Thursday, August 13, 2020
Trending News

Podkāsts: Pāreja no pašizolācijas uz pašorganizāciju

Guntars Zvejnieks

Mums ir jāsaprot, ka vieni mēs neko nepaveiksim, varai būs viegli ar mums manipulēt, lieliski darbosies gadsimtiem pārbaudītā metode “Skaldi un valdi”, kas globāli ir jau ieviesta. Mums ir jānāk kopā, mums ir jāsāk nepiekrist vienīgajam “pareizajam” varas (varmāku) viedoklim, mums ir jāveido savs, grupas viedoklis, par to, kādu mēs redzam pasauli un kādu mēs gribam veidot JAUNO realitāti.

Redzu, ka mums ir 2 scenāriji, kas abi var piepildīties ar 50% iespējamību. Viens no tiem piepildās, ja mēs turpinam spēlēt UPURA lomu, kurā mēs uz visu noskatāmies no malas, ļaujamies pašizolācijai, kas ir noteikta no augšas, turpinām nedomāt, uzticamies VARMĀKU (tie, kas māk veikli apieties ar varu) viedoklim vai tas būtu nacionāla, vai globāla rakstura, ļaujamies baiļu pandēmijai un esam gatavi uz visu, lai šis murgs ātrāk beigtos, arī uz vispārēju vakcināciju un čipošanu, kur mēs kļūstam par vēl lielākiem upuriem, vergiem.

Šis scenārijs ir iespējams, ja mēs skatāmies uz sevi, kā mazu PUNDURI, kā niecīgu radījumu, kas kalpo kaut kam lielākam – varmākai, sistēmām vai reliģijām un neredzam MILZI sevī, gara milzi, apveltītu ar bezgalīgu spēku, gudrību, mīlestību.

Pirms lielajiem plāniem, mums ir jāizveido platformas, lai pēc pusgada mums vēl būtu ko ēst, apģērbt, lai mums būs jumts virs galvas un siltums apkārt. Tieši tik nopietni. Vai esat ko tādu dzirdējuši no “pareizā” varas viedokļa? Varai ir tikai 2 pedāļi, ir labi – gāzējam, ir slikti – bremzējam.

Mums ir jāsaprot, ka viss, uz kā balstījās vecās sistēmas, sairs pa visām vīlēm, būs jāpieņem netradicionāli lēmumi, kurus vara nekad nepieņem. Šie lēmumi ir jāpieņem mums - MUMS ir jāsāk organizēties, lai būvētu savas (iz)dzīvošanas platformas, kurās mēs paši varēsim sevi nodrošināt ar ēdienu, apģērbu, siltu pajumti, mums būtu jānodrošinās ar instrumentiem, lai mēs varētu šo sistēmu radīt un uzturēt. Visu savu ražu mēs nepatērēsim, tā būs mūsu valūta, ko bartera ceļā varēsim samainīt pret to, ko paši neražojam, bet kas ir nepieciešams EKO sistēmas pastāvēšanā un turpmākā izaugsmē.

Meklējam savus sabiedrotos kopā (iz)dzīvošanai!

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment