Trending News

Sāpīgā atmoda

Varētu šķist, ka ar katru dienu situācija kļūst jo dramatiskāka, un kāds burtiski tausta cilvēku izturības robežu. Bet varbūt viss tikai atklājas par to, kas vienmēr bijis?

Protams, ka tā jau tas arī ir – viss pēdējā laikā pasaulē un tepat notiekošais, kangaru veiktās represijas, likumi un aizvien pieaugošais sociālais, ekonomiskais, politiskais un medicīniskais terors skar aizvien lielākas ļaužu masas.

Ja kāds vēl domāja, ka uzliks uzpurni,  sašpricēsies un varēs dzīvot mierīgi, tad esat smagi kļūdījušies – kovidšovs ir tikai viena nianse lielajā plānā. Tagad klāt nāk pārējās sadaļas – aparteīds, aizvien pieaugoši nodokļi, elektrības/gāzes cenas un viss pārējais. Un šajās sadaļās nekas neglābs arī špricētos, jo Resets attiecas uz visiem, tomēr visi to vēl nesaprot.

Nesaprot to, ka viss šis projekts uz vienoto pasaules kundzību ir jau tūkstošiem gadu lolots sapnis, jeb Vecās Derības projekts. Šeit kovidšovs un zaļā afēra ir tikai sīkas nianses visā kopējā mega plānā, kurā nākošās sadaļas ir mākslīgais deficīts, inflācija, globālās loģistikas apturēšana ar dažādiem inscenētiem sprādzieniem, kiber uzbrukumiem un kuģu iesprūšanu Suecas kanālā – viss tas ir skaidras zīmes, kas tiek plānots.

Ja plāndēmijas sākumā mums daudziem likās, ka tā ir kaut kāda neiespējama kļūda, ka mēs varam operēt ar īstiem zinātniskiem pētījumiem, loģiku, cilvēktiesībām un demokrātiskiem instrumentiem, lai kaut kā ietekmētu notiekošo, tad šobrīd ir pilnīgi skaidrs, ka nekas no tā nedarbojas – tas viss tika atcelts jau pašā sākumā.

Un tas ir loģiski, jo atstājot cilvēkiem šos instrumentus un pieļaujot kaut kādas loģikas vai saprāta darbību visā šajā procesā, taču nebūtu iespējams realizēt šāda mēroga afēru.

Tāpēc šobrīd ir pēdējais laiks saprast, ka mēs esam karastāvoklī. Un svarīgi ir saprast arī to, kas vispār ir karš – tas nebūt nav tikai uzbrukums cilvēkiem ar ieroču un varas spēku, kaut arī tas jau notiek visur pasaulē un arī pie mums. Karš ir informatīvais, sociālais, ekonomiskais, ideoloģiskais – šajās frontes līnijās patreiz notiek intensīvs uzbrukums visam cilvēciskajam vienlaicīgi uz visas planētas.

Kā kaut kas tāds varēja notikt? Patiesībā jau nav arī nav noticis – viss tā ir bijis gadu desmitiem, simtiem un tūkstošiem. Tāda ir bijusi pasaules un valstu pārvalde un tāda ir visa globālās elites shēma kopumā un katrā valstī. Tikai tagad krīt ilūziju plīvurs un tas viss vienkārši atklājas. Tai skaitā arī mūsu zemē. Arī šeit nevienu dienu pēdējo 30 gadu laikā nav bijis tāds režīms, kam interesētu tautas labklājība. “Latvijas ceļš” visu šo laiku ir vedis uz to, ka notiek šobrīd – intensīva tautas izpostīšana un teritorijas atbrīvošana.

Nu lūk – ja reiz mēs esam karā, tad ir jāmainās arī domāšanai, rīcībai un darbībai. Tad ir jāsāk strādāt izdzīvošanas instinktiem un pašaizsardzības mehānismiem. Kara laikā dzīvi paliek tikai izturīgākie un izdomas bagātākie – tie, kuri spēj paciest grūtības un atrast risinājumus. Šajā karā ieroči ir informācija, fakti un veselais saprāts, bet galvenais uzdevums ir noturēt savas pozīcijas – cilvēcīgumu un mieru.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Lai cilvēce spētu atmosties, izvērtēt patiesās vērtības un kosmosā varētu tikt izvērtēta cilvēces kā eksperimenta jēga, droši vien bija vajadzīgs tas, kas notiek šobrīd. Ja skatās tādos mērogos, tad noteikti ir kaut kāda robeža, līdz kurai iespējams dzīvot ilūzijās un pilnīgi ačgārnā vērtību sistēmā. Tagad tā ir sasniegta un viss sāk brukt.

Tā kā daudziem ir tik spēcīgas ilūzijas par to, ka valdības par viņiem rūpējas un Farma viņus ārstē, tad arī tiem ir vajadzīgs iziet šādu pieredzi, kurā paši sašpricētie vai tuvinieki piedzīvo to, kas viņiem tika teikts visu šo laiku – vara vienmēr melo, globālisti dara savus plānus, bet Farma mūs nogalina – jautājums tikai, cik ilgstoša ir mocīšanās.

Līdz ar to, jo absurdāka ir situācija, jo vairāk cilvēku ir spiesti par to domāt un censties saprast, kā tas viss varēja notikt un kas būs tālāk. Kas katram būs tā sarkanā līnija, pie kuras viņš sapratīs, ka tālākā sadarbība ar šo sistēmu un paklausība režīmam noved pie letālām sekām pašam vai pat bērniem.

To sauc par Atmodu, bet tā mēdz būt arī sāpīga.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment