Saturday, August 15, 2020
Trending News

Polijas prezidents: LGBT ideoloģija ir “iznīcinošāka” nekā komunisms

Andrzejs Duda (Andrzej Duda) salīdzināja indoktrināciju, kas notika komunisma laikā, ar to, kā bērniem tagad liek bez kritikas devas pieņemt homoseksualitāti un dzimumu ideoloģiju. Indoktrinācija ir process kad cilvēku grupai liek bez kritikas pieņemt kādu mācību vai uzskatus.

Polijas prezidents Andrzejs Duda homoseksualitāti un transgenderismu ir nodēvējis par ideoloģiju, kas “vēl vairāk iznīcina cilvēku” nekā komunisms. Pēc Otrā pasaules kara Polijā līdz 1989. gadam bija komunistu diktatūra.

Kampaņas runas laikā Duda salīdzināja indoktrināciju, kas notika komunisma laikā, ar homoseksuālisma un dzimuma ideoloģijas indoktrināciju.

Tas bija boļševisms. Tā bija bērnu ideoloģizēšana. Mūsdienās notiek arī mēģinājumi uzspiest ideoloģiju mums un mūsu bērniem, taču šodien ir citādi. Tas ir kas pilnīgi jauns, bet tas ir arī neoboļševisms,

viņš paskaidroja.

Pēc daudziem starptautisko plašsaziņas līdzekļu negatīvajiem rakstiem Duda nosūtīja vairākus tvītus angļu valodā Reuters, The New York Times, Associated Press, The Guardian un Financial Times, paskaidrojot savu nostāju.

“Atkal netīrās politiskās cīņas ietvaros mani vārdi tiek izņemti no konteksta. Es patiešām ticu dažādībai un vienlīdzībai, ”sacīja Duda. “Tajā pašā laikā nevar sabiedrības vairākumam uzspiest nevienas minoritātes uzskatus, balstoties uz uzspiestu un nepatiesu iecietību. Mūsu laikos patiesība ir kļuvusi par mazu, nobijušos radījumu, kas slēpjas aiz spēcīgās pareizības”.

“Es ticu pasaulei, kur patiesībām, piemēram, MeToo kustība, var būt droša platforma. Kur mēs varam izteikt savas domas, kur vārdi nav sagrozīti. Es ticu tolerancei pret jebkādiem uzskatiem, tāpēc, lūdzu, pārtrauciet viltus ziņu izplatīšanu”, viņš piebilda.

Savas kampaņas laikā, lai tiktu ievēlēts par prezidentu uz otro termiņu, Duda ir apņēmies aizsargāt bērnus no homoseksuālisma un dzimumu ideoloģijas.

Viņa kampaņas platformā ir iekļauta “Ģimenes karte”, kurā uzskaitītas viņa daudzās ģimeņu politikas. Tajā ietilpst sadaļa ar nosaukumu “Bērnu aizsardzība no LGBT (Lesbietes, geji, biseksuāļi, transpersonas) ideoloģijas”.

Šī sadaļa sola “ideoloģiskas LGBT propagandas izbeigšanu valsts iestādēs” un “vecāku tiesības izlemt, kādā garā veidot savus bērnus”. Tas ietver pārliecību, ka “vecāki galvenokārt ir atbildīgi par savu bērnu seksuālo izglītību” un pauž atbalstu “vecāku izšķirošajai ietekmei uz izvēles nodarbību formu un saturu skolās”.

“Ģimenes karte” piedāvā arī “palīdzību ģimenēm, kuras vēlas apmeklēt skolu.”

Papildus “Ģimenes karte” apņemas sniegt finansiālu atbalstu ģimenēm, palīdzību vecāka gadagājuma cilvēkiem un palīdzību vientuļajiem vecākiem.

Pēc prezidenta sacītā,

ģimene Polijai ir izšķiroša, un dominēs tradicionālā laulības definīcija.

“Ģimene ir pelnījusi īpašu valsts atbalstu,” viņš norādīja. “Ģimene aizsargā un veido sabiedrību.”

“Mūsu identitāte mums ir palīdzējusi pārdzīvot vissmagākos bērnības laikus,” piebilda Duda.

Poļu ģimene ir saglabājusi mūsu vērtības. Ģimene ir īpaša vērtība, kurai nepieciešama īpaša aizsardzība no valsts… Laulības ir sievietes un vīrieši, tāpēc tās arī paliks.

Duda, praktizējošs katoļticīgais, savu prezidentūru sāka 2015. gadā, veicot svētceļojumu pie Čenstahovas Dievmātes, kura tiek godāta kā Polijas karaliene un aizsargs.

Kristīgajos svētkos 2015. gadā viņš steidzās pacelt iesvētīto maizi, kura Mises laikā bija nokritusi uz zemes.

Katoļi uzskata, ka pēc tam, kad Mises laikā tiek lūgti iesvētīšanas vārdi, maize iegūst visu Kristu – miesu, asinis, dvēseli un dievišķību. Šī pārliecība izskaidro vislielāko rūpību, ko Baznīca piešķir šim procesam.

Plānots, ka Duda tiksies ar ASV prezidentu Donaldu Trampu Baltajā namā jau nākamtrešdien – 24. jūnijā, tikai dažas dienas pirms Polijas prezidenta vēlēšanām.

Avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment