Friday, October 23, 2020
Trending News

Psihosomatika- kā mūsu domas iespaido mūsu ķermeni un visu tam apkārt

Agnese Ziediņa –

Daudzu gadu garumā, strādājot ar sevi un cilvēkiem esmu novērojusi dažādas likumsakarības, kuras saistītas ar to, kā cilvēks domā, jūtās, reaģē uz apkārt notiekošo. Galu galā, kā tas ko caur prāta prizmu cilvēks ir izveidojis, atspoguļojas pašu dzīvēs. Patiesi, mēs katrs caur savām bailēm, kompleksiem, programmām un iedomām, apkārtējā pasaulē projicējam savu zemapziņu. Ar mums notiek tas ko nevēlamies vai tieši pretēji, tas ko vēlamies.

Daļai projekciju nav nekāda sakara ar Jums, tās paaudzi no paaudzes tiek nodotas tālāk. Jūsu pienākums ir lauzt sev nevēlamo, nomainot to pret kaut ko Jums noderīgu. Šeit arī sākas grūtākais uzdevums. Jo, ir jāapstājas, jāpārstāj vaimanāt, vainot citus, valdību, kaimiņus un jāpaskatās uz sevi! Vainīgo nav, ir tikai izvēle, kā reaģēt uz konkrēto situāciju. Kad tas ir izdarīts sākas garais ceļš uz izdziedināšanos, vienalga vai tā būs garīga, fiziska vai abas kopā.

Saprotu, ka tie, kuri neko nevēlēsies mainīt, un pacelties pāri savam EGO, būs mani vislielākie pretinieki, tāpēc šī lekcija ir domāta tiem, kuri apzinās savu lomu savā dzīvē un ir gatavi paši par sevi uzņemties atbildību.

Cilvēks plūstot pa ikdienas straumi reti, kad aizdomājas par to, kāpēc viņš pieņem konkrētus lēmumus, kas viņu vada un kāpēc dzīvē notiek tieši tā kā notiek…

Tomēr, viss mainās, kad notiek kas tāds, kas maina cilvēka pasauli līdz nepazīšanai, kā piemēram – slimība. Cilvēks, ja ir gana tālredzīgs, sāk aizdomāties par dzīves jēgu, kārtību un to, kā risināt vai uzlabot konkrēto situāciju…

Kas ir karmiskā inerce? Cik daudz no tā, kas notiek ar mums ir mūsu pašu prāta radīts un cik daudz notiek no mums neatkarīgi?

Kā karmiskā inerce un mūsu prāts ietekmē mūsu ķermeni?

Kādēļ mēs savā dzīvē pieredzam negatīvas pieredzes?

Kāpēc rodas slimības un psihosomatiskas saslimšanas, kas tām pamatā, kur meklēt atbildi?

Jau 17. oktobrī Rīgā notiks lielākais pašizaugsmes festivāls, kur būs iespējams apmeklēt šo meistarklasi. Lai rezervētu vietu, izmanto šo saiti: https://festivals.memorywater.lv/session/201 Kopumā festivāla dienā iespējams apmeklēt vairāk nekā 100 meistarklases par dažādām pašizaugsmes tēmām. Festivāls notiks deju studijā Dzirnas 3 stāvos brīvā un uzlādējošā atmosfērā. Festivālam ir sava unikāla web-aplikācija festivals.memorywater.lv, kura ļauj sastādīt savu festivāla dienas grafiku.
Vai pašizaugsme ir Tavas dzīves sastāvdaļa?

Agnese Ziediņa ir gaišreģe un dziedniece. Agnese no dzimšanas brīža ar fiziskajām acīm spēj redzēt smalko pasauli un strādāt ar to (mirušo dvēseles, Sargeņģeļus, dēmoniskas būtnes, cilvēku un visas apkārtnes enerģētiku). Vienlaikus Agnese spēj saņemt informāciju no „Visuma” par jebkuru jautājumu. Agnese individuāli ir palīdzējusi vairāk nekā 1000 cilvēkiem saprast sevi un uzlabot savu dzīvi.

Lai arī pastāv bažas, ka pasākumus kopumā varētu ierobežot, tomēr ar vislielāko varbūtību festivāls #MaināmPasauli notiks, jo šobrīd atļauti pasākumi telpās līdz 1000 cilvēkiem, bet kā mēs noskaidrojām Veselības ministrijā, tad nākamajā ierobežojumu solī pasākumus varētu samazināt līdz 500 cilvēkiem. Tā kā festivālā nav plānots vairāk nekā 500 cilvēku, tad arī pat turpmākie ierobežojumi nebūs pamats, lai lielākais pašizaugsmes festivāls nenotiktu. Festivāls tika pārcelts no 21. marta.

REKLĀMA
Share With:
Rate This Article
Comments
  • Thank you, I’ve recently been searching for info about this topic for ages and yours is the greatest I have discovered till now. But, what about the conclusion? Are you sure about the source?

    oktobris 13, 2020
  • I just could not depart your web site prior to suggesting that I extremely enjoyed the usual info an individual supply on your guests? Is gonna be back incessantly in order to investigate cross-check new posts

    oktobris 14, 2020

Leave A Comment