Trending News

PVO augstais ierēdnis paziņo – maskas un distances būs vienmēr

Atcerieties, kā sākās afēra pirms pusotra gada? Tās tikai maskas uz 5 minūtēm un divas nedēļas neērtību, lai izlīdzinātu statistiku. Rit otrais afēras gads un viss notiek tā, kā ‘sazvērestību’ izplatītāji teica uzreiz – tas nav vīruss, tas ir totalitārisms.

Visu šo laiku dažādu globālistu režīmu ielikteņi spēlēja spēlītes, mānot ļaudis ar to, ka vēl vajag tikai drusku paciesties, vēl daži mēneši masku, vēl daži lokdauni, vajag tikai sapotēties un varēsiet satikt tuviniekus un apmeklēt pasākumus.

Tagad maskas patiesi ir kritušas un simtiem miljoni noticējušo ir sapotēti – tagad var runāt atklātāku valodu. Un tā savā nesenajā intervijā Sky News īpašais PVO sūtnis kovid jautājumos Deivids Nabarro izšauj visu aptveri un paziņo to, ko daudzi saprata jau pirms gada.

Mēs pēc Delta varianta nonāksim līdz Lambda un tad līdz nākošajiem grieķu alfabēta burtiem, tas ir nenovēršami un daži no šiem variantiem būs bīstami. Es saku, ka varianti nāks un nāks, tas ir daļa no dzīves un mums tie jāizķer ātri, ja mēs tos redzam kādā vietā, mums ir jāizstrādā šo variantu menedžments, ko mēs saucam par kovid gatavības stratēģiju un tā kļūst par pamatu redzamajai nākotnē.

Te ir 23. jūnija intervijas fragments, kurā tas tiek pateikts.

Tiek skaidri pavēstīts, ka obligātās maskas un sociālā distancēšanās ir jāatstāj kā ‘aizsardzības mehānisma’ daļa, īpaši tajās vietās, kur saglabājas augsti infekcijas riski. Jau redzējām to, ka Anglijā režīms turpina melot un pārcelt savus iepriekš solītos aizliegumu atcelšanas datumus, tagad tas būšot 19.jūlijs, taču jau krietnu laiku skan pavisam cita retorika, ka maskas un distance ir jāievēro mūžīgi un pie tā jāpierod tāpat, kā pie auto drošības jostas. Tieši tā izsakās Susana Michie, britu SAGE kompānijas padomniece. Uzpurnim jākļūst par tādu pašu aksesuāru, kā atslēgas vai mobilais tālrunis, ko cilvēki nēsā līdzi. Un mazāk ceļot apkārt vispār ir labi apkārtējai videi, jo nākamā krīze taču ir klimata afēra – arī to Susana iepin savā runā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vārdu sakot, viss ir pateikts un vēlreiz paskaidrots – afēŗa beigsies tad, kad cilvēki noņems savus uzpurņus.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments
  • Kamēr sātaniskais kults valdīs pār pasaules valdībām, tikmēr tiks uzspiesti šī kulta elementi – maskas un attālums starp cilvēkiem.

    jūlijs 2, 2021

Leave A Comment