Trending News

Rainers Filmihs par Nirnbergu 2: “Pēc 2 līdz 3 nedēļām sāksies lielas tiesas prāvas”

2021. gada 24. maijā / NineForNews.nl

Daudzi, kas seko pretošanās kustībai visā pasaulē un ar interesi gaida, vai un kad notiks lielais tribunāls par noziegumiem pret cilvēci, liek cerības uz to, ka tieši vācu–amerikāņu advokāts Rainers Filmihs (Reiner Füllmich) paglābs cilvēkus no lielo korporāciju un Pasaules Ekonomikas foruma tvēriena. Svaigā intervijā advokāts sola, ka nākamie būtiskie notikumi taps redzami pēc dažām nedēļām.

Šobrīd kovid ierobežojumu izskatā notiek sava veida trešais pasaules karš, kurā tiek iznīcināta vidusšķira un mazos un vidējos uzņēmumus pārņem tādi milži kā Amazon. Viņi uz to gājuši jau vairāk nekā 10 gadus, tā pirms dažām dienām sarunā ar angļu rakstnieku un žurnālistu Džeimsu Delingpolu (James Delingpole) izteicās pats Filmihs.

Pēc divām līdz trim nedēļām notiks lielas lietas

“Pēc dažām nedēļām sāksies ļoti lielas prāvas,” stāsta Filmihs, kurš ir īpaši noskatījis vācu virusologu Kristiānu Drostenu (Christian Drosten), PCR testa izgudrotāju; Vācijas Veselības un vides dienesta direktoru Lotāru Vīleru (Lothar Wieler) un citus. “Viņus ir viegli notvert.” No amerikāņu biedriem Filmihs esot dzirdējis, ka “viņi izseko Fauči”. “Iespējams, ka viņu atlaidīs,” Filmihs piebilst.

Par ASV galvenā epidemiologa Dr. Entonija Fauči atlaišanas projektu no mazliet cita skatpunkta MaināmPasauli nesen jau rakstīja šeit.

“Pēc divām, trim nedēļām trīs dažādos kontinentos notiks lielas lietas,” Filmihs uzsver. Viņš strādā kopā ar 200 līdz 300 citiem advokātiem visā pasaulē. “Tad mēs redzēsim, vai mūsu juridiskā sistēma vēl funkcionē vai to jau pilnībā pārņēmusi otra puse, par ko gan es šaubos.”

Filmihs ziņo, ka cilvēki daudzās valstīs sasparojušies pretošanās kustībai. ZInāmas grūtības sagādājot tiesību sistēmu atšķirības, un neviena no tām pati par sevi neesot spējīga tikt galā ar milzīgo izaicinājumu, taču to pārvarēt līdzēšot starptautiska advokātu organizācija.

Tiesvedībā Filmihs ar kolēģiem pamatā pārstāv tieši mazos un vidējos uzņēmumus, kuriem absolūti bez iemesla draud iznīcība. Viņš uzsver, ka iesniedz tiesās tieši kolektīvās prasības, kur daudz dažādu ļaužu grupu un uzņēmumu apsūdz apsūdzētos līdzīgos nodarījumos un zaudējumos, kas visi balstās uz vieniem un tiem pašiem cēloņiem. Tādējādi prasībām ir lielāka jauda, kas ir būtiski, jo jācīnās pret bagātām farmācijas kompānijām bez jebkādas sirdsapziņas, kas jau pirms 15 gadiem esot bijušas tik ietekmīgas, ka politiķiem jau tad vairs neesot bijusi nekāda teikšana.

Plašsaziņas līdzekļos jūs neko par šo visu neizlasīsit

Bijušie PVO darbinieki Filmiham liecinājuši, ka 2020. gada janvārī farmācijas uzņēmumi spieduši PVO paziņot par starptautiskas veselības krīzes iestāšanos. Tas bija nepieciešams, lai viņu eksperimentālo gēnu terapijai — “koronavīrusa vakcīnai” — varētu piešķirt ārkārtas lietošanas atļauju.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Advokāts uzsver, ka potes ir daļa no plāna — t. s. Lielā restarta, ko īsteno PVO un Bila un Melindas Geitsu Fonds pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai. “Par to jūs medijos neko neuzzināsit, jo Klauss Švābs un Bils Geitss mediju kompānijas ir ieguldījuši milzu naudu,” viņš skaidro.

“Visiem vakcinētajiem cilvēkiem iepriekš būtu bijis jāizstāsta, ka viņi nesaņem vakcīnu, bet gan eksperimentālu gēnu terapiju, kāda vēl nekad nav izmantota, un ka tās pamatā nav it nekādu medicīnisku pētījumu. Šis ir eksperiments. Cilvēki, kas tajā piedalās, nav informēti. Viņi ir laboratorijas žurkas.”

Filmihs uzsver, ka pats svarīgākais Nirnbergas tribunāla rezultāts bija Nirnbergas kodeksa 1. punktā ietvertā atziņa par cilvēku informētas piekrišanas nozīmi visos medicīniskas iejaukšanās gadījumos.

Ja cilvēks ir devis piekrišanu, bet nav ticis pienācīgi informēts, tad viņa piekrišana nav uzskatāma par labprātīgu, informētu piekrišanu. Tas ļoti attiecas uz vakcinējošajiem ārstiem šobrīd.

Mēs viņus dabūsim rokā!

“Visi iesaistītie — viņu vidū dakteri, kas špricē potes, cilvēki, kas vada vakcinējošās iestādes, tie, kas gūst peļņu no šī procesa, un valdība, kas iedrošina cilvēkus vakcinēties, — viņi visi ir atbildīgi. Šie patiešām ir noziegumi pret cilvēci. Es uzskatu, ka mums ir vajadzīga starptautiska tiesa nāves cēloņu izmeklēšanai, lai izmēztu šo cūkkūti.” Pēc divām, trim nedēļām Filmihs varēšot pastāstīt vairāk par to.

“Šis ir trakāk nekā tas, ko mēs piedzīvojām Trešajā Reihā. Mums ir jārīkojas, jo atbildīgie par visu šo nepazīst iejūtību un ir ārkārtīgi bīstami. Viņiem rūp tikai nauda un vara.”

Filmihs ir optimistisks: “Mēs viņus dabūsim rokā!”

Jautāts, kā tiesvedībā varēšot atrisināt to, ka farmācijas kompānijas novēlušas jebkādu atbildību no sevis par vakcīnu izraisītām blaknēm un nāves gadījumiem, uzveļot to pacientiem pašiem, Filmihs atbild, ka atbildība par tīšu, ļaunprātīgu kaitējumu neesot atcelta, un to neviens no sevis novelt nevarot, tātad nāksies vien atbildēt.

Galu galā, ja ne tiesai, tad — Augstāko Spēku priekšā. Par to varam būt droši un mierīgi.

Atbildot uz jautājumu, vai viņš pats baidās, ka varētu kļūt par upuri tāpat kā, piemēram, farmācijas koncerniem ceļā stāvošais PCR testa izgudrotājs Malliss (Kary Mullis), Filmihs uzsver, ka viņš nav viens, ka viņu ir daudz. “Es nekad nebūtu domājis, ka es jebkad ko tādu teikšu; [smej] es taču esmu advokāts:

Šī ir cīņa starp Labo un Ļauno.

Taču patiesībā mani sargā daudz cilvēku, tostarp iezemieši un citi cilvēki ar attīstītu garīgumu. Iespējams, ka ir bīstami, jā. Taču tam ir jābūt.

Tam ir lemts notikt. Man ir jāizpilda uzdevums, tāpat kā visiem citiem, kas ir ar mani; arī tiem, kas darbojas žurnālistikas jomā, piemēram. Mēs esam vajadzīgi, mums tas ir jādara, lai šo visu apturētu. Tamdēļ es ticu, ka neviens nespēs mūs apturēt.”

Intervijas videoierakstu angļu valodā, no kura citēts, var noskatīties šeit.

Rakstā izmantots NineForNews.nl ziņas oriģināla tulkojums angļu valodā, šeit.

Titulbildes avots.

Tulkojusi un sagatavojusi Lauma Tjuniņa.

Vairāk par Dr. Rainera Filmiha ilgstoši aktīvo darbību un atziņām lasiet mūsu marta mēneša rakstā:
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment