Trending News

Pretestība špricei – kas notiek Kalifornijā?

Kā sokas vakcinatoriem citviet, piemēram, Kalifornijā, kur ir viens no fašistiskākiem režīmiem starp visiem ASV štatiem? Varētu būt pārsteigums, bet tur 40% valsts darbinieku joprojām nav šprici saņēmuši.

Tas ir par spīti gubernatora Ņūsoma direktīvai to obligāti izdarīt, kas bija vēl jūlijā, pēc tam, kad štatā tika iegriezti kārtējie kovid skaitītāji. Viņš bija viens no pirmajiem, kas sāka lietot jēdzienu ‘nevakcinēto epidēmija’ un paziņoja, ka tas viss nepieciešams aizsardzībai no briesmīgā Delta mutanta.

Taču vēl šobrīd švakcinēti ir aptuveni 62% no ierēdņiem, kā vēsta Sakramento vietējais medijs. Un tas ir mazāk, kā vidējais štata rādītājs, kas ir 72% – tieši valsts darbinieku vidū ir mazāka atsaucība, kā starp ierindas pilsoņiem.

Cilvēkresursu departamenta runas sieva Camille Travis pavēstīja, ka viņiem piejami dati par 89% ierēdņu – vēl 11% nav izpētīti, ir viņi špricēti vai nav. Taču pietiek ar to, kas ir, lai saprastu, ka pat Kalifornijā ir pietiekoši liela pretestība injekcijai. Piemēram, ceļa policijas vienībās špricēti 52%, Cietumu uzraudzības sistēmā strādājošie sašpricēti par 60%, bet visaugstākais rādītājs ir Transporta departamentā – 70%.

Valsts darbiniekiem tomēr tiek pieļauti vēl arī regulāri testi, bet veselības aprūpē strādājošiem tāda opcija vairs nepastāv –izņēmums ir tikai īpašs veselības stāvoklis vai reliģiskais. Sekas tam ir ziņojumi par to, ka trešdaļai slimnīcu štatā ir kritisks darba spēka trūkums, jo ne tikai mediķi, bet arī tehniskais personāls ir vai nu uzsākuši streikus, vai aizgājuši no darba pavisam.

Medicīnas ētikas organizācijas direktors Dr.Aaron Kheriaty no Kalifornijas universitātes ir arī iesācis tiesu procesu, kurā grib pierādīt šo uzspiesto injekciju pretrunu ar Konstitūciju, jo strādāt neļauj pat izslimojušiem mediķiem. Nav nekādu zinātnisko debašu, tikai valdības uzspiestie lēmumi.

Arī štata lielākajam – Korekcijas un rehabilitācijas departamentam ar 60 tūkstošiem darbinieku draud tāda pati situācija, kā jau ir mediķiem un arī tur nešpricēti ir tie paši 40%.

Varas sagrābšana un šprices terors rada likumsakarīgus efektus – streikus, aiziešanu no darba un arī kritiskās nozarēs sākas darba spēka trūkums. To, ka situācija ir traģikomiska, apliecina pat tāds ultra-liberālais rupors kā New York Times. Tur nesen atzīts, ka Ņujorkā, piemēram, švakcinēti tikai 42% melnīšu – tas ir zemākais rādītājs no visām etniskām grupām. Un šie taču nav Q sekotāji, baltie rasisti, trampisti un teroristi, kas līdz šim bija negantākie antivakseri mediju slejās. Šos taču nedrīkst tā saukt, jo citādi sāksies tracis par rasismu pret melnajiem un BLM kopā ar Antifu sāks demolēt mediju birojus. Arī Nicki Minaj taču nav nekāda baltā rasiste un trampiste – bet šī repa superzvaigzne sacēla pamatīgu traci teju visa pasaulē ar saviem paziņojumiem par injekcijām. Un tā šis medijs ir spiests atzīt, ka tomēr pastāv dažādi antivakserisma paveidi, nevis tikai neizglītotie trampa baltie teroristi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kas gan būtu domājis ko tādu dzirdēt no tik kreisa medija? Labāk vēlāk, kā nekad – mums mediji rīkojas tieši tāpat, lamājot cilvēktiesību aktīvistus un tendenciozi izceļot dažu politiķu vainu tajā, ka puse tautas labprātīgi šo šļirci negrib.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment