Trending News

SarsCov2 – grafēna oksīds? Spāņu pētnieku sensācija

La Quinta Columna nesen nāca klajā ar sensacionālu vēsti, ar kuru viņi cer sasniegt pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu, īpaši tos, kas saistīti ar veselības un juridisko sfēru. Biostatiķis Ricardo Delgado, Dr. Jose Luis Sevillano un grupa pētnieku apgalvo, ka kovid injekciju sastāvā ir grafēna oksīda nanodaļiņas.

Programmā nº63 komanda demonstrēja dažus analīzes foto, kas veikti ar elektronu mikroskopu, bet paturot vēl citas metodes un to rezultātus nākamām programmām. Viņi arī paziņoja, ka uz visām izpētes metodēm balstītais ziņojums par rezultātiem, kuri apliecina grafēna oksīda klātbūtni potes, tiks paziņots tuvākajā laikā.

No spāņu valodas tulkojums un informācija pieejama šeit. Ko tad saka šis spāņu resurss?

Arī šodien lietojamās maskas satur grafēna oksīdu. Ne tikai tās, kas tika atsauktas un vēl vairāk – to satur arī PCR testu kociņi. AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson visas satur ievērojamu daudzumu grafēna oksīda nanodaļiņu. Tāds atklājums izdarīts ar elektronu mikroskopu, spektroskopu un citām ierīcēm.

Šādas nanodaļiņas satur arī gripas vakcīna un jaunās pretgripas potes, īpaši caur degunu ievadāmās būs ar vēl lielākām grafēna oksīda dozām. Bet tas ir toksisks un ģenerē trombus asinīs. Tas izjauc imūnsistēmas darbību. Ja tas tiek ievadīts organismā, tad sagrautā imunitāte veido citokīnu vētru. Savukārt oksīda uzkrājums plaušās izraisa pneimoniju un par šī elementa esamību ķermenī liecina metāliska piegarša.

3d rendering abstract nanotechnology hexagonal geometric form close-up, concept graphene atomic structure, concept graphene molecular structure.

Ieelpots grafēna oksīds izraisa arī serozā apvalka iekaisumu, garšas un smaržas zudumu. Tāds taču ir arī viens ko kovidam piedēvētiem simptomiem. Un šis oksīds ir arī magnētisks, bet tas savukārt izskaidro dažādu priekšmetu lipšanu pie cilvēkiem.  Īsāk sakot, grafēna oksīds arī ir tas, ko sauc par kovid. Tas organismā nonāk dažādos veidos un viens no tiem ir injekcijas. Tāpēc nekur nav īsta, izolēta vīrusa.

Saskaņā ar spāņu avota teikto, kovids ir nekas cits, kā šis pats grafēna oksīds. Bet vēl interesantāk ir tas, ka visas pandēmijas laikā nekad netika apturēta 5G torņu būvniecība. Līdz ar to var izdarīt secinājumus, ka šī pandēmija tika izveidota kā mijiedarbība starp ārējo elektromagnētisko lauku un grafēna oksīdu cilvēku ķermeņos. Atcerieties, ka tas sākās Uhaņā, kas vienlaicīgi bija arī 5G tehnoloģijas pilot projekta pilsēta tai pašā laikā 2019.gada beigās.

Visas vīrusa izcelsmes versijas tāpēc ir tikai uzmanības novēršanai. Bet oksīda ieviešanai ir vēl tumšāks mērķis, kā varam iedomāties. Bet ja šī versija ir patiesa, tad varam pārstartēt visas zināšanas par to, kas notiek. Visu laiku sabiedrībai ir likts darīt tas, kas tikai palielina saslimšanas riskus. Bet ja izrādās, ka izraisītājs ir ķīmiski toksiska substance, nevis bioloģiska, tad tās vājināšanai ir attiecīgas metodes. Galvenā no tām ir palielināt glutationa līmeni. Tas ir iekšējais anti-oksidants, kas glabājas mūsu ķermeņos. Īpaši daudz tas piemīt bērniem. Tāpēc arī šai tā sauktai slimībai nav ietekmes uz viņiem. Taču glutationa rezerves ievērojami krītas pēc 65 gadiem. Tāpēc arī šī vecuma grupa ir tā, kas pakļauta riskam. Tāpat tas lielā vairumā ir tiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāpēc lielākās briesmas visiem tiem, kuru organismos ir grafēna oksīds, draud tieši ar 5G tīkla ieslēgšanu pilnā jaudā. Un kāpēc vajadzīga trešā un regulāras injekcijas dozas? Jo cilvēka organismam piemīt spēja šo toksīnu sašķelt un izvadīt no sevis ilgākā laika posmā. Tieši tāpēc vajag regulāri to atjaunot.

Izklausās pēc sazvērestības teorijas? Kaut nu tā būtu – Patiesība ministrija šo tēmu visu laiku cenzē un kovid saistība ar 5G no pašu sākuma ir absolūta Tabu tēma.  Bet kāpēc tā?

A. Vasiļevskis

Ko Tu domā par grafēnu un 5G
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment