Trending News

Roberts Kenedijs Jr. atklāj Bila Geitsa vakcīnu diktatūras plānu

Vai Bils Geits no pandēmijas gūst milzīgu labumu? Vai Geitss nodrošināšās tehnoloģiju “globālās imunitātes pasu” izstrādei, un Geitsa fonds tiks aktīvi iesaistīts ikvienā vakcīnas izveidē? Vai tā ir patiesība?

Bila Geitsa vakcīnas ir stratēģiska filantropija, kas baro viņa daudzos uzņēmumus, kuri ir saistīti ar vakcīnām (ieskaitot Microsoft mērķi kontrolēt globālu Vac ID uzņēmumu) un viņš ir nopircis totālu kontroli pār globālo veselības politiku. Kā ziņojām iepriekš Bila Geitsa fonds kļuva par lielāko Pasaules veselības organizācijas finansētāju, kad ASV paziņoja par finansējuma pārtraukšanu.

Geitsa apsēstību ar vakcīnām, šķiet, uzkurinājusi mesiāniska pārliecība, ka viņš ir orākuls, kurš glābtu pasauli ar tehnoloģijām un, Dieva – līdzīgu vēlmi eksperimentēt ar bērnu dzīvībām.

Solot izskaust Polio ar $1.2 miljardiem, Geitss pārņēma kontroli pār Indijas Valsts konsultatīvās padomi (NAB), lai vakcinētu līdz 5 g.v. indiešu bērnus.

Indijas ārsti vaino Geitsa kampaņu par postošo vakcīnu polio epidēmiju, kas paralizējusi kopumā 496,000 bērnu laika posmā no 2000. līdz 2017. gadam.

2017. gadā Indijas valdība atteicās no Geitsa vakcīnu shēmas un izdzina Geitsu un viņa radiniekus no NAB. Polio paralīzes dati strauji samazinājās. 2017. gadā Pasaules Veselības organizācija negribīgi atzina, ka globālais polio sprādziena iemesls galvenokārt ir vakcīnu izraisīts, tas nozīmē, ka tas nāk no Geitsa vakcīnu programmas. Nopietnākās epidēmijas Kongo, Filipīnās un Afganistānā ir saistītas ar Geitsa vakcīnām. Līdz 2018. gadam 3/4 visas pasaules polio saslimšanas gadījumi bija no Geitsa vakcīnām.

Geitsu fonds 2014. gadā finansēja eksperimentālu HPV vakcīnu, ko izstrādāja Glaxosmithkline (GSK) un Merck. Tā tika testēta uz 23 000 jaunām meitenēm attālās Indijas provincēs. Apmēram 1200 cieta smagas blakusparādības, ieskaitot autoimūnas, kā arī auglības traucējumus. Septiņas nomira. Indijas valdības izmeklēšanā apsūdzēja, ka Geitsa finansētie zinātnieki izdarījuši nopietnus ētikas pārkāpumus: piespieduši neaizsargātas meitenes iesaistīties vakcinācijas izmēģinājumos, uzbrukumu vecākiem, piekrišanas veidlapu viltošanu un atsakot cietušajām meitenēm saņemt medicīnisko aprūpi. Šī lieta tagad atrodas valsts Augstākajā tiesā.

Geitsa fonds 2010. gadā finansēja izmēģinājumu GSK eksperimentālajām vakcīnām pret malāriju, kurā tika nogalināti 151 Āfrikas zīdaiņi un radīja nopietnas nelabvēlīgas sekas, ieskaitot paralīzi, krampjus un febrilus krampjus katram piektajam – 1,048 no 5,049 bērniem.

Geitsa uzdevumā piespiedu kārtā 2002. gadā Āfrikā vakcinēja tūkstošiem bērnu pret meningītu. Daudzi bērni kļuva paralizēti. Dienvidāfrikas laikraksti sūdzējās:

Mēs esam jūrascūciņas zāļu ražotājiem!

Nelsona Mandelas bijušais vecākais ekonomists, profesors Patriks Bonds, Geitsa filantropisko praksi raksturo kā “nesaudzīgu” un “amorālu”.

Geitss 2010. gadā piešķīra 10 miljardus dolāru ‘PVO’, solot daļēji samazināt iedzīvotāju skaitu ar jaunu vakcīnu palīdzību. Mēnesi vēlāk Geitss sacīja Ted Talk, ka jaunās vakcīnas “varētu samazināt populāciju”.

2014. gadā Kenijas Katoļu ārstu asociācija apsūdzēja PVO, par to, ka ķīmiski sterelizēja milioniem Kenijas sievietes pret viņu gribu, ar neīstu stingumkrampju vakcīnas kampaņu.

Neatkarīgās laboratorijas atrada sterilitātes formulu katrā pārbaudītajā vakcīnā.

Pēc sākotnējās apsūdzību noraidīšanas, PVO beidzot tomēr atzina, ka tā ir strādājusi pie sterilitātes vakcīnas radīšanas jau vairāk nekā desmit gadus.

Līdzīgas apsūdzības tika izvirzītas Tanzānijā, Nikaragvā, Meksikā un Filipīnās.

Pētījums 2017. gada (Morgensen et.Al.2017) parādīja, ka PVO populārā DTP vakcīna ​​nogalina vairāk afrikāņu, nekā pati slimība, kuru tā uzdodas novēršam. Vakcinēto meiteņu mirstība bija desmit reizes augstāka nekā nevakcinēto bērnu mirstība.

Geitss un PVO atteicās atsaukt nāvējošo vakcīnu, kuru PVO piespiež lietot miljoniem Āfrikas bērnu gadā.

Izmantojot šķietamo filantropijas aizsegu, fatkiski Geits kontrolē PVO, UNICEF, GAVI un PATH. Geitss finansē arī privātās farmācijas kompānijas, kas ražo vakcīnas, un masveida farmācijas nozares frontes grupu tīklu, kas izplata maldinošu propagandu, izstrādā krāpnieciskus pētījumus, veic uzraudzību un psiholoģiskas operācijas, lai noskaidrotu kāpēc cilvēki vilcinās vakcīnēties un izmanto Geitsa atpazīstamīb, un naudu, lai apklusinātu domstarpības un piespiestu “ievērot” likumu.

Roberts Kenedijs to sauc par farma-mediju uzbrukumu, Geitss ir priecīgs, ka Covid-19 krīze dos viņam iespēju uzspiest vakcīnas programmas, amerikāņu un visas pasaules iedzīvotājiem.

Roberts Fransiss Kenedijs jaunākais (dzimis 1954. gada 17. janvārī) ir amerikāņu vides jurists un aktīvists, autors. Kenedijs ir Roberta F. Kenedija dēls un bijušā prezidenta Džona F. Kenedija brāļadēls. Viņš ir bezpeļņas vides aizsardzības grupas Waterkeeper Alliance valdes priekšsēdētājs, kuru viņš līdzdibināja 1999. gadā.

AVOTS

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment