Trending News

Saistību raksts – vai vakcinētāji ir gatavi uzņemties personīgu atbildību?

Kopš Covid afēras sākuma pasaules oligarhi aktīvi aģitē vakcīnu kā vienīgo ārstēšanās veidu, cenzējot visus pārējos viedokļus un dažādus medikamentus, kuri sevi praksē pierādījuši kā efektīvi un bez nevēlamiem blakusefektiem, piemēram, hidroksihlorihīns, remedesvirs, ivermektīns. Jebkuram saprātīgam cilvēkam ir saprotams, ka steigā izstrādāta vakcīna, kura nav izgājusi testus uz dzīvniekiem nevar būt droša. Tādēļ risinājums ir vienkāršs – visiem, kuri iesaka vakcīnu, dodiet parakstīt šo saistību rakstu, kas paredz viņu personīgo atbildību.

Brīdī, kad cilvēks saprot, ka viņam ir jāuzņemas personīgā atbildība par saviem teiktajiem vārdiem un solījumiem uzreiz atklājas, vai attiecīgais ārsts vai amatpersona ir vispār pārliecināta par to, ko iesaka citiem.

Ieteikums: Dodiet šo saistību rakstu visiem, kuri publiski reklamē vakcīnas vai cenšas tās uzspiest jums. Filmējiet visu procesu no veidlapas iedošanas brīža līdz amatpersona paraksta vai atsakās to darīt. Ja amatpersona piekrīt parakstīt, tad jums ir cilvēks, no kura iespējams prasīt vismaz materiālu atbildību. Ja amatpersona atsakās parakstīties, tad ir skaidrs, ka viņa pati netic saviem vārdiem.

Saistību raksts –

Zemāk esošajā failā ir pieejami divi saistību raksti – viens amatpersonai, bet otrs ārstam, vai medicīnas darbiniekam, kurš fiziski izpilda vakcināciju. Ja amatpersona vai medicīnas darbinieks nav gatavs uzņemties personīgu atbildību par vakcīnas sekām, tad arī rūpīgi izvērtējiet, vai jums ir jāvakcinējas.

Kurš atbildēs par jums nodarīto kaitējumu veselībai? Kam jūs pēc tam sūdzēsieties un no kā prasīsiet zaudējumu atlīdzību?

Saistību rakstsEs, ______________________   ___________________, _______________________

                                   vārds                        uzvārds                                     amats

ar savu parakstu apliecinu, ka esmu pilnīgi pārliecināts, ka visas valsts nodrošinātās vakcīnas pret vīrusu SARS-COV-2, kas izraisa slimību Covid-19 ir nekaitīgas cilvēka veselībai (fiziskai un garīgai) un neizraisa veselībai kaitējošas blaknes.

Ar šo uzņemos pilnu personīgu materiālo atbildību ar visu savu mantu kompensēt visus zaudējumus (tsk. morālo kaitējumu un rehabilitāciju) jebkuram Latvijas iedzīvotājam pēc pirmā pieprasījuma, ja vēlāk izrādīsies, ka Covid-19 vakcīna ir nodarījusi kaitējumu kāda cilvēka veselībai. Šis saistību raksts ir neatņemama manas mantojuma masas sastāvdaļa. Šis saistību raksts nav ierobežots ar termiņu un nav vēlāk atsaucams. Es kā atbildīgs pilsonis piekrītu atbildēt īpaši par saviem publiski paustajiem vārdiem un uzņemties atbildību pret sabiedrību, katru Latvijas iedzīvotāju un arī nākamajām paaudzēm.

Ar šo piekrītu, ka katrs Covid-19 vakcinētais cilvēks, kurš saņēmis Latvijas budžeta apmaksātu vakcīnu ir tiesīgs pieprasīt no manis personīgu materiālo atbildību, kuru es apņemos nodrošināt no saviem personīgajiem līdzekļiem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!
Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • Tas saistību raksts ir laba ideja. Ar to var noorganizēt interesantas publiskas aktivitātes pie vakcinācijas kabinetiem. Piemēram, izdalīt cilvēkiem, kas gaida uz vakcinēšanos, izskaidrojot, ka lai viņi, savas drošības labad, pieprasa no vakcinētājiem uzņemties personīgu atbildību par iespējamām sekām, jo vakcīnu izstrādātāji un valdība to neuzņemas. Lai gadījumā, ja ir problēmas, tad ir no kā prasīt atbildību.
  Tas varētu radīt interesantu rezonansi sabiedrībā. Tikai bez liekiem apvainojumiem un emocijām.

  decembris 29, 2020
 • singles near me free
  [url=”http://freedatingste.com/?”]free datingwebsites [/url]

  aprīlis 15, 2021
 • tinder online , tinder date
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]how to use tinder [/url]

  maijs 9, 2021
 • price of ivermectin – india ivermectin ivermectin 3mg dose

  maijs 10, 2021
 • plavix 40 mg tablets – plavix 75 otc clopidogrel 75 mg tabs

  maijs 12, 2021
 • black ant ed pills – stack xtreme pills for ed dickey r 2014 managing contraceptive pill patients 15 ed

  maijs 17, 2021
 • bactrim 400 80 mg tablet – medicine bactrim bactrim pills cost

  maijs 22, 2021
 • levothyroxine 0.05mg cost – generic levothyroxine prices levothyroxine buy online uk

  maijs 30, 2021
 • cvs pharmacy online – canadian pharmacy no scripts canadian pharmacy world coupons

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment