Trending News

Sarakste ar Ģirģenu: vai “godavīrs” bēguļotu no debatēm?

9. janvārī norisinājās Brīvības brauciens uz Daugavpili, kuram policija uzbruka pat ar specvienību, vairākkārt rupji pārkāpa likumu, veica nelikumīgas, patvaļīgas un pat brutālas aizturēšanas. Šis brauciens skaidri uzrādīja diagnozi – Latvijas brīvība un demokrātija ir briesmās. Runa nav par vīrusu, bet par tiesībām izteikties. Ģirģens bija pirmais sistēmas pakalpiņš, kurš steidza piesegt un taisnoties par šo policejiskās valsts ieviešanas mēģinājumu.

Zemāk publicēta Jāņa Pļaviņa un Sanda Ģirģena sarakste, lai panāktu atklātas debates ar Ģirģenu. Diemžēl Ģirģens baidās atklāti debatēt un atbild nevis uz jautājumiem, bet cenšas nomelnot un pazemot cilvēkus, kuri ir mūsu komandā. Šis ir tipisks risinājums, ko izvēlas cilvēks, kuram nav pašam savu argumentu, viņš izmanto “ad hominem“. Tā ir pazīstama tehnika, kad cilvēks izvairās atbildēt uz jautājumu, bet cenšas otru aizvainot piedēvējot kādas nevēlamas īpašības. Paskatiet, cik spilgti Ģirģens šo tehniku izmanto.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!
Jānis Pļaviņš, 10. janvāris: 
Vai gadījumā nebūtu vīrišķīgāk beidzot piekrist debatēm nevis sūtīt specvienību alfa [precīzi - omega], lai terorizētu miermīlīgu braucienu?

Sandis Ģirģens, 10. janvāris:
Labvakar. Labprāt debatēju ar cilvēkiem, kuriem ir argumenti pēc būtības. Manā kompetencē neietilpst noapaļoti, vispārīgi ezotēriskas dabas jautājumi, kādus postulē Jūsu grupas biedri live stream. Mana kompetence ir cilvēku drošība, valsts attīstība. Veselību. 

Jānis Pļaviņš, 11. janvāris:
Labrīt.  Sabiedrība gaida atbildes. Tava rīcība ir bēgšana no atbildības. Kompetents ministrs pats uzņemtos iniciatīvu atbildēt par saviem lēmumiem. Noliec datumu debatēm, esi vīrs!


Sandis Ģirģens, 11. janvāris:
Pļaviņa kungs. Aizejiet uz Infektoloģijas nodaļu debatētājs. Valsts gaida pārmaiņas ar jauniem, kompetentiem cilvēkiem ar skaidriem, godīgiem mērķiem.

Jānis Pļaviņš, 11. janvāris:
Runa ir par to pustukšo nodaļu, kas ir Gaiļezerā, kur cilvēki arestēti par patiesības teikšanu? Ja esi tik drošs par savu pozīciju, piekrīti debatēm!

Sandis Ģirģens, 11. janvāris:
Klausieties debatētāja kungs. Mana mamma šobrīd atrodas slimnīcā ar covid izraisītu pneimoniju. Daudziem tuvinieki miruši. Es labprāt ieteiktu Jums labu psihoterapeitu. Cilvēkiem atvērsies acis. Personīgi esmu par ārkārtas stāvokļa atcelšanu, lai sāk samazināties saslimušo un stacionēto cilvēku skaits slimnīcās. Lai cilvēki var strādāt. Bet bezatbildīgu subjektu dēļ šis murgs ievelkas.
Jūs runājiet par testiem, es saku, cilvēki tiek stacionēti slimnīcu palātās ar komplikācijām. Saslimst mediķi un citu kritisko profesiju darbinieki. Ja saslims psihoterapeits, tas nozīmē, ka viņš nevarēs Jums sniegt palīdzību. Ja saslimst onkologs, onkoloģijas pacientiem vēl vairāk saasinās problēmas, var iestāties letālas sekas, nesaņemot laicīgu palīdzību. Saslimst traumatologs, diemžēl netiksi ar savu traumu pie ārsta.

Nav fakts, ka saslimušais ārsts atgriezīsies darbā pēc 10-14 dienām. Saprotiet elementāru loģiku? Ja esiet nozombēts tikai ar savu pārliecību, atcerieties Jūs nepārstāviet visu sabiedrības daļu. Brīvība ir absolūta, un visiem ir absolūtas tiesības uz veselību. Lai Dievs ir liecinieks tam ko Jūs dariet. Drīz Jums brauks pretī mirušo radinieki.

Jānis Pļaviņš, 12. janvāris:
Lūdzu nejauc privātās lietas ar sabiedriskajām. Es arī neviegli izslimoju pavasarī vīrusu. Jā, vīrusi vienmēr ir bijuši, jā cilvēki mirst. Bet vai tādēļ jāterorizē veselie, jāiznīcina ekonomika? Ir vajadzīgas debates, atbildīgi valstsvīri runā ar sabiedrību, gatavi atbildēt un pamatot savus lēmumus. Gatavi uzklausīt! Noliec lūdzu datumu publiskām debatēm, citādi tas izskatās pēc varas uzurpācijas un policejiskas valsts veidošanās slēpjoties aiz covid pozitīvi testētiem, kuri ar viltu tiek uzdoti par saslimušajiem!
Ir jāciena mūsu Satversme! Jaciena cilvēki, kas dzīvo šajā zemē! Piebildīšu, ka nosodu Tavu rīcību nevis atbildēt uz jautājumu par debatēm, bet nepamatoti aizvainot mani personīgi.  Tā ir vājuma pazīme.
Ir vajadzīgas publiskas debates! Vai esi gatavs?

Sandis Ģirģens, 12. janvāris:
Labrīt. Es atbildēju uz jautājumu par debatēm. Tu neesi gatavs uzklausīt un pieņemt otra cilvēka pozīciju. Mani neuzrunā streamos no dažu personāžu puses sagrozīta informācija, agresija vai dīvaini teksti, kas līdzinās sektu NLP.

Atkārtojos, ja tev apkārt nebūtu cilvēki ar apšaubāmiem mērķiem, iespējams būtu cita situācija. Ja tu censtos objektīvi meklēt atbildes uz jautàjumiem, bez problēmām piekristu. Jāni, ir laiks strādāt. Nākt ar priekšlikumiem, ko arī daru, cenšoties mainīt veco politiku. Veiksmīgu dienu.

Jānis Pļaviņš, 12. janvāris:
Tie diemžēl nav adekvāti argumenti. Mums un miljoniem cilvēku pasaulē ir viens mērķis - atgūt brīvību, jo Covid aizsegā šobrīd tiek demontēta demokrātija. Ludzu noliec datumu debatēm!

Ja Ģirģens atbildēs, tad šis tiks papildināts. Nav līdz 14. janvārim neko atbildējis.

Šobrīd šī noziedzīgā aizgājēju vara ir tīši nodarījusi milzīgu kaitējumu ekonomikai, slēpj Covid efektīvos medikamentus, piemēram Ivermektīnu un visiem cenšas ar šantāžu uzspiest uz dzīvniekiem netestētu vakcīnu.

– secina Jānis Pļaviņš.
Kas jādara, lai totalitārismu nepieļautu Latvijā?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing blog that understand the value. Im glad to have found this post as its such an interesting one! I am always on the lookout for quality posts and articles so i suppose im lucky to have found this! I hope you will be adding more in the future… nfl bites

  janvāris 27, 2021
 • I was surfing the Internet for information and came across your blog. I am impressed by the information you have on this blog. It shows how well you understand this subject. Abercrombieandfitchsverige.se Google images search

  februāris 2, 2021
 • Attractive, post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have liked browsing your blog posts. After all, I will surely subscribe to your feed, and I hope you will write again soon! watch anime free

  marts 14, 2021
 • I have read all the comments and suggestions posted by the visitors for this article are very fine,We will wait for your next article so only.Thanks! 토토갤러리

  aprīlis 6, 2021
 • I found your this post while searching for information about blog-related research … It’s a good post .. keep posting and updating information. also visit

  aprīlis 10, 2021
 • I wanted to leave a little comment to support you and wish you a good continuation. Wishing you the best of luck for all your blogging efforts. 메이저사이트

  aprīlis 11, 2021
 • online free dating service
  [url=”http://freedatingsitesus.com/?”]personals free [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • buy plavix online cheap – plavix in canada online clopidogrel generic cost

  maijs 13, 2021
 • male ed pills – pill id heart shaped pink ed drug rhino ed pills

  maijs 17, 2021
 • bactrim 800 160 mg – canadian pharmacy bactrim how much is bactrim 800 mg

  maijs 23, 2021
 • This is very interesting, but it is necessary to click on this link:

  maijs 24, 2021
 • On this page, you’ll see my profile, please read this information.

  maijs 27, 2021
 • duloxetine canadian pharmacy – duloxetine 30mg cost duloxetine costs canada

  maijs 29, 2021
 • amoxicilina 500 mg from mexico – amoxicilina 500 mg buy amoxicilin 500 mg india

  jūnijs 2, 2021
 • Within this webpage, you’ll see the page, you need to understand this data.

  jūnijs 2, 2021
 • my canadian pharmacy review – online pharmacy reviews canadian pharmacies

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment