Trending News

Prieka vēsts īriem – ar Astra Zenekas pirmo dozu ceļot aizliegts

Zināma apskaidrība par plāndēmiju varētu rasties arī īriem. Vismaz tiem, kuri sašpricējās ar pirmo injekciju cerībā uz to, ka tas viņiem ļaus ātrāk ceļot. Realitāte ir tieši pretēja – 400 tūkstoši sašpricēto izceļot no valsts ir aizliegts.

Nav tāda bonusa – par to paziņots nesen papildinātajās HSE veselības aģentūras vadlīnijās. Viņiem gan ir piešķirti nelieli ‘atvieglojumi’ pašu valstī, kas ļauj noteiktos apstākļos satikties iekštelpās, bet ceļošana uz ārvalstīm tur nav. Tas tiek pamatots ar to, ka šīs injekcijas pirmā doza nodrošinot tikai 33% aizsardzību pret Delta mutantu. Šo pašu ieganstu izmantoja arī britu valdība, nupat pārceļot 21.jūnijā paredzēto brīvlaišanu vēl par mēnesi, kā jau tas parasti notiek.

Īrijā jau konstatēti 140 jaunā mutanta gadījumi papildus ikdienas parastajiem. Tāpēc Trinity koledžas profesors Luks o’Neils iesaka Astra Zeneka pirmo šprici saņēmušajiem īpaši uzmanīties. Turklāt šai injekcijai ir īpaši ilgstošs periods starp pirmo un otro dozu – no 8-12 nedēļām, kas nozīmē to, ka tuvākos 2-3 mēnešus šie ļaudis nekur nevarēs doties. Bet tas savukārt nozīmē, ka visu vasaru būs jāsēž mājās. Turklāt attiecībā uz citām špricēm tādu ierobežojumu nav – ar pirmo mRNS gēnu injekciju īri gan var doties arī uz ārzemēm, bet ar Zeneku nevar. Turklāt ar šo piegādātāju vispār Eiropā ir problēmas un tiesvedības.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tas viss mūs atkal atgriež pie lielā afēras plāna – Resets taču neparedz parasto cilvēku tūrismu un pēc šī scenārija drīzumā jāslēdz arī starptautiskās lidostas. Runa ir burtiski par tuvākajiem gadiem, bet plāndēmijas afēra turpmāk mutējas par klimata lokdauniem, par kuriem sāk runāt pietiekoši atklāti. Kur tad grasās ceļot sašpricētie, būtu tā viena vai abas, vai kaut regulāras booster potes? To varēs darīt tikai tad, kad pilnībā būs izgaismota vīrusa afēra un tās izpildītāji saņēmuši pēc nopelniem, ne jau špricējot sevi ar potenciāli nāvējošu substanci.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment