju saskaņā ar šo sadaļu.”

Kanādas premjerministrs Džastins Trudo aprīlī ir teicis, ka viņam vajadzīgs laiks, lai “pārdomātu” iespēju padarīt koronavīrusa vakcīnu obligātu Kanādā.

Lielbritānijas veselības sekretārs Mets Henkoks 16. novembrī paziņoja, ka valdība neizslēgs obligātās vakcīnas, pat ja tā to pašlaik neierosina.

Cilvēki visā pasaulē saprot, ka augsta līmeņa politiķi ir tikai kā runājošās galvas pasaules elites rokās, kuru plāns ir ieviest Agenda 2030, Lielu resetu, ar mērķi padarīt visus pasaules iedzīvotājus par vergiem, ieviešot tehnisko totalitārismu.
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment