Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Polijas prezidents skaidri paziņo, ka ir pret obligātu COVID-19 vakcināciju

Polijas prezidents Andrzejs Duda iebilst pret valsts iedzīvotāju obligātu vakcināciju pret COVID-19, kad parādīsies atbilstoša vakcīna.

Viņš to pateica savā vēlēšanu runā Konskas pilsētā Polijas Republikas dienvidos, ziņo Ukrinform.

Ja mēs runājam par vakcīnu, tad es absolūti neatbalstīšu nekādas obligātas vakcinācijas … Kā bērns, bet pēc tam kā pusaudzis man bija dažādas vakcinācijas, taču es nekad neesmu vakcinējusies pret gripu un es to nevēlos darīt. Es uzskatu, ka vakcinācijas no koronavīrusa vispār nevajadzētu būt obligātam,

sacīja Duda.

Viņš piebilda, ka, ja ir vakcīna, tad kurš vēlas – var vakcinēties, bet kurš ne – tas ir viņa personīgais lēmums.

Pēc Polijas Republikas prezidenta domām, vakcīnai, pirmkārt, jābūt pieejamai gados vecākiem cilvēkiem, jo ​​viņiem ir augstāks risks.

Šis Duda paziņojums izraisīja rezonansi Polijas informācijas telpā. Polijas Republikas Senāta maršals Tomašs Grodzki komentārā portālam Onet.pl nodēvēja Dūdas vārdus par vakcinācijas “bezatbildību”. Viņš piebilda, ka šī nostāja ir arī pretrunā likumam, jo Polijā esot obligāto vakcināciju saraksts.

Tad Duda tviterī atbildēja –

Pārtrauciet manipulācijas! Es uzskatu, ka iespējamai vakcinācijai pret koronavīrusu nevajadzētu būt obligātai. Tāpat kā nav obligātas gripas vakcinācijas. Runājot par citām slimībām (poliomielītu, tuberkulozi, skarlatīnu utt.), tas varētu būt atšķirīgi. Vēl viena saruna.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem kopējais ar COVID-19 inficēto cilvēku skaits Polijā ir 36155, tikai 0,09% no kopējā iedzīvotāju skaita. Šādos apstākļos grūti to klasificēt kā epidēmiju vai pandēmiju.

Jau ziņojām, ka prezidents Duda paziņoja, ka LGBT ideoloģija ir iznīcinošāka nekā komunisms. Viņu arī īsi pirms savas atkārtotās ievēlēšanas ASV prezidents uzņēma Baltajā namā. Tādējādi Duda škiet viens no retajiem Eiropas politiķiem, kuri nedanco pēc pasaules elites Deep State stabules.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment