Trending News

Rečekisti beidzot atzīst: Covid tests nespēj noteikt vai cilvēks ir infekciozs

Anti-konstitucionālais cenzūras kantoris Re:Baltica ir publicējis rakstu, kur tiek citēts Latvijas Covid references laboratorijas vadītājs Sergejs Ņikišins, kurš skaidro, ka – “Pašlaik ar tām laboratorijas metodēm, ar kādām mēs strādājam, mēs nevaram pateikt, vai cilvēks ir infekciozs.” Vienkārši sakot, tas nozīmē to, ka Covid tests nespēj noteikt, ka pozitīvi testētais cilvēks ir infekciozs jeb spējīgs citus aplipināt.

Konstatējot šo faktu, ir pamats uzdot izšķiroši svarīgus loģikas jautājumus –

  1. Covid testu, kurš nespēj noteikt infekciozitāti jeb spēju aplipināt citus ar vīrusu var izmantot, lai ierobežotu cilvēka brīvības?
  2. Kāds ir cēloniskais sakars Covid testam, kurš nespēj noteikt infekciozitāti ar brīvības ierobežojumiem, kuri tiek piemēroti uz šī testa?
  3. Vai tad brīvības ierobežojumu mērķis un pamats nav “risks”, ka cilvēks tiks aplipināts ar vīrusu? Vai šīm darbībām tomēr ir cits mērķis?
  4. Uz kāda pamata tiek izmantots Covid PCR tests, kurš nespēj konstatēt cilvēka lipīgumu jeb infekciozitāti?
  5. Tad tieši ko testē šis Covid PCR tests, ja tas nespēj noteikt vai cilvēks var citu aplipināt?

Plašāku priekšstatu par jautājuma būtību iegūsiet, noskatoties video Neērtā patiesība

Augstākminēto apstiprina arī Portugāles tiesa, kur atzina, ka uz Covid PCR testa pamata nav tiesību ierobežot cilvēka brīvību –

Galvenais secinājums – arī Latvijā uz Covid PCR testu pamata tikai ieviests ārkārtas stāvoklis un vēl arvien ir spēkā virkne Satversmē noteikto brīvību ierobežojumi, kuriem nav nekāda zinātniska, ne tiesiska pamata. Visi šie ierobežojumi balstīti uz Covid PCR testa, kurš izrādās nemaz nespēj noteikt, vai cilvēks ir infekciozs – vai pozitīvi testētais spēj citus aplipināt. Tas nozīmē, ka valdība cilvēku izolācijai un ierobežojumu noteikšanai izmantojusi neatbilstošu testu. Bez pamata nodarīts milzīgs kaitējums ekonomikai, cilvēku veselībai, kā arī notikusi milzīga mēroga sabiedrības maldināšana.

Vai Latvijas tauta kopumā ir spējīga pretoties kovid tirānijai?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment