Friday, October 23, 2020
Trending News

Podkāsts: Žanete Drone par līderību

Žanete Drone

Žanete Drone, Integrālā koučinga meistars + līderības trenere + meditācijas skolotāja apmācībā. Īss bio: Žanete ir Integrālā koučinga meistars un līderības trenere biznesa skolā Nr. 1 pasaulē – INSEAD, Francijā, un organizācijas attīstības centrā SpringValley Latvijā. Viņa izstrādā un vada līderības

un integrālā koučinga attīstības programmas indivīdiem un grupām. Žanetes klienti ir finanšu, farmācijas, informācijas tehnoloģiju, telekomunikāciju un citu jomu organizācijas Latvijā un ārvalstīs. Ieguvusi Sociālo zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē un Komunikācijas maģistra grādu Lesteres universitātē Lielbritānijā. Integrālā kouča meistara pakāpi Žanete ieguvusi Kanādas Integrālā Koučinga skolā. Žanete ir sertificēta psihometriskā instrumenta MBTI praktiķe. Darba ar pieaugušo attīstību metodiku un praksi apguvusi ASV, Zviedrijā un Lielbritānijā.Personīgā pieredze, piedzīvojot fundamentālas sociālekonomiskas pārmaiņas 20.gs deviņdesmitajos gados un izjūtot to ietekmi uz indivīdu, grupām un sabiedrību kopumā, ir radījusi viņā nerimstošu interesi par pārmaiņu fenomenu un individuālās un kolektīvās apziņas attīstību.Žanete aktīvi iesaistās sociālos projektos, kas vērsti uz mazāk aizsargāto sabiedrības grupu tiesībām un iespējām, ir uzsākusi meditācijas skolotāju apmācības programmu Jura Rubeņa vadībā, un rūpējas par savu bišu dravu dzimtas mājās Ziemeļvidzemē.

Vai Tu piekop kādu garīgo praksi?
REKLĀMA
Share With:
Rate This Article
Comments
  • You have noted very interesting points! ps nice site. “I’m going to a special place when I die, but I want to make sure my life is special while I’m here.” by Payne Stewart.

    oktobris 7, 2020
  • Very interesting details you have noted, thanks for putting up.

    oktobris 13, 2020
  • Thankyou for all your efforts that you have put in this. very interesting info .

    oktobris 14, 2020

Leave A Comment