Trending News

Raudzīties no ērģļa perspektīvas

2021. gada 31. martā/ staseve.eu

Baltais Ērglis, hopi indiāņu cilts virsaitis, komentē aktuālo situāciju pasaulē

“Šo mirkli, ko cilvēce tagad piedzīvo, var uzskatīt par vārtiem vai par caurumu.

Jūs paši pieņemat lēmumu iekrist caurumā vai iziet caur vārtiem.

Ja jūs cauru diennakti lasāt ziņas ar negatīvu enerģiju, aizvien esat nervozi un pesimistiski, tad jūs iekritīsiet šajā caurumā.

Taču, ja jūs izmantosiet iespēju paraudzīties uz sevi no malas, pārdomāsiet dzīvību un nāvi, parūpēsieties par sevi un citiem, tad jūs iziesiet caur vārtiem.

Rūpējieties par savām mājām, rūpējieties par savu ķermeni. Savienojieties ar savu garīgo dzimteni.

Nenovērtējiet par zemu šīs krīzes garīgo dimensiju. Raugieties no ērgļa perspektīvas, kas visu kopumu skata no augšas ar paplašinātu redzējumu.

Šī krīze sevī ietver sociālo izaicinājumu, bet arī garīgo. Abi iet roku rokā. Bez sociālās dimensijas mēs kļūstam fanātiski. Bez garīgās — krītam pesimismā un bezjēdzībā. Jūs esat sagatavoti tam, lai izietu caur šo krīzi. Paņemiet katrs savu instrumentu kasti, un izmantojiet visus savā rīcībā esošos darbarīkus.

Mācieties pretestību no indiāņu un afrikāņu tautu parauga: Mūs iznīcināja, un vēl joprojām turpina to darīt. Taču mēs nekad nepārtraucām dziedāt, dejot, kurt uguni un just prieku.

Nejūtieties vainīgi būt laimīgiem šajos grūtajos laikos — skumjas un enerģijas trūkums neko nelīdzēs!

Ar prieku mēs izrādām pretestību! Jūs drīkstat būt stipri un pozitīvi. Un, lai tādi būtu, nav cita ceļa, kā saglabāt skaistu, prieka un gaismas pilnu stāju.

Tam nav nekāda sakara ar atsvešinātību no pasaulīgā. Tā ir pretošanās stratēģija. Kad mēs iziesim caur vārtiem, mēs pasauli ieraudzīsim jaunā gaismā, jo būsim stājušies pretī savām bailēm, savām grūtībām.

Tas ir viss, ko jūs šobrīd varat darīt — saglabāt mieru vētras laikā. Palieciet mierīgi, ik dienu lūdzieties. Lai satikšanās ar svētumu ikdienā kļūst par jūsu ieradumu.

Izrādiet pretestību caur mākslu, prieku, uzticību un mīlestību.”

Tulkojusi L. Tjuniņa

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Great things you’ve always shared with us. Just keep writing this kind of posts.The time which was wasted in traveling for tuition now it can be used for studies.Thanks 123movies

  aprīlis 1, 2021
 • I think this is an informative post and it is very beneficial and knowledgeable. Therefore, I would like to thank you for the endeavors that you have made in writing this article. All the content is absolutely well-researched. Thanks… facade plywood

  aprīlis 4, 2021
 • I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the post. 123 movies

  aprīlis 5, 2021
 • Creating an article could look a endeavor. Stillthe best subject thoughts, helpful tips, and also a completely absolutely free article sample will it around for you… wish to determine the handiest tool for carrying lecture notes? Click the link! Simply take notes and review with all the programs that are most useful. https://christofmusic.com/2017/10/18/where-to-get-online-homework-help-for-free/

  aprīlis 6, 2021
 • thanks for the tips and information..i really appreciate it.. online casino

  aprīlis 14, 2021
 • cost of ivermectin cream – ivermectin tablets order price of ivermectin tablets

  maijs 4, 2021
 • gnc male ed pills – buy ed pills non prescription best cheap ed pills

  maijs 17, 2021
 • price of bactrim ds – 1600 mg bactrim buying bactrim

  maijs 23, 2021
 • cymbalta online no prescription – cymbalta 30mg duloxetine generic uk

  maijs 28, 2021
 • synthroid cheapest prices – synthroid prices levothyroxine 188

  maijs 30, 2021
 • online pharmacy mexico – pharpls.com canadian pharmacy store

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment