Trending News

Saeima atļauj kafejnīcu terases, bet globālistu kalps Kariņš dusmīgs

Rīga, 29.apr., LETA. Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas no 7.maija sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem atļauj ēdināt ārtelpās.

Saeima šādu lēmumu pieņēma, neņemot vērā iepriekš valdībā panākto vienošanos – nepārskatīt ierobežojumus līdz 11.maijam. Valdība šādi bija lēmusi, jo visu aprīli Latvijā turpina palielināties Covid-19 izplatība. Kā jau noskaidrojies, tad Covid tests nevar tikt izmantots par pamatu jebkādiem ierobežojumiem, jo tas nenosaka infekciozitāti. To apstiprina pat anti-konstitucionālā rečekistu lapa Rebaltica.

Bažas par Saeimas lēmumu ceturtdien pauda globālistu pavēļu cītīgs ieviesējs Latvijā – Krišjānis Kariņš (JV), kura ieskatā Saeima attiecībā uz epidemioloģisko situāciju un riskiem “dzīvo savu dzīvi, savā informatīvajā telpā”. “Es to vēroju nedaudz nobažījies, jo ar dažādu rīcību varam izraisīt negaidītas sekas,” piebilda Kariņš. Iespējams Saeimas deputāti sākuši vairāk aizdomāties par pasaulē notiekošo, jo arvien plašāk redzams, ka šiem Covid ierobežojumiem mērķis ir nevis rūpēties par veselību, bet izveidot fundamentu lielā reseta ieviešanai.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!
No Saeimas lēmuma izriet, ka no 7.maija sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem būs atļauts, ievērojot Ministru kabineta noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem, sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus ārtelpās.

“Ja Saeima pati izdomā, ka var labāk, neuzklausot epidemiologus, tā ir cita situācija un tas mūsu valsti ieliek neizmēģinātos ūdeņos”
situāciju komentēja Kariņš.

Interesanti uz kādiem kaktu epidemiologiem atsaucas Kariņš, ja visa pasaules elite no top universitātēm skaidri uzsver pretējo, ka ierobežojumi ir bezjēdzīgi un nodara vairāk ļauna, nekā laba.

Iespējams Saeimas deputāti sajutuši tuvojošos personīgo atbildību par ekonomisko kaitējumu, ko viņi jau paguvuši nodarīt valstij un visai sabiedrībai milzīgā apmērā.


Nacionālās apvienības līderis Raivis Dzintars izteicies, ka parlamentā nolemts iet pretēji valdības nostājai, jo esot “neloģiski, ka cilvēki var iegādāties maltīti un savas mājsaimniecības ietvaros to ieturēt, sēžot parkā uz soliņa vai mauriņā uz līdzpaņemtas segas, bet nevar to darīt drošā veidā āra kafejnīcā. Tā ir tautsaimniecības bremzēšana un slimības izplatības ierobežošanas imitēšana”.

Kāpēc Latvijā cilvēki neprotestē pret varas teroru?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

  maijs 3, 2021
 • plavix india – plavix generic price plavix 75 mg tablet price

  maijs 13, 2021
 • top rated ed pills – blue herbal ed pills herbal ed treatment

  maijs 17, 2021
 • bactrim australia – bactrim 800 mg cost bactrim price canada

  maijs 23, 2021
 • canadian pharmacy cymbalta 60 mg – cymbalta tablet how much is cymbalta

  maijs 29, 2021
 • levothyroxine tablets 100 mcg – buy levothyroxine from canada levothyroxine average cost

  maijs 31, 2021
 • reliable canadian pharmacy reviews – canada drugs online reviews canadian pharmacy ratings

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment