Trending News

Režīms ievieš aparteīdu. Ko saka Satversme?

Vietējais režīms atkal piepildījis sazvērestības teoriju. Mūsu valstī oficiāli tiek rosināts ieviest aparteīdu. Protams, tas viss bija gaidāms un paredzams, taču tagad sāksies interesantas lietas. Kā tas iet kopā ar Satversmi, kura vēl nav atcelta?

Vakardienas raksts medijos –

Veselības ministrija (VM), izvērtējot Covid-19 infekcijas izplatības riskus, rosina cilvēkiem, kas vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19, noteikt virkni atvieglojumu, tostarp plašākas iespējas pulcēties, apmeklēt pasākumus, sportot un saņemt pakalpojumus, informēja veselības ministra padomniece Lāsma Bindere.

Iecerēts, ka vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušās personas jau šonedēļ varēs brīvāk pulcēties slēgtā un kontrolētā vidē, piemēram, darba kolektīvi darba telpās un sanāksmēs, amatiermākslas kolektīvi vai sporta komandas.

Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēki, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši kovidlu.

Savukārt no 1.jūnija pie nosacījuma, ja palielināsies vakcinācijas aptvere, varēs brīvāk sniegt individuālos pakalpojumus, piemēram, ievērojot atbilstošas epidemioloģiskās drošības prasības, darbu varēs atsākt vakcinēti vai kovidlu pārslimojuši kosmetologi un masieri.

No 15.jūnija pie nosacījuma, ja tiks sasniegta 50% vakcinācijas aptvere un uzlabosies epidemioloģiskā situācija, plānoti vēl plašāki atvieglojumi, piemēram, kultūras, izklaides, sporta pasākumu, konferenču un mācību, ēdināšanas iekštelpās, skaistumkopšanas, fitnesa, labsajūtas un citu pakalpojumu pieejamība. Tāpat organizēti tikties varēs vakcinētas personas, apmeklējot sociālās aprūpes namus, ieslodzījuma vietas vai ārstniecības iestādes.

Lasot šo, rodas absolūti sirreāla sajūta. Grūti noticēt, ka pasaule spējusi nonākt līdz kaut kam tādam. Taču te tas ir. Tātad varneši plāno ‘kontrolēti’ atļaut satikties, uzturēties un kaut kādā veidā darboties tiem, kas vai nu ir sašpricējuši Farmas kokteiļus, vai pārslimojuši ar feik vīrusu.

Cita varianta nav – veselie cilvēki ar dabisku imunitāti neskaitās, viņi neko darīt un apmeklēt nevar. Tātad cilvēkam, ja viņš grib piedalīties kaut kādos pasākumos ir tikai divi varianti – vai nu jāļauj sevi injicēt ar potenciāli nāvējošu, trombus veidojošu substanci, vai jāinficējas ar vīrusu pašam. Vai to var izdarīt kontrolētā eksperimentā laboratorijas apstākļos, izmantojot izolētu vīrusu? Vesels cilvēks šeit ir izslēgts no spēles un viņš tiek totāli diskriminēts.

Un tagad ir sekojošs jautājums. Kā tas viss sasaucas ar Satversmi? Vakcinātori mīl atsaukties uz 116. pantu, kurā teikts sekojošais:

Personas tiesības, kas noteiktas Satversmes deviņdesmit sestajā, deviņdesmit septītajā, deviņdesmit astotajā, simtajā, simt otrajā, simt trešajā, simt sestajā un simt astotajā pantā, var ierobežot likumā paredzētajos gadījumos, lai aizsargātu citu cilvēku tiesības, demokrātisko valsts iekārtu, sabiedrības drošību, labklājību un tikumību. Uz šajā pantā minēto nosacījumu pamata var ierobežot arī reliģiskās pārliecības paušanu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Jā, tāds pants tur ir un to teorētiski var izmantot, lai apturētu daudzas no paredzētajām tiesībām un brīvībām, kuras specifiski nodrošina citi panti, kas arī ir uzskaitīti šajā, 116tajā pantā.

Taču Satversmē ir vēl citi panti, kurus nekas neierobežo un pat ne šis pēdējais, 116tais pants.

Galvenais no tiem ir 91.pants.

Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.

Vēl ir arī nākamie panti – 92-95 – kas aizsargā tiesības uz dzīvību un pieļauj brīvības ierobežošanu tikai saskaņā ar likumu, nevis kaut kādiem MK aktiem. Faktiski jau tagad notiek šī panta pārkāpums. Arī tiesības uz dzīvību ar šo Farmas eksperimentu ir apdraudētas.

Starp citu, šo pašu teikumu par reliģisko uzskatu paušanas ierobežošanu var attiecināt tieši uz kovidhistērijas izplatītājiem, jo tieši viņi ir radījuši šo kvazi-reliģiju, kurai visi tiek prasīti pakļauties bez racionālas domāšanas.

Katrā ziņā, te ir darbiņš visiem tiem, kuri gatavi cīnīties par Satversmes ievērošanu, godīgiem juristiem un visiem brīvajiem cilvēkiem. Varnešu nekaunība ar katru dienu pieņemas spēkā.

A. Vasiļevskis

Vai režīma injekciju politika ir Satversmes pārkāpums?
Share With:
Rate This Article
Comments
  • I love the way you write and share your niche! Very interesting and different! Keep it coming! 123movies that works

    maijs 18, 2021
  • Nost ar medicīnisko fašismu, diskrimināciju, segregāciju un aparteīdu!
    Koronobesi degs ellē!

    maijs 19, 2021

Leave A Comment