Trending News

Plāndēmijas bērni ir citādi?

Ir jāsāk vērot vēl kāda tendence, kas, ja izrādīsies patiesība, atklās mums kaut ko vēl briesmīgāku par švakcinācijas sekām, kā esam varējuši līdz šim iedomāties. Bet vai tad kāda no vakardienas ‘sazvērestībām’ šodien jau nav prakse?

Runa ir par to, ka šobrīd pasaulē parādās tā saucamie ‘pandēmijas bērni’. Tie, kas ir radušies švakcinētiem vecākiem, tā kā jau ir pagājuši 9 mēneši kopš pagājušā gada decembra, kad sākās šī kolektīvā masu psihoze. Šobrīd sāk dzimt pirmie bērni tiem, kas sašpricējās pašā sākumā.

Un tie ir kaut kas cits – stāsts par to nupat parādījās La Quinta Columna, tas ir tas pats spāņu resurss, kas sāka runāt par grafēna oksīdu šajās injekcijās.

Un tagad parādās visai dīvaini video ar tiem, kas ir šīs programmas sekas, jo tie neizskatās pēc normāliem bērniem. Viens no tādiem piemēriem ir arī saitē, kur ir šī tēma aplūkota. Tas izskatās pēc pamatīga Dauna sindroma, bet ne gluži tas. Patreiz tādi gadījumi jau ir vairāki desmiti ASV un UK.

Šobrīd ir jāvēro, vai tādi video parādīsies vairumā un kā attīstīsies šī tendence. Iespējams, ka tas kļūst tikpat izplatīts, kā video ar magnētiem rokās inekciju vietās. Un ja tā, tad atklāsies arī visa patiesība par to, kas tad cilvēcei sagatavots.

Tālāk seko spāņu pētnieku intervijas konspekts par šo tēmu.

Ricardo Delgado: Sāk parādīties video ar pirmajiem bērniem pēc 9 mēnešiem kopš sākās injekciju kampaņa decembrī. Īpaši to redz bērnu pieņēmējas ASV un UK, kā tas izskatās, kad vecāki ir saņēmuši šīs substances dozas. Mēs zinām, ka grafēna oksīds ļoti ietekmē abu dzimumu reproduktīvās sistēmas.

Kaut kādu iemeslu pēc mēs redzam, ka šie bērni izskatās dīvaini. Kaut kas starp samazinātu IQ un Dauna sindromu. Tādu gadījumu jau ir dučiem, par ko ziņo bērnu pieņēmējas.

Dr.Jose Luis Sevillano: Jā, es negribēju teikt ko īpaši vairāk. Tikai to, ka attiecībā uz grūtniecību, es gribētu zināt, uz kāda pamata šie cilvēki saka, ka injekcijas ir drošas? Mēs to nesaprotam. Viņi sāka potēšanu 2020.gada beigās, decembrī. Tad sievietes palika stāvoklī un tagad dzimst šie bērni. Uz kā pamata visus šos 9 mēnešus viņi apgalvoja, ka to var droši lietot grūtniecēm? Kur viņi ir pētījuši šīs substances ietekmi uz tāda apmēra sabiedrību un grupām? Te viss ir meli. Un viņi darīs, ko gribēs, jo viņi nosaka to, ko darīt. Viņi balstās uz autoritātēm, kuri saka to, ko vajag teikt. Bet jūs nevarat dot sievietei stāvoklī visu. Pat ne paracetamolu. Viss ir jāizmēra ļoti rūpīgi zem palielināmā stikla, pirms lietot jebkādus medikamentus.

Un šis produkts ir bijis tirgū tikai šos 9 mēnešus, bet kaut kādu iemeslu dēļ to varot dot šīm sievietēm. Šī slimība ietekmē tikai ļoti vecus cilvēkus. Kāpēc viņi injicē sievietes-grūtnieces, kad tas var būt ārkārtīgi bīstami? Viņi nav neko pārbaudījuši un viņiem ir vienalga.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ricardo Delgado: Jā, kā jau es saku.. šis video pagaidām jāuztver ar sāls šķipsnu. Tas ir angliski un tajā bērnu pieņēmēja komentē, ka abi vecāki ir potēti. Tomēr šobrīd, kamēr šo video vēl nav tik daudz, mēs tos uztversim tieši tā.

Ar šīm brīnumpotēm notiek kaut kas tāds, kas nekad nav bijis cilvēces vēsturē – ne tik akla ticība nepārbaudītai substancei, ne tik milzīgs skaits dažādu blakņu un mirstības, ne tādu protestu visā pasaulē. Tas patiešām ir kaut kas cits un ja arī šī ‘sazvērestība’ izrādīsies patiesība, tad kur vēl tālāk cilvēce var iekrist savā neprātā? Tad šie būs tie ‘jaunie normālie’, kurus bez saprāta spējām ganīs aplokos? Attiecīgas statujas jau Čehijas parkos ir..

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • kad sakas spricesana man prieksnieks pateica ka vakcinai nav ne vainas. es vinam atbildeju ka ja tev pimpis vel staves vai piedzims mutants tad redzes vai ir ok vai nav. aitas un paraziti ir paradzeti iznicibai

    septembris 27, 2021

Leave A Comment