Trending News

Rokfelleru fonds pret patiesību

Ik pa laikam ir vērts ieskatīties arī galveno globālisma virzītāju aktivitātēs. Rokfellera fonds bija tas, kurš jau pirms 11 gadiem publicēja savus nākotnes scenārijus, kas tagad piepildās ar baisu precizitāti.  

Un kāpēc gan ne – jebkurai filmai vispirms uzraksta scenāriju, tad piešķir budžetu un sākas darbi pie tās. Tieši tā arī tas notika un viens no pēdējiem viņu fonda ziņojumiem vēsta par to, ka fonds piešķir 13.5 miljonus dolāru, kas paredzēti ‘kovid reakcijas’ pastiprināšanai ASV, Āfrikā, Indijā un Latīņamerikā. Viņi to sauc par mulsinošā dezinformācijas apkarošanu, kas radot bezprecedenta sekas un apdraud komūnu veselību un drošību. Citiem vārdiem sakot, tā ir patiesība par vīrusa afēru un švakcinēšanas patiesajiem iemesliem un blaknēm.

Tas tika paziņots pēc tam, kad ASV galvenais ķirurgs nesen nāca klajā ar prasību nodrošināt ‘veselīgu informatīvo’ lauku, kurā cilvēki var uzticēties avotiem un zināt, ko tiem darīt veselības krīzes laikā. Rokfelleru fonds radīja krīzi un protams, ka cilvēkiem ir jādara tas, kas šajā plānā ir paredzēts, nevis jādomā par viņu patiesajiem nolūkiem.

Identificējot dezinformāciju kā izaicinājumu kolektīvajai veselībai, galvenā ķirurga vadlīnijas nostiprina Rokfellera fonda lomu investēt iejaukšanos publisko datu plūsmā, lai tiktu gala ar unikālajiem uzdevumiem mūsdienu mediju pasaulē.

Tā paziņoja Bruce Gellin, fonda globālās veselības stratēģijas boss. Šie līdzekļi attiecīgi paredzēti tam, ko viņi sauc par ‘iejaukšanos’ – instrumenti un metodes, lai palielinātu strauji zūdošo uzticību afēristu potēm un vēl vairāk cenzētu patiesību par tām.

Ar zinātni vien nepietiek, lai virzītu kustību uz priekšu – labākā datu analīze pasaulē nespēs apturēt epidēmiju, ja cilvēki nesaprot problēmu, nedomā, ka tā ir bīstama, netic oficiālajiem avotiem vai arī nezina, ko darīt, lai pasargātu sevi un tuvos.

Estelle Villie, Rokfellera fonda veselības komunikācijas direktore.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tā patiešām ir problēma, ja cilvēki neredz īsto problēmu un domā, ka visi šie Rokfelleri, Rotšildi, Bils Geitss un viņu kabatas organizācijas līdz pat valstu valdībām jebkad ir interesējušies par mūsu veselību. Diemžēl, lai cilvēkus par to apgaismotu, neviens miljonus nepiešķir. Vēlreiz varam aplūkot, ko dara globālistu ieliktene Vaira kopā ar šo pašu fondu.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment