Trending News

Publisko vietu apmeklējums – ne tiesības, bet privilēģija.

Jaunais normālais turpina izpausties visos iespējamos veidos. Vai jums ir tiesības pamest mājas, lai apmeklētu publiskos pasākumus? Tagad tam jākļūst par privilēģiju, kas pieejama tikai špricētiem.

Šis kārtējais ‘jaunais normālais’ uzstādījums nav tikai tukšas runas vai saukļi – tas ir centiens izmainīt cilvēku psiholoģiju un jēdzienus līdz pat zemapziņai. Tie, kas izvirza šīs teorijas un formē sabiedrības apziņu šajā virzienā, nav kaut kādi žurnālisti vai politiķi – tie ir profesori ar zinātniskiem grādiem no pasaules lielākajām universitātēm. Konkrēti šajā gadījumā tas ir divu tā saucamo profesoru tandēms – viens ir Arturs Kaplans no Ņujorkas Universitātes un otra ir Sara Hall no Jēlas. Viņu kopdarbs ir eseja, kas paģēr nešpricētiem aizliegt visas publiskās vietas, no lidmašīnām līdz restorāniem. Tas pat vairs nebūtu nekas jauns un īpašs, jo ar šādiem saukļiem aizvien biežāk uzstājas globālistu kalpi visā pasaulē.

Tomēr šo akadēmiķu darbā ir kāda būtiska nianse, ko nedrīkst neievērot un kas to atšķir no visa iepriekšējā. Šeit viņi pavēsta par to, ka parādīšanās publiskās vietās vairs nav tiesības, bet tā ir privilēģija. Šis jēdziens attiecas uz īpaši izredzētiem.

Tiem, kam būs vīrusa pases un tieši tas ir visa darba galvenais motīvs – Francija dara pareizi jo –

  Brīvība nenozīmē iespējas darīt ko cilvēki grib un kad viņi to grib. Nav arī jēgas jaukt individuālās tiesības ar privilēģijām, kuras prasa noteiktu pienākumu izpildi.

Autori savu domu pamato ar sekojošu loģiku – ja reiz apmeklēt publiskas vietas patiešām būtu tiesības, tad valdībai vajadzētu tās aizsargāt un nodrošināt šo tiesību realizāciju likumdošanā. Un ja tas tā nav, tad tās principā var neuzskatīt par tiesībām. Tālāk autori min vēl dīvaināku piemēru – braukšana ar auto ir privilēģija, jo tas prasa izpildīt noteiktas prasības, iziet reģistrāciju un tā tālāk. Ja cilvēks atsakās to darīt, tad viņam nav šīs privilēģijas vadīt auto.

Līdz ar to šie profesori cenšas izmainīt gan loģiku, gan juridisko pamatojumu, pasludinot to, ka līdzšinējās cilvēka pamata tiesības, kā brīva pārvietošanās, vārda brīvība un satikšanās ar citiem cilvēkiem ir jānomaina uz priviliģētu statusu, kas pieejams tikai tiem, kas izpilda prasības tā, kā tas ir ar autovadītājiem. Kādas ir šīs prasības, mēs jau zinām – tas ir sertifikāts un regulāra šprice divreiz gadā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tā ir sabiedriskās domas gatavošana uz to, ka visas normālās un līdzšinējās cilvēku tiesības un brīvības tagad prasa licenci. Tas ir pamats Ķīnas sociālo kredītu sistēmas ieviešanai, kur punktu skaits nosaka to, ko cilvēks var darīt un kas viņam ir vai nav pieejams, tai skaitā ceļošana. Viss šis uzbrukums cilvēktiesībām ir ļoti rūpīgi gatavots un tie, kas to dara, kā reizi ir tā saucamie ‘cilvēktiesību eksperti’ – kā LV pseido prezidents, kurš nesen skaidri paziņoja tieši to pašu, ka nevakcinētiem tiesības beidzas. Tikai cilvēkiem jāsapurinās un jāsaprot, ka nevis valdība ir tas, kas piešķir un atņem tiesības, bet tās mums ir dotas no Dabas.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment