Thursday, October 1, 2020
Trending News

Protests pie Saeimas pulcē vairākus simtus cilvēku (papildināts ar reportāžu no Saeimas sēdes)

Aldis Gobzems šodien 14:00 bija izsludinājis piektu pie Saeimas, protestējot pret rupjiem Saeimas kārtības ruļļa pārkāpumiem un demokrātijas apdraudējumu. Neatkarīgā deputāte Linda Liepiņa to nosauca par “moderno apvērsumu”. Tautas atbalsts bija jūtams, jo viss laukums starp Saeimas ēku un komisijas ēku bija pilns ar cilvēkiem. Daudzi no tiem bija tērpušies radošās maskās – bandīta, zaķa, ķiverē, kovboja u.c. Tādejādi cilvēki pauda savu protestu pret esošo politiku, 4 miljardu izsaumniekošanu, briestošajiem cilvēka tiesību un brīvību ierobežojumiem, kā arī vīrusa uzpūstajiem draudiem.

Žurnālists Ansis Bogustovs intervē Didzi Šmitu un Lindu Liepiņu (video autors Uno Lācis):

Aldis Gobzems pauda gandarījumu par lielo cilvēku atbalstu un atzīmēja

ka tas ir tikai sākums, būs vēl daudz jāprotestē, lai panāktu reālas izmaiņas!

Tāpat klātesošie protestēja arī pret novadu reformu tās esošajā izpildījumā. Piedalījās Pēteris Dimants, Edgars Tavars u.c.

Papildināts ar Alda Gobzema reportāžu no Saeimas lielās sēžu zāles, ar uzskatāmiem piemēriem kā izskatās E-Saeimas farss:

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Stulba tauta jau nesaprot, ka tas viss ir pretlikumīgi, viņiem parādītu šādu procedūru dzīvajā, bet neko nesaprotot apgalvotu, ka viss ir kārtībā , jo mēs jau nesaprotam kas ir pareizi un kas nepareizi un kā darbojas demokrātija. Izglītības sistēma ir problēma. Laipni lūgti totlitārismā, tagad viņi pa kluso austiņās kā spiegi visu nokruķīs.

    maijs 26, 2020

Leave A Comment