Trending News
HomePrivātuma noteikumi

Privātuma noteikumi

KONFIDENCIALITĀTE, SĪKDATNES, PRIVĀTUMA NOTEIKUMI

1.Parasti tiks apkopota tālāk minētā informācija: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mobilā telefona numurs, kā arī cita informācija.

2.Portāla apmeklētāju personu aizsardzība tiek nodrošināta saskaņā ar Latvijas likumiem. Ražotājs ir veicis visus pieejamos drošības pasākumus, lai nodrošinātu datu aizsardzību unliegtu nepamatotu trešo personu piekļuvi. Ražotājs nav atbildīgs par citu mājas lapu darbību, kuras ir jebkādā veidā saistītas ar mājas lapu.
2.1.Informācija operāciju laikā mūsu interneta vietnē var tikt apkopota un apstrādāta šādos veidos:Tiek apkopoti dati attiecībā uz Jūsu apmeklējumu(-iem) un jebkādiem citiem izmantotajiem resursiem mūsu interneta vietnē.
2.2.Tas ietver šādu informāciju, kuras uzskaitījums nav izsmeļošs: vietas dati, tīmekļa dienasgrāmatas, datu plūsmas un jebkāda cita komunikācijas informācija.
2.3.Jebkādas veidlapas, kuras Jūs aizpildāt mūsu interneta vietnē, ļauj mums apkopot tādus datus kā reģistrācija informācijai vaiJūsu pieteikuma aizpildīšana.
2.4.Mēs varam apkopot informāciju, ja kādu iemeslu dēļ Jūs sazinieties ar mūsu personālu.

3.Pastāv gadījumi, kad mēs varam izmantot sīkdatnes, lai apkopotu informāciju attiecībā uz mūsu interneta vietnes pakalpojumu statistiskiem rādītājiem. Jebkāda apkopotā informācija nesaturēs identificējošus datus. Tie ir statistiski dati par mūsu interneta vietnes apmeklētājiem un par to, kā tie lapu ir izmantojuši. Detalizēta personiskā informācija, kas varētu Jūs identificēt, netiks publicēta.Mēs varam apkopot informāciju par Jūsu ikdienišķo interneta lietošanu ar sīkdatnes faila palīdzību. Sīkdatnes tiek lejupielādētas Jūsu datorā automātiski tad, kad tiek lietots internets. Sīkdatne tiek uzglabāta cietajā diskā kopā ar pārsūtīto informāciju. Sīkdatnes sameklētie dati palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietni un jebkādu Jums piedāvāto pakalpojumu.Jūsu pārlūkprogrammai ir iespēja atteikties no sīkdatnēm. To iespējams nodrošināt, uzstādot Jūsu pārlūkprogrammas izvēli atteiktiesno visām sīkdatnēm. Piezīme: ja Jūs atsakāties no sīkdatņu lejupielādēšanas, tad atsevišķas mūsu interneta vietnes funkcijas varnedarboties, vai arī var rasties problēma nodrošināt tām piekļuvi