Trending News

Portugāles tiesa nolemj, ka PCR testi ir neuzticami un cilvēktiesību ierobežošana uz to pamata ir pretlikumīga

Portugāles apelācijas tiesa ir nolēmusi, ka PCR testi nav ticami un ka cilvēku karantīnā ievietošana, pamatojoties tikai uz PCR testu, ir nelikumīga. Tiesa norādīja, ka testa ticamība ir atkarīga no izmantoto ciklu skaita un esošās vīrusu slodzes. Atsaucoties zinātnieces Rita Jaafar u.c. pētījumiem 2020. gadā tiesa secina, ka:

ja kāds tiek pārbaudīts ar PCR kā pozitīvs, ja tiek izmantots 35 ciklu vai lielāks slieksnis (kā tas ir lielākajā daļā laboratoriju Eiropā un ASV), varbūtība, ka minētā persona ir inficēta, ir mazāka par 3% un varbūtība, ka minētais rezultāts ir kļūdaini pozitīvs, tas ir 97%.

Tieši šādu informāciju publicējām jau pirms vairākām nedēļām. Šo video, kas bija tikai latviešu valodā brutāli izdzēsa no Youtube. Šajā linkā pieejams pilns PCR testa skaidrojums.

Tiesa arī atzīmē, ka nav zināms cikla slieksnis, ko izmanto PCR testiem, kas pašlaik tiek veikti Portugālē. Arī Latvijā, ne citur pasaulē nav zināms cikla slieksnis.

Indijas PCR testos izmantotie sliekšņa cikli ir no 37 līdz 40, kas padara PCR testa ticamību mazāku par 3% un viltus pozitīvo rādītāju pat 97%.

Šī lieta attiecās uz faktu, ka reģionālā veselības pārvalde bija ievietojusi karantīnā četrus cilvēkus. No tiem vienam bija pozitīvs COVID tests, izmantojot PCR testu; tika uzskatīts, ka pārējie trīs ir pakļauti lielam iedarbības riskam.

Līdz ar to Reģionālā veselības pārvalde nolēma, ka visi četri sūdzības iesniedzēji ir infekciozi un bīstami veselībai, un tāpēc viņiem ir jābūt izolētiem.

Tiesas spriedumā ar kuru atcelta Reģionālā veselības dienesta apelācija, ir teikts šādi:

Ņemot vērā to, ka zinātniskie eksperti ir pauduši nopietnas bažas par PCR testu ticamību, ņemot vērā informācijas trūkumu par testu analītiskajiem parametriem un ja nav ārsta diagnozes, kas pamatotu infekciju vai tās risku, šī tiesa nekādā gadījumā nevarēs noteikt, vai persona C. infekcijas riskam.

Ir svarīgi arī atcerēties, ka PCR tika izgudrots kā veids, kā radīt ģenētiskā materiāla kopijas. Tas nekad nebija paredzēts kā diagnostikas rīks. To īpaši uzsvēra pat pats PCR testu izgudrotājs Karijs Mulis, kurš par šo zigudrojumu saņēma Nobela prēmiju.

Standarta koronavīrusa testi katru dienu rada ļoti daudz pozitīvu gadījumu. Šie testi tiek veikti, pamatojoties uz kļūdainiem PVO protokoliem, kas izstrādāti, lai iekļautu arī viltus pozitīvus gadījumus.

Šo faktu par viltus pozitīviem PCR testu rezultātiem pirmo reizi publiski atzīmēja Šveices biologs, emeritētais profesors un bijušais Bernes universitātes Imunoloģijas institūta direktors Dr. Beda M. Stadlers.

Tātad, ja mēs veicam personas PCR testu, tiek atklāts nevis vīruss, bet gan neliela vīrusa genoma koda daļa. Pārbaudes rezultāts ir pozitīvs tik ilgi, kamēr ir palikušas sīkas vīrusa genoma daļas. Pat ja vīruss nav infekciozs, Covid-19 tests var izrādīties pozitīvs, jo PCR metode pietiekami pavairo pat nelielu vīrusa ģenētiskā materiāla daļu.

Jau martā Somija paziņoja, ka PVO testēšanas protokols nav korekts.

Vai Tu veiksi testu, ja parādīsies Covid jeb saaukstēšanās simptomi?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment