Trending News

Protestētāji pulcējas pie Bekingemas pils, kliedz – pedofils!

Otrdien, 25. augustā Londonā protestētāji devās gājienā pret bērnu tirdzniecību un pulcējās pie Bekingemas pils, lai pieprasītu, ka princis Endrjū (Andrew) tiktu saukts pie atbildības par viņam izvirzītajām apsūdzībām. Protestētājiem bija plakāti, ar prinča Endrjū seju un uzrakstiem, kuros izteikts aicinājums viņu arestēt. Vienā demonstrācijas brīdī varēja dzirdēt, kā protestētāji pie pils vārtiem skandina “pedofils”, “pedofils”.

Protesti tika organizēti, izmantojot Facebook pasākumu lapu ar nosaukumu “Freedom For The Children Global Walk London”.

Ziņa pasākuma lapā ir aprakstīta šādi: “Šajā pārmaiņu laikā mūsu mērķis ir informēt par bērnu ekspluatācijas realitāti mūsu pašu valstī un visā pasaulē. Parādīsim savu uzticību un apņēmību aizsargāt šos bērnus, mūsu visneaizsargātākās kopienas, pieprasot pārmaiņas un reformas gan mūsu valdībā un tiesībaizsardzības aģentūrās, lai nodrošinātu taisnīgumu tādā veidā, lai tas ievērojami samazinātu bērnu ekspluatācijas gadījumus, vienlaikus veicinot izpratni, lai izbeigtu šo plaši izplatīto problēmu. ”

Šajā video pie pils vārtiem redzams liels pūlis. Viņi kliedz “pedofils” –


Šos notikums nerāda mainstream mediji, jo viņu uzdevums Deep State uzdevumā ir piesegt šos noziegumus.

Endrjū iepriekš bija apsolījis palīdzēt izmeklētājiem lietas izskatīšanā, taču kopš tā laika viņš ir izstumts no sabiedrības dzīves. Viņš arī noraidījis pieprasījumus pēc nopratināšanas, ko izmeklētāji viņam nosūtījuši. Viņš ir atkāpies no oficiālās karaliskās pozīcijas un tagad vairāk nekā jebkad ir karaliskās ģimenes kauna traips. Viņš nesen deva interviju BBC, lai skaidrotu situāciju, bet pamatīgi izgāzās, spilgtākie momenti skatāmi šeit.

Vai daudzi pasaules elites pārstāvji ir vainojami pedofilijā un cilvēku tirdzniecībā?

Pēc Maksvelas aresta princis ir atcēlis visus savus ceļojumus un komandējumus ārpus Lielbritānijas, iespējams, dēļ bažām, ka arī viņu arestēs. Tieši Maksvelas lieta atklāj daudzus britu princi kompromitējošus faktus.

Britu princis Andrew ir karalienes Elizabetes dēls, dēvēts arī par mīļāko dēlu.
Britu princis Andrew
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment