Reportāža no Dānijas Brīvības protesta

21. novembris, Kopenhāgena. Sestdien notika iespaidīgs brīvības protests, kur piedalījās kā runātāji gan dāņi, gan Pasaules Brīvības Alianses juristi, ārsti un zinātnieki. Tiešraidē būs iespēja noklausīties vairākas uzrunas, dziesmas un galvenais sajust to jaudīgo atmosfēru, kas tur valdīja. Dāņu kustības līderis Mads Palsvig ir atklājis burvju formulu kā protestēt un modināt cilvēkus. Visi runātāji saprot, ka pasaules elite kā ieganstu izmantojot koronovirus neadekvātos brīvības ierobežojumus, gribētu pārvērst cilvēci par saviem vergiem.

Pirmkārt, visi dāņi uz protestiem nāk ar bļodām, karotēm, katliem un visādiem līdzīgiem priekšmetiem lai taisītu milzīgu skaņu. Otrkārt, pēc protesta visi dotas lāpu gājienā pa pilsētas centru, turpinot vienā ritmā sist katlus, bļodas un bungas – atkarībā, ko katrs ir paņēmis līdzi. Tas kopumā atstāj varenu iespaidu un šādu protestu un tur valdošo milzīgo enerģiju pamana katrs. Cilvēki atver garām esošo māju dzīvokļu logus, jo notiekošo nevar nepamanīt.

Dānijā protesti notiek katru dienu! Vislielāko pārsteigumu radīja policija, kura protestos uzvedās kā sabiedrības aizstāvis, klusām un mierīgi no maliņas visu uzraugot.

Vai 2030. gadā paredzēts ieviest tehnisko totalitārismu un sociālismu?
Šeit vēlāk tiks ieliktas bildes no protesta.
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment