Thursday, September 24, 2020
Trending News

Rebaltikas re-čekisti jau sākuši melot atklāti

Cenzūra un brīva viedokļa paušanas aizliegumi jau sāk sasniegt neiedomājamus apmērus, līdzīgi kā tas bija padomju laikos, kad drīkstēja runāt tikai vienu patiesību, kas atbilst kompartijas uzstādījumiem. Šobrīd situācija kļuvusi vēl nopietnāka, ka jo šobrīd propagandas žurnālistiem, kā piemēram, Rebaltica vai Delfi ir tiesības Facebook pat cenzēt ārstu viedokli. Rečekisti atklāti melo, ka Jānis Pļaviņš atteicies sniegt savu komentāru.

Tikko re-čekisti ir cenzējuši šo video, kur minēta patiesa statistika. Rečekisti nav savā atbildē spējuši pierādīt pretējo. Aprakstījuši vien savu skatījumu uz šo statistiku.

Rečekistiem ļoti nepatīk, ka ar visiem pieejamu statistiku iespējams vienkārši un skaidri pamatot vīrusa afēru.

Ja pasaules elites pārstāvji, kuri algo Rebaltika vēlētos tiešām palīdzēt pasaules iedzīvotājiem, tad viņi risinātu prioritārās problēmas, kas rada augstāko mirstību – vēzi, abortus, smēķēšanu, pašnāvības u.c. Viņus interesē pretējais – cilvēku skaita samazināšana uz planētas.

Lai realizētu cilvēku skaita samazināšanu, viņi aizbildinās ar vēl vienu viltus teoriju – klimata pārmaiņām. Klimata pārmaiņu teorija paredz, ka cilvēks ir galvenais planētas ienaidnieks kā lielākas Co2 emisārs. Patiesībā klimata pārmaiņas ir dabīgi ciklisks process, kas notiek pakāpeniski planētai sasilstot un pēc tam atdziestot. Cilvēks ar savām Co2 emisijām nespēj ietekmēt pasaules klimatu. Diemžēl pasaules elite cenšas risināt šo problēmu, nevis atsakoties no savām privātajām lidmašīnām vai lielām fabrikām, bet domājot veidus kā samazināt cilvēku skaitu uz planētas. Šim mērķim abortu un vakcīnu propagandai ir svarīga loma.

Re-čekisti meloja par to, ka Jānis Pļaviņš ir atteicies tikties un sniegt savu komentāru. Lūk pierādījumi, ka tie ir klaji meli. Sāciet lasīt no ekrānšāviņa bildes apakšas.

Kā zināms Rebaltika rečekisti atsakās no atklātām debatēm jau kopš 2020. gada ziemas/pavasara, viņi vēlas tikai sarakstīties un pēc tam ievietot sagrozītu informāciju, lai turpinātu kalpot saviem naudas devējiem.

Jānis Pļaviņš Rebaltica žurnālistus un īpaši Ingu Spriņģi aicināja arī uz atklātu publisku diskusiju, tomēr arī tam Rebaltika pietrūka drosmes.

Ja notiktu šāda diskusija, tad visi meli publiski atklātos ļoti spilgti un tas būtu spēcīgs ievainojums propagandistu reputācijai.

No otras puses reputācija šobrīd jau ir ļoti nopietni iedragāta un Reblatica vairs netic patstāvīgi domājošā, izglītotā auditorija.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment