Trending News

Pīķa proteīns – toksisks patogēns?

Aizvien vairāk atklājas masveida injicēšanas eksperimenta nelāgā daba. Faučigeita  un viss patreiz notiekošais pasaulē liecina par to, ka afēra sāk jukt pa vīlēm. Tikmēr parādās aizvien šokējošākas atklāsmes arī no dažādiem medicīnas speciālistiem par šo tēmu.

Viens no tādiem ir Dr. Bryam Bridle, kas savā intervijā 8 minūtēs pastāsta to, kāda briesmīga kļūda ir visa šī kovid injekcija ar tās pīķa proteīniem vai programmām to ražot organismā.

Protams, maz ticams, ka tā ir kļūda – drīzāk apzināta rīcība, bet pieņemsim, ka eksistē arī tāda versija. Tas ir labāk, nekā valdību meli par šo injekciju drošību un efektivitāti. Te ir runa par to, ka eksistē kāds Japānas pētījums, kas parāda to, ka pretēji oficiālai versijai šis pīķa proteīns tiek iznēsāts pa visu organismu un tā sistēmām, kur tas dara savus posta darbus. Tas nepaliek tikai dūruma vietā. Šis tad arī ir visu sistēmu sabrukšanas iemesls, par ko runā Braidls.

Neilgi pirms tam bija cits pētījums, kurā pīķa proteīns pats par sevi ir vaskulāro problēmu cēlonis, bet japāņu pētnieki noskaidrojuši, kā tas tiek iznēsāts pa visiem orgāniem, kāda ir koncentrācija katrā no tiem pēc noteikta laika. Šis proteīns ir toksisks patogēns, kas piesaistās trombocītiem, asinsvadu šūnām, kas arī rada visas tās problēmas, ko vērojam jau īstermiņā, bet tālākā nākotnē tas draud ar ļoti smagām sekām visiem tiem, kas savā naivumā ir piekrituši ar sevi šādi eksperimentēt.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Mēs pieļāvām lielu kļūdu un nesapratām to līdz šim brīdim. Mēs domājām, ka pīķa proteīns ir labs antigēns, bet mums nebija ne jausmas, ka tas pats par sevi ir toksīns. Vakcinējot cilvēkus, mēs ievadām viņos indi.

Visa intervija atrodama šeit. Ja šim ārstam ir taisnība un ja attiecīgais japāņu pētījums patiešām apliecina šī proteīna iznēsāšanos pa organism, tad lielākā daļa no šobrīd injicētajiem ir visai neapskaužamā situācijā, jo viņu organisms pats ražo šo toksīnu. Iznāk, ka tā ir vistiešākā veidā pašiznīcināšanās programma, ko iedarbina ar šo injekciju. Tad viss saliekas kopā un ir pat zinātnisks izskaidrojums, kas notiek un kāpēc. Atliek tikai pagaidīt un pārliecināties, kam tad īsti būs taisnība.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment