Trending News

Romā pie Dieva – tikai ar zvēra zīmi

Romas katoļu boss – pāvests un jezuīts Francisks ir pilnībā uzsācis kalpošanu citam Kungam. Sākot no 1.oktobra, ikviens Vatikāna apmeklētājs tiks ielaists tikai ar zvēra zīmi

Katoļu citadeles apmeklētājiem būs jāuzrāda vai nu injekcijas apliecinājums, vai negatīvs tests uz Ķīnas vīrusu. Tie, kas atsakās to darīt, tiks vai nu atlaisti, ja viņi ir darbinieki, vai arī viņus tur vairs nelaidīs. Ieeja pie Dieva veseliem cilvēkiem ar dabisko imunitāti ir liegta.

Šis paziņojums tika izplatīts 20.septembrī un tajā teikts, ka iekļūšana Vatikāna teritorijā gan kā tūristiem, gan darbiniekiem, pat Romas baznīcas pārstāvjiem turpmāk tikai ar svītru kodu.

Kardināls Guiseppe Bertello, patreizējais Vatikāna valsts prezidents, turpināja ‘svētā tēva’ izteikto ar savu papildinājumu, ka tas ir nepieciešams, lai kontrolētu un apturētu esošo sabiedrisko veselības krīzi, kas skārusi arī Vatikānu. Vai tad tas nebija Dieva darbs?

Jaunais likums paredz izņēmumus tikai tiem katoļiem, kas apmeklē liturģijas pasākumus – tajos var piedalīties arī nešpricētie, bet tikai uz to brīdi, kamēr pasākums notiek un uz rituāla laiku, bet viņiem būs jānēsā uzpurnis un jāturas pa gabalu no pārējiem dievlūdzējiem. Tas viss notiek uz pārējās Itālijas fona, kur arī vietējais režīms izsludinājis plānus ieviest ‘zaļo pasi’ visā valstī.

Bet svētais tēvs jau par to bija paziņojis iepriekš – viņš jau sen sauc pēc jaunās pasaules kārtības un ‘universālas vakcīnas’ Tas esot vienīgais veids, kā novērst Ķīnas vīrusu un apturēt globālo sasilšanu – jā, kaut kādā veidā arī to.

Pašā Itālijā jau no 1.augusta to vajag, lai apmeklētu sabiedriskās iestādes, bet no 17.septembra tur to vajag arī visiem darbiniekiem jebkurā sfērā – par katru nepakļaušanos ir sods apmēram 1800 dolāru.

Bet Vatikāns 18.septembrī ieviesa tos pašus aizliegumus arī savā teritorijā darbiniekiem – no 1.oktobra injekcijas pase  būs visiem jārāda arī sv. Pētera bazilikā, kam seko arī Florences Doms un sv. Marka baznīca Venēcijā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kāpēc kristieši visā pasaulē joprojām klusē par šo atklāto antikrista izgājienu un zvēra zīmes uzspiešanu, par kuru taču šajos rakstos tika brīdināti kopš Atklāsmes grāmatas? Tas ir jautājums, uz kuru nav atbildes joprojām. Kamēr cilvēki klusē, tikmēr Antikrista gājiens turpinās.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Kas klusē? Klusē vilki avju drānās.
    Esmu kristietis un neklusēju. 🙂

    septembris 23, 2021
  • kad es gadu atpakal teicu cilvekiem ka vakcina ir sakums zvera zimei pateica ka es esmu sektants un sajucis. es LV hakeris viens no pirmajiem to visu sapratu pirms vakcinas vel tadas bija. man to vakcinu un chipus vini neiesmeres pat ja man piespriedis navessodu

    septembris 25, 2021

Leave A Comment