Trending News

Protests Par Brīvību pulcēja vismaz 5000 cilvēku, vīrusa afēra ir atmaskota

Šodien Rīgā notika pēdējos 10 gados lielākais Brīvības protests. Pulcējās tūkstoši. Vēl vairāki tūkstoši cilvēku brauca auto kolonnā. Sabiedrība asi iestājās pret piespiedu vakcināciju, neloģiskajiem ierobežojumiem un cenzūru. Uz pasākumu bija aicināti 2 aizgājēji – Kariņš un Levits, kuri neieradās, jo nezina kā skaidrot savus melus sabiedrībai.

Šeit video no Bitchute, jo FB video jau tika cenzēts un ir risks, ka tas var tikt cenzēts arī Youtube:

Pasākuma sākumā policists Griķis centās paziņot Arvīdam Ulmem valdības lēmumu pārtraukt pasākumu. Griķim tika smalki palūgts aiziet, ko viņš arī izdarīja. Tālāk pasākums turpinājās kā iecerēts.
Pasākuma oficiālajā skatītāju zonā praktiski vispār nebija apmeklētāju tikai 1-3. Pārējie cilvēki bija garāmgājēji, kuri sanāca ļoti tuvu pasākuma norises vietai, jo Rīgas domes nekompetentie ierēdņi bija pieņēmuši lēmumu – aizliegt sapulcē skaņu un atļaut tikai megafonu. Tas izraisīja situāciju, ka skatītāji, kas nebija oficiālie pasākuma dalībnieki saspiedās cieši blakus viens otram pie barjerām.

Policija nemitīgi skandēja tekstu par 2m distanci, bet cilvēki vīrusa bīstamībai neticēja.

Policija centās izjaukt auto kolonnu. Kopumā policija bija korekta un neveica nekādas provokācijas.


Pasākums bija izteikti miermīlīgs un visiem cilvēkiem pie brīvā mikrofona bija iespēja izteikties. Augstāk skatāma video tiešraide no plašā pasākuma.

Tautas sapulce iecēla 12 pārstāvjus, kuriem būs tiesības runāt ar valdību un trešajām personām un pieprasīt atklātas publiskas debates.

Ir skaidrs, ka aizejošā noziedzīgā vara centīsies vēlāk sūtīt cilvēkiem protokolus par pārkāpumiem protesta laikā, visdrīzāk par 2m distances neievērošanu. Lai cīnītos pret šo varas patvaļu ir priekšlikums nesadarboties ar šo varu nekādā formā vienpersoniski, bet to darīt kolektīvi. Tātad apkopot visus tos, kas ir saņēmuši protokolus par administratīvajiem pārkāpumiem un nolikt ar patvaļas uzspiedējiem vienu publisku sapulci, kad šos jautājumus apspriest. Ja visi par to vienosies, patvaļa ar to arī tiks izbeigta. Lūgums visiem savus protokolus sūtīt uz adresi: [email protected] Tālāk tiks koordinēta cīņa pret policejiskas valsts ieviešanu.


Share With:
Rate This Article
Comments
 • nhgytftu

  decembris 12, 2020
 • Malači. Es arī biju. Šī covid afēra ir jābeidz.

  decembris 12, 2020
  • Bēdīgi, ka viss tas aitu bars, kas bija protestēt, ir tikai ieroči dažu cilvēku rokās, kuri pelna naudu ar to, kā, piemēram, “mainām pasauli”, jeb memorywater čalis vai arī pelna politikā reitingus un popularitāti!

   decembris 13, 2020
   • tādi kā tu, aita (jo mēs visi esam vienlīdzīgi), arī pelni kādam naudu es nedomāju, ka sev. pēc tava viedokļa spriežot, tu pelni naudu Latvijas televīzijai, TVnetam, Kariņa kungam un kundzei, visiem citiem tautas nodevējiem, kas virzību uz autoritāro režīmu nosedz ar koronas vīrusa bīstamību.
    mīzēji jūs esat! no nāves bail! no atbildības bail! sacelties pret likumu, kas neatbilst cilvēktiesībām bail! mīzēji, kam pat pārbaudīt faktus ir bail!
    šobrīd, pamatojoties uz to, ka “tā būs drošāk”, valdība pieņem lēmumus, kas paredz ieviest cenzūru un opozīcijas klusināšanu, vienotu ideoloģiju. valdība neuzņemas atbildību par pieņemtajiem lēmumiem, noveļ vainu uz pilsoņiem.
    jā, tā ir mūsu vaina, ka viņiem bija iespēja pieņemt šādus lēmumus, bet vai tad mēs netiekam provocēti? un tā nav tikai Latvija. tā ir visa pasaule. sašķeļ sabiedrību, sagroza ziņas, draud ar bīstamību, lai tik mīzēji turpina mīzt. ja ar šo tev nav pietiekami, man vairs nav, ko teikt. tas nav par maskām iekštelpās un veikalos. tas ir par maskām uz politiķu ģīmjiem.

    decembris 13, 2020
 • https://youtu.be/wDRPFuLXPt4

  decembris 12, 2020
 • Paldies par pasākumu Jāni!
  Patìk , ka pats piedalies visās protestu akcijās un apvienojies ar citiem! Nevis kā dažs labs ,uz šo es eju un uz šo nē..

  decembris 12, 2020
 • Jū, 5 tūkstoši, lielākais pasākums utt. Nu, pašiem smiekli nenāk? Tur pīķa brīdī varēja būt max līdz 1000 cilvēkiem un tas niekļūtu pat Top 100 apmeklētākajos pasākumos kopš brīvības atjaunošanas. Šķiet, ka tas sūdūdens pamatīgi pabojā smadzeņu šūnas 🙁

  decembris 13, 2020
  • Muļķu netrūkst arī Latvijā. Bet 1000 arī ir par daudz, žēl, ka tik zems attīstības līmenis, ka domā par piespiedu vakcināciju, 5G un to, ka zeme ir plakana:)

   decembris 13, 2020
 • Nebūs piespiedu..
  Nevarēsi iet uz veikalu, iziet skati, iet uz darbu vai izbraukt no valsts, sabiedriskais transports utt.. 😉
  1000 par daudz? Priekš tiem kas tur nebija , atgādināšu , ka lielākā daļa cilvēku bija ar auto , tādēļ policija bija pat spiesta bloķēt satiksmi , lai cilvēki nevarētu apgriezties , bet nu jums jau sava taisnība))))

  decembris 13, 2020
  • Viss oki! Tas ka aizejošās sistēmas, vienalga algotie troļļi, vai ārštata – Delfu, apolo, tvnet, ponarāmas u.tml. algoto melu mēdiju, iemidzinātie, izmisīgi cenšas ievemt šajās Brīvu Cilvēku platformās – ir labs signāls tam ka Gaisma ir pavisam tuvu – precīzāk vakar parādījās maza Tās ausmiņa, kas straujāk un straujāk sāks Izgaismot Pasauli… Esmu par to pārliecināts, jo Sirds nekad nemelo…
   Nepārmetam viņiem neko, jo viņi jau tā sevi ir apdalījuši, vai kāds tiem ir nodarījis pāri…, proti, ir saprotams, ka jaunajā Gaismas Pasaulē viņiem būs grūti rast piepildījumu, un sevi pašrealizēt, bet nekas, mēs viņus spēsim Izgaismot, Atkausēt, Atdzīvināt. “Ja DIEVS ir ar mums, tad kurš būs pret mums.. “???

   decembris 13, 2020
 • Pagaidām nestādos priekšā, kā no tām kolektīvajām soda kvīšu diskusijām var iznākt kaut kas labs. Paskatoties Latvijas Adm.Pārk.Kodeksa 279.,280. p., pārsūdzēt var tikai pats sodītais. 10 dienu laikā. Ja nav pārsūdzēts, tad pēc mēneša nesamaksātos sodus nodod tiesu izpildītājiem, tie visiem bloķē kontus. Pēc tam konfiscē īpašumus. Neredzu, kā 12 pārstāvju kolektīvā sapulce var šo varas patvaļas ratu apturēt. Tiesa, LAPK bija spēkā tikai līdz 2020.g.jūlijam, kāds likums un pants par pārsūdzēšanas kārtību ir tā vietā?

  decembris 13, 2020
 • tider , tider https://tinderdatingsiteus.com/

  janvāris 25, 2021
 • how to use tinder , what is tinder
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]browse tinder for free [/url]

  maijs 6, 2021

Leave A Comment