Thursday, July 2, 2020
Trending News

Podkāsts: Saulgrieži – gara ceremoniju laiks

Guntars Zvejnieks –

Senos laikos ceremonijas bija iknedēļas rituāli, kuros mēs piedzīvojām sevi daudzās pasaulēs un dimensijās, kurās mēs izjutām savu vienotību ar visu, ko varam saredzēt, saklausīt, sajust un iztēloties. Ceremonijās mēs sajutām savu vienotību starp savu ķermeni, prātu, sirdi un garu. Mēs bijām vienoti arī ar pārējiem, mēs bijām cilts daļa, kas piedzīvoja dzīvi caur sevi. Ceremonijas ir dziedināšana, kurā tu pārradi sevi no jauna, tu atkal esi tu pats, spēcīgs, drosmīgs, maigs, mīlošs, redzošs, dzirdošs un pieņemošs. Ceremonijām ir jāienāk katra cilvēka dzīvē, kā rituāls, kas ļauj tev piedzīvot dzīvi visās tās krāšņumā.

Ceremoniju stāsti ir sērija, kas ierakstīta vai pierakstīta ceremoniju laikā ar skaņām, kas to ieskauj. Ja vēlies ko vairāk uzzināt par ceremonijām, piesakies SARUNĀS.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Šarlatānisms un tajā skaitā pagānismam/neopagānismam līdzīgs šarlatānisms pamatā ir atsevišķu indivīdu intelektuālās un morālās traumētības produkts. Šarlatānisma publiskā prezentācija vienmēr ir dziļas nekaunības rezultāts, bet ne tikai neizglītotības, neinteliģences, pseidointelektuālisma, fetišizētas patmīlības, smieklīgas godkārības produkts. Tāda produkcija īpaši plaši ir iespējama sociuma masveida garīgā pagrimuma laikā, kad degradācija un deģenerācija ir masveidīga, ko nosaka primitīvā izglītība, vērtību plurālisms, zinātnes un zinātniskuma necieņa, iracionālisms un pat debilitāte veselā saprāta vietā. Šarlatānismam vienmēr ir noteikta auditorija tāpat kā mietpilsoniskām, glamūra izdarībām. Auditorijas apjoms ir atkarīgs no sociuma attīstības kopējās pakāpes un sociuma atsevišķu garīgi traumēto stratu apjoma. Taču, atkārtoju, šarlatānisma pulsācija nav iespējama bez pamatīgas nekaunības, kad attiecīgais šarlatāns nekaunās kāpt uz publiskās skatuves ar savu krāpšanu, blēdību, šizofrēnisko izdalījumu un elementāru leksisko murgojumu.

    June 22, 2020

Leave A Comment